Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Chorwacja 2017

plany miejsca kalendarz wakacje Chorwacja 2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#91 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3489 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 28 luty 2017 - 22:39

Kozarica i 2ga połowa Lipca to raczej brak miejsca totalnie. 2 lata temu jakoś koło 18 lipca Pani na recepcji powiedziała nam że jest jedna parcela na 2 noce i to na szarym końcu kempingu. Więc raczej bym rezerwował. Jakieś 7 lat temu jak robiłem tam rezerwacje to w styczniu już nie było wolnych parceli w pasie nadmorskim na początek lipca. Odnośnie innych kempingów w pobliżu się nie wypowiem, nie byłem - no może poza Oaze Mira, z Maarecem odrzuciła nas cena za coś co d**y nie urywa, bo miejsca wtedy gdzieś tam pod płotem koło śmietnika były :)

pamiętam, były tam takie miejsca na końcu przy śmietniku... po 300zł od rodzinki czyli 900zł/doba za kawałek placu bez widoku... wrócę tam kiedyś z kartą Acsi w czerwcu, parcele od strony morza były całkiem ok :)

Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ Dołączona grafika

#92 seba222

seba222

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • SkądOlkusz
  • Model:Knaus Sudwind 550
  • Holownik:Ford Galaxy 2,0 TDCI 140 KM automat

Napisano 01 marzec 2017 - 04:23

Roko - bylismy, fajny, brak cieplej wody, Wifi jest ale jakby nie było - na 2 polowe lipca szykuje sie ekipa fajnych ludziów z "pozytywni.info" na ten kamp... ??? Seba popraw mnie jak sie myle ;-)

E tam Bartek nie przesadzaj - woda ciepła była ... w morzu :P Bardziej dla niektórych ważne będzie, że kempingi w okolicy zatoki w Drage nie mają prądu (co nam nie przeszkadza). Z ciepłą wodą było jak było - bardziej męczył brak ciśnienia wody niż jej temperatura!

Co do ROKO - planujemy tym razem inną miejscówkę, prawdopodobnie też  w tych okolicach Zadaru, ale nie wiemy jeszcze gdzie.

czy muszę w tym terminie wcześniej rezerwować parcelę na tym campingu? czy mogę śmiało jechać w ciemno? Pozdrawiam !

Pierwszy raz z przyczepą do CRO pojechaliśmy bez rezerwacji - nie ma się co bać, miejsce zawsze się znajdzie. Ja nie lubię kempingów - molochów, więc w takich nawet miejsca nie szukam, ale w małych miejsce zawsze się znajdzie.

#93 tirmant

tirmant

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów
  • SkądChrzanów / Małopolska
  • Model:Hobby Classic
  • Holownik:Sportage 2.0 TD

Napisano 02 marzec 2017 - 16:35

Nie napisałeś jaki region planujecie odwiedzić.

Marcin, region nie ma znaczenia, najważniejsze żebyśmy wrócili w ciągu dwóch tygodni. Dzięki za info o naklejkach.

Gdybyś mógł przesunąć wyjazd o 1 tydzień do przodu, to możesz podczepić się do nas (piszę "nas" - bo będzie nas co najmniej 5 ekip). Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o CRO i jeździe do cro z przyczepą, to zapraszam do Podlesic w dniach 17 - 19 marca, a wtedy przy ognisku i odrobinie ... wody ognistej możemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem :) (tu masz wątek: http://forum.karawan...9-marca-2017-r/

Seba222, jeden dzień warto poczekać, tym bardziej że Olkusz mam niedaleko no i ekipa zaprawiona w bojach :) Na razie zgrywam urlop z moją drugą połówką i jak wszystko będzie pewne na 100% to się odezwę żeby dograć szczegóły. Dzięki za zaproszenie :)

Skład załogi podobny jak mój i też pies mały, z bateriami waży 2,5kG przed strzyżeniem ;)

Na psa paszport i książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

WojtEwa, mój waży chyba z 15 kg, ale nie dlatego że duży ale że lubi dobre jedzonko :)

Co do paszportu to cenna uwaga, A co z chipem? Musi być?

