Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie jesteście? Bo my też w Novalji na Strasko ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Poszło na priva

Panowie, a jak "po trasie"? Jakieś niespodzianki na przejściach granicznych? Wzmożone kontrole?

 

Nas trzepali. Słoweniec sam sobie drzwi otworzył i posprawdzał wnętrze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam wrażenie, że często w pierwszej kolejności rezerwują niekoniecznie najlepsze miejscówki.

też mam takie wrażenie, jeśli już doszło by do sytuacji że musiałbym coś rezerwować  to tylko na kampingu na którym byłem i znam konkretną lokalizację parceli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanko. W zasadzie to powinienem się najpierw przedstawić bo do tej pory raczej nie udzielałem się na tym forum, traktowałem je raczej instrumentalnie jako źródełko wiedzy wszelakiej. Otóż jest nas czworo (ja, żonka, junior nr 1 lat 15 i junior nr 2 lat 4 z hakiem), zwykle jeździ też z nami pies marki Pierdziel-Terrier (chociaż akurat tym razem wyjątkowo do hotelu). Jesteśmy z Chrzanowa (małopolska) (wiem wiem, moja babiczka pochazi z Chrzanowa ...)

 

Otóż mam taki plan:

 

23 lipca rano wyjazd z chaty i dojazd na Węgry nad Balaton, tam popas do 25 lipca (2 doby)

25 lipca rano wyjazd znad Balatonu i dojazd do Chorwacji na camping Seget ( www.kamp-seget.hr/en/ ) (rezerwacja na 10 dni)

04 sierpnia rano wyjazd z Seget i ponownie dojazd nad Balaton (miejsce dowolne i niesprecyzowane)

05 sierpnia rano wyjazd znad Balatonu i dojazd do domu

 

Trasa wg mnie rozpisana "lajtowo" bez zbędnego spinania, w końcu to wakacje :-)

 

I tu moje pytanie. Potrzebuję sugestii co do jakichś kempingów nad Balatonem najlepiej na zachodnim brzegu, okolice Keszthely na których mnie nie oplują że chcę tylko na 2 dni (bo wiem że tak się w sezonie zdarza). Ewentualnie jakieś sugestie których kempingów unikać.

 

ps

W zasadzie jako że pytanie dotyczy kempingu na Węgrzech powinienem je umieścić w dziale dotyczącym madziarów ale wrzuciłem je tutaj ze względu na kraj docelowy, jeżeli źle kombinuję przepraszam :-)

Edytowane przez oczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tymczasem informuje ze w okolicach Biogradu nie ma problemu z miejscami.

Bylem na rowerowym rekonesansie, miejsca na malych prywatnych sa,

na jednym z nich zaledwie 2 zalogi i namiot.

Kemping calkiem nowy, sporo zacieniony i pusty a ceny ok,

wlasne zejscie na przyjazna dla dzieci plaze, sanity nowiuskie.

Sam bym sie tam przeniosl ale okret trzymam na sznurku :)

Ciekawe gdzie podziewa się Wojtek ... był na bieżąco a zamilkł od 4 dni, mam nadzieję że nie dryfuje tym swoim okrętem gdzieś pośrodku Adriatyku  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie podziewa się Wojtek ... był na bieżąco a zamilkł od 4 dni, mam nadzieję że nie dryfuje tym swoim okrętem gdzieś pośrodku Adriatyku  :hmm:

Jestem, zyjemy, nic sie nie stalo ale dziekujemy. Nie chce oficjalnie apetytu nikomu robic ale o kempingach owszem napisze.

Nadal jestesmy w Biogradzie ale juz na innym kempingu, 20 metrow obok. Jak bylismy na tym