Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O podjazdach na samym Cres czytałem więc mniej więcej wiem czego się spodziewać. 2 bieg i but na 3/4 w podłogę :)

Bardziej chodzi mi o samą Istrię. Wg googla czas przejazdu z Fazany do Brestowej przez półwysep jest tylko pół godziny krótszy niż na około przez Rijekę i Krk. Stąd pytanie czy warto się pchać przez półwysep. Oczywiście mam świadomość, że czasy na googlu są podane dla osobówek. Biorę na to poprawkę.

Tym bardziej pytanie czy drogą nr 66 jest ciężko czy można śmiało jechać? Skłaniają mnie do niej (zakładam) większe walory widokowe niż przy podróży autostradą/ekspresówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gigantyczne ilości zestawów zjeżdżają z promu i wdrapują się pod górę na Cres. Dasz radę a holownikowi nie wyciskaj obrotów tylko dobierz bieg wg potrzeb.

Zjeżdżałem z Cres na prom, mijałem zestawy, nikt nie ładuje się na siłę jak jest ciasno, z obowiązku zjeżdżającego ustępowałem każdemu. Nikt nie utknął.

Oprócz czasu oszczędzasz paliwo.

Dojedziesz do punktu na foto, odpoczniesz, ser od gospodarza kupisz i dalej droga luksusowa, wysoko i z widokami.

Dojedziesz do Osor, tuż przy moście jest malutki kemping, bardzo tani ale nie prymitywny, tam proponuję się zatrzymać a na rekonesans do M.Losinj podjechać autobusem, pamiętam przy kempingu - sporo przed miasteczkiem, było tam pieruńsko ciasno i zgiełkowo. Pomysł autobusem na wycieczkę uznaliśmy za trafiony, a po powrocie na kempingu w Osor błogi spokój. W dziczu też.

Między Osor a M. Losinj są jeszcze 2 lub 3 kempingi, duże, odwiedzałem je rowerem ale nie zmieniliśmy miejsca.

Fotki analogicznie z ub. roku.

post-2083-0-55434400-1500805747_thumb.jpg

post-2083-0-03869800-1500805854_thumb.jpg

post-2083-0-30177600-1500805919_thumb.jpg

post-2083-0-94030100-1500805976_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiaj się rozluźniło. Może prognozy zachęciły do wycieczek? Nie ma jak burzowy wieczór z pyszną naleweczką w doskonałym towarzystwie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prognozy, mamy tak prawie codziennie :)

tłumy od Splitu do Makarskiej- nigdy więcej. A niżej... już tylko lepiej. A w ogóle, to pozdrawiam z nad Balatonu :) Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.