Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak Wojtku, tu żywioł niweczy sprzęt do uprawiania pasji ... gorzej jak ludziom zabiera dach nad głową z całym dorobkiem życia, gdzie nagle zostaje się z niczym. 

W tym roku dwa żywioły szaleją w krajach południowych - pożary i nawałnice. Oba bardzo groźne i nieobliczalne..

Pamiętam jak już wczesna wiosną chorwackie media podawały własnie, że to lato będzie takie właśnie no i się spełniły prognozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś miesiące które statystycznie w Chorwacji są najspokojniejsze pogodowo?

.

Jobla dostaję.

Chyba na wieczór dzisiaj przygotuję jakieś Chorwackie żarełko, nie wiem, choćby pleskawica czy te tam, pcicirici... bo potrafię sam. Oliwa z czosnkiem rozdrobnionym. Barańskie mięsko też bym wciągnął ale chyba nie kupię bo nie ma. Lagnije prażene też po łbie mi chodzą ale nie umiem przyrządzić. Eh... chyba głodny jestem i odbija już całkiem.

Mam spory zapas Kruśkovać, zmrożę i zapodam tak jak tam w niektórych knajpach albo w arbuzie, mocno zimnym. To jest koneserski deser i mam doskonale opanowane jego przyrządzanie :)

 

Przyzna się kto nie zna tego smaku?

post-2083-0-35648700-1502534069_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lignije żadna filozofia o ile je kupisz u nas. W marketach widywałam już gotowe panierowane krążki ale nie zaświadczę że nie pochodzą z wytwórni plastiku :D Smażysz na tłuszczu i gotowe. W Biedrze dostępna jest ośmiornica, można upiec z ziemniakami i warzywami w piekarniku, najlepiej pod przykryciem :)

 

Jeszcze miesiąc i znów ten kierunek :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jeszcze miesiąc i znów ten kierunek :) :) :)

1:0 dla Ciebie. Zabiłaś mnie/nas.

Nie gotuję!!! Ewa jak dyktator, wie lepiej co chcę na wieczór. PL w sobotunio, a tam...

Pojedziemy na gotowe w knajpie.

Kilka dni wydudkam se jakoś. Muszę. Coś ciągnie. Nie wiem co, ale jak nigdy wcześniej taka siła. Pamiętam ten stan dekadę temu nad Bałtykiem, po urlopie wypad poprawkowy.

To te same uczucie. Ewa kocha więc ufa a ja durnieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0 dla Ciebie. Zabiłaś mnie/nas...

Cały tydzień na wodzie :) W planach Okrug Gornji, może Solta, znów Brac, Hvar i gdzie jeszcze wiatr poniesie i czas pozwoli :) :) :)

Mam nadzieję, że będzie moc :)

 

Pogoda nad Balatonem spaprała się i właśnie zastanawiam się czy nie przeskoczyć do CRO.

Tylko totalny brak przygotowania gdzie.

To zależy jak daleko chcesz jechać? Północ czy południe? I gdzie już byłeś a gdzie nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

zastanawiam się czy nie przeskoczyć do CRO.

Tylko totalny brak przygotowania gdzie.

Tosz to genialna sytuacja, jak jadę to skręcam tam gdzie szybciej zielone się zaświeca.

Wal w ciemno, emocje bezcenne.

.

.

.

Edit:

"Po herbacie"; przegłosowali mnie, zostajemy na Pelso.

Ajjjj....

Jakbym mógł to ani minuty bym się nie zastanawiał.

Apropos... Po jakiemu gada się z Madziarami? Ja ich "olo kete kolomasajo uszo huto buroki" nawet po pijanemu nie ogarnę.

.

.

.

Edit2:

Cały tydzień na wodzie

...

i gdzie jeszcze wiatr poniesie

...

Zdradź coś więcej :hmm::slina:

Jachcik jakiś?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zdradź coś więcej :hmm::slina:

Jachcik jakiś?

Yes! Yes! Yes! Spełnienie kolejnego marzenia :) To będzie pierwszy raz pod żaglami w Cro! Boję się tylko aby jakaś bura lub jugo nie uziemiły nas w porcie wszak to będzie druga połowa września.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci powiem że właśnie polubiłem Twojego Toma choć słowa z Nim nigdy nie zamieniłem!!!

Prawdziwy facet lubi przyczyniać się do tego, by spełniać komuś marzenia. To taka facetowa słabość wobec... :serducha:

Tymczasem ja, no nie ukryję, zazdraszczam pomysła i realizacji.

Liznąłem w tym roku temat pływania zestawem budżetowo startowym, to wiem jak nam to się spodobało, czekam tylko na jakąś Ewy sugestię/pomysł w tej materii. Kwestia czasu.

Po powrocie zapytam Cię o szczegóły formalne tej wyprawy o ile się odważę.

Wrzesień... hm... september... 2xhm...

"Tato, chcę zmienić nazwisko...

...

Na fsiesień"

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.