Dzięki za linki :)

#94 seba222

seba222

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 02 marzec 2017 - 17:11

Seba222, jeden dzień warto poczekać, tym bardziej że Olkusz mam niedaleko no i ekipa zaprawiona w bojach :) Na razie zgrywam urlop z moją drugą połówką i jak wszystko będzie pewne na 100% to się odezwę żeby dograć szczegóły. Dzięki za zaproszenie :)

Nie jeden dzień, a jeden tydzień! Mamy zamiar wyjechać 14 lipca (lub nawet w nocy 13 lipca)!

#95 WojtEwa

WojtEwa

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4850 postów
  • Telefon:zniewala wolnych
  • SkądGubin
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Trend A5887
  • Holownik:ma wolne

Napisano 02 marzec 2017 - 20:29

...

A co z chipem? Musi być?

...

Najważniejszy aktualny wpis szczepień.

Czipa nigdy nie kontrolowano, mój ma, aż go przeciąża/przechyla na jedną stronę :)

aea06f1a108fd.jpg

#96 wydra

wydra

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów
  • SkądKarlsruhe
  • Model:Tabbert Da Vinci 540
  • Holownik:MB 211 E 320

Napisano 02 marzec 2017 - 20:49

Czipa nigdy nie kontrolowano, mój ma, aż go przeciąża/przechyla na jedną stronę :)

Sczepienia sa w paszporcie. Czip jest "montowany" przy wydawaniu pszportu. 

Biedny ten Twoj piesiek. Moze na droga strone od czipa jakies koraliki powisisz. Bedzie mial krzywy kregoslup.

( Moja Milla  po powrocie z Polski nie dala rady. Odeszla po miesiacu leczenia )

Przepraszam, ale nie mam polskiej klawiatury...   :klnie:

#97 tirmant

tirmant

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 14:57

Nie jeden dzień, a jeden tydzień! Mamy zamiar wyjechać 14 lipca (lub nawet w nocy 13 lipca)!

No tak, tydzień :)

Z tygodniem też nie będzie problemu, gorzej że wyjazd planujecie w czwartek a nie w sobotę albo w niedzielę.

Spore te czipy :) Najwyżej umieszczę mu go pod spodem żeby zachować stabilność hehe

Rozmawiałem ze swoim vet-em, powiedział że paszport wypisuje od ręki a z czipem jeszcze się zorientuje.

#98 seba222

seba222

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 05 marzec 2017 - 18:51

No tak, tydzień :)

Z tygodniem też nie będzie problemu, gorzej że wyjazd planujecie w czwartek a nie w sobotę albo w niedzielę.

Jeżeli dojdzie do skutku to, co planujemy, to wyjazd będzie podzielony na co najmniej 2 lub 3 grupy. Każda wyjeżdżać będzie o innej porze i z innego miejsca. Jeszcze jest za wcześnie, abyśmy wiedzieli dokładnie kto i kiedy wyruszy, ale plany się krystalizują! Najlepiej, gdybyś mógł się z nami gdzieś spotkać, to wtedy można omówić szczegóły. Podtrzymuję propozycję spotkania w Podlesicach  17 marca :)

#99 tirmant

tirmant

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 00:18

Najlepiej, gdybyś mógł się z nami gdzieś spotkać, to wtedy można omówić szczegóły. Podtrzymuję propozycję spotkania w Podlesicach  17 marca :)

Wcześnie zaczynacie sezon. Dla mnie trochę za wcześnie, jestem zmarźlakiem :), a moja przyczepka jeszcze się nie obudziła ze snu zimowego :) Stoi na kołkach owinięta cieplutką plandeką. Planuję ją obudzić w kwietniu jak słoneczko mocniej przygrzeje, bo musi jechać na coroczny przegląd. Z pewnością będzie jeszcze okazja do spotkania.

#100 Zbyszek

Zbyszek

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów
  • SkądTychy
  • Model:ABBEY GTS Vogue 516
  • Holownik:Volvo XC70 AWD Automat (210KM)LPG

Napisano 06 marzec 2017 - 12:15

zapewne ten camping https://www.google.p...13!4d16.1938953

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plany, miejsca, kalendarz, wakacje, Chorwacja 2017

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych