Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wnikam, ale czuję że ma istotny w tym udział. Jak facet.

Dobranoc.

Bez owijania w bawełnę :D Tom się nie wybiera ...  nie lubi tego typu atrakcji, już o tym pisałam Wodnik Szuwarek i Szczur lądowy ... ;) Pomaga mi za to w spełnianiu marzeń :)

Płyniemy na 2 ... może 3 jachty, pod głównym dowództwem Kapitana z ówczesnej majówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosz to genialna sytuacja, jak jadę to skręcam tam gdzie szybciej zielone się zaświeca.

Wal w ciemno, emocje bezcenne.

.

Jednak zostaliśmy nad Balatonem. Powrót z CRO wymaga noclegu i byłby problem.

Jesteśmy z namiotem (testujemy jak to jest w porównaniu z przyczepą) i widzę tylko dwa plusy:

 

1. Tempo podróży mogę swobodnie jechać 140km/h.

2. Znacznie mniejszy koszt zakupu.

 

Reszta to same minusy.

 

Apropos... Po jakiemu gada się z Madziarami? Ja ich "olo kete kolomasajo uszo huto buroki" nawet po pijanemu nie ogarnę.

.

 

Młodsi kumają trochę po angielsku, starsi po germańsku, ze wszystkimi da radę dogadać się na migi. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci szczerze, boję się wegierskiego więc omijam. A to dlatego, że na Rabie, tuż obok mnie, mieszkali sobie Węgrzy. Pewnego dnia znalazłem scyzoryk, nazajutrz chodziłem po sąsiedztwie pytając/okazując czyje to to w mojej dłoni jest. Helmuty nie uznawali swojej własności ale Madziary się uradowali, gesty były szczere, nie miałem wątpliwości. Fajny finał, lecz na drugi dzień cokolwiek mówili to ja durny byłem. Nie wiem co mieli na myśli, uśmiechali się i było pozytywnie ale ja nadal byłem durny.

Stąd moje obawy w kontaktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zadar

post-7016-0-96043300-1505230788_thumb.jpg

 

Tu w mniej żartobliwym stylu

https://www.croatiaweek.com/video-big-floods-in-zadar/

 

Nin zalany, przez most prowadzący na starówkę przelała się woda i powstało jedno wielkie bajoro. Woda powoli ustępuje.

post-7016-0-31237500-1505231014_thumb.jpg

 

Zjazd do Poljica k. Zadaru

post-7016-0-43953000-1505231028_thumb.jpg

 

Pogoda wraca, nad Bracem, Korculą już czyste niebo i słoneczko. Ale młyn był niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwięzieni w marinie Kastela. Przeszedł armagedon i pękło niebo. Dotąd lazurowy Jadran zmienił barwę na gangesową.

post-7016-0-88461200-1505642633_thumb.jpgpost-7016-0-20471400-1505642563_thumb.jpg

post-7016-0-60464400-1505643228_thumb.jpg

 

Zniknęły góry...

post-7016-0-20204300-1505642837_thumb.jpgpost-7016-0-56791500-1505642871_thumb.jpg

 

Jest jednak nadzieja na wyjście w morze :)

post-7016-0-57029100-1505642611_thumb.jpg

 

Czekamy na stabilizację ...

 

Poza tym ciepełko... pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało po poście Chrisa , przeboj Budki Suflera, jest nadzieja na lepszą pogodę 

 

Na poludniowym zachodzie Norwegii też notują rekordowe opady od kilkudziesięciu lat, ale nie takie gwałtowne jak w Cro 

Edytowane przez KlAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypilismyśmy z Neptunem i już przemy do przodu, kierunek Solta :) Pierwsza szmata w górę. Słońce nieśmiało wygląda zza chmur, fala malutka i ledwo dmucha ale jest git!

post-7016-0-71346500-1505654165_thumb.jpgpost-7016-0-31424400-1505654191_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.