Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przez Istrie znów przeszła potężna nawałnica i znów doszło na kempach do zniszczeń budek przez powalone drzewa.

Jest ktoś obecnie?

Na północnym wybrzeżu wieje bura, tunel Sv.Rok przejezdny tylko dla osobówek, niby ma się wyciszyć w najbliższych godzinach.

W tym roku ekstremalnie w Chorwacji, północ opanowały częste nawałnice, południe ciągłe pożary. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Największe zniszczenia ponoć w okolicy Rovinj - Vrsar gdzie poległo sporo budek.

Ty zawsze jakieś grobowe wieści przynosisz :blink: Coś w radiu mówili o pożarach, ale nie złapałem gdzie, zresztą nie słuchałem zbyt dokładnie bo jestem już daleko na południe. Wysłane z telefonu. Sprzedam Knaus 450TK 1998 info na priv, pozdrawiam z wakacji, Krzysiek

Dziś paliło się w okolicy Zivogosce... Jadranka była nieprzejezdna w Z. Blato. Pożar nie był jakiś mega duży to może poradzili. Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziś paliło się w okolicy Zivogosce... Jadranka była nieprzejezdna w Z. Blato. Pożar nie był jakiś mega duży to może poradzili.

Coś wyżej, koło Zadaru, bo mówili że jadranka i A1 zamknięte były na trochę, chyba że to dwa różne pożary..

 

A tak poza kataklizmami, to Chorwacja w wakacje to koszmar, więcej nie przyjeżdżam tu, czerwiec albo wrzesień to odpowiednia pora, bez stronki i w ciszy, chyba że za Dubrownik :)

 

 

 

Wysłane z telefonu.

[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyżej, koło Zadaru, bo mówili że jadranka i A1 zamknięte były na trochę, chyba że to dwa różne pożary..

 

A tak poza kataklizmami, to Chorwacja w wakacje to koszmar, więcej nie przyjeżdżam tu, czerwiec albo wrzesień to odpowiednia pora, bez stronki i w ciszy, chyba że za Dubrownik :)

 

 

 

Wysłane z telefonu.

Sprzedam Knaus 450TK 1998 info na priv, pozdrawiam z wakacji, Krzysiek

Jakiś zblazowany jesteś :) jaki koszmar :) cisza i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej to bura szalała, tunel Sv. Rok był nieprzejezdny, autostrada i fragment Jadranki właśnie gdzieś do Zadaru. Potem już puścili osobówki, przyczepy jeszcze nie. My jadąc do Cro również musieliśmy przed tym tunelem spadać z autostrady z powodu bury.

 

Co do liczebności, ponoć faktycznie tłok jakiego na kolejnej wyspie udało nam się uniknąć :) Były bezludne plaże tym razem w 100% dostępne z lądu. Były też takie z małym zaludnieniem w bardzo komfortowej odległości.

Z czerwcem jest ten problem, ze jednak dla mnie woda zbyt rześka jeszcze a we wrześniu znacznie krótszy dzień :(.

Brać w sezonie okazał się bardzo przyjazny, w dodatku zero problemu z parkowaniem. Nie zapłaciliśmy ani jednej lipy za parkowanie co było ewenementem w naszych poprzednich pobytach, w każdym miejscu zwyczajnie można i było gdzie parkować za free. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy coś mi tu nie wyszło ;)

Ponowna próba bo w poprzednim poście chyba coś jest nie tak... przynajmniej u mnie na to wygląda.

 

To nic nadzwyczajnego, W Chorwacji się trzęsie bardzo często, tak samo jak w całym basenie Morza Śródziemnego, nie są to jednak silne wstrząsy ... wystarczy przejrzeć historię sejsmologiczną aby dojść do wniosku ... że taki maja klimat po prostu  ;) Trzęsienia jakie nawiedziło ostatnio Włochy, czy wyspy greckie nie było już bardzo dawno i niech tak pozostanie.

Wstrząsy, o których mówi artykuł występowały wczoraj w całej zatoce kvarnerskiej a epicentrum było u nasady wyspy Krk.

9.08.2017 - g. 11:37

9.08.2017 - g. 15:32

9.08.2017 - po g. 20 

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy coś mi tu nie wyszło ;)

Ponowna próba bo w poprzednim poscie chyba cos jest nie tak... przynajmniej u mnie na to wyglada.

 

To nic nadzwyczajnego, W Chorwacji się trzęsie bardzo często, tak samo jak w całym basenie Morza Śródziemnego, nie są to jednak silne wstrząsy ... wystarczy przejrzeć historię sejsmologiczną aby dojść do wniosku ... że taki maja klimat po prostu  ;) Trzęsienia jakie nawiedziło ostatnio Włochy, czy wyspy greckie nie było już bardzo dawno i niech tak pozostanie.

Wstrząsy, o których mówi artykuł występowały wczoraj w całej zatoce kvarnerskiej a epicentrum było u nasady wyspy Krk.

9.08.2017 - g. 11:37

9.08.2017 - g. 15:32

9.08.2017 - po g. 20 

Powyższy post nie jest u mnie widoczny? hmmm - nie wiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę dopiero zacytowany :)

I mi taki wystarcza, wszak treść się nie zmienia.

Słodziak już zrobił co należy :)

.

Nie ważne.

siedzę w tym temacie bo tęsknię jak cholera tam, muszę coś wymyślić bo ciężko do czerwca'18 będzie wytrzymać.

Odcharuję* ile trzeba i uwolnię się od zleceń na jakiś czas, może jakoś się uda.

3 tygodnie lub więcej wisieliśmy w hamakach w ciszy, po powrocie to jakiś koszmar jest. 

Nie miałem takiego urlopu nigdy wcześniej a życzyłbym każdemu. Oby słodka woda była codziennie...

 

 

*q... jak to się poprawnie pisze? - każdą wersję podkreśla mi na czerwono. Yyyyhhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/100008527991526/videos/1733101520317431/

 

filmik z Włoch dla posiadaczy facebooka, po burzy kampery na boku, dachu, drzewa pourywane.

 

dla nie posiadaczy kilka screenów.

 

P.S. dzisiaj wieczorem ma przejść bardzo silny front burzowy przez Polskę południową i zachodnią. Uważajcie na campingach.

post-8007-0-24033900-1502437539_thumb.jpg

post-8007-0-60986200-1502437539_thumb.jpg

post-8007-0-86845700-1502437539_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/100008527991526/videos/1733101520317431/

 

filmik z Włoch dla posiadaczy facebooka, po burzy kampery na boku, dachu, drzewa pourywane.

 

dla nie posiadaczy kilka screenów.

 

P.S. dzisiaj wieczorem ma przejść bardzo silny front burzowy przez Polskę południową i zachodnią. Uważajcie na campingach.

Konkretnie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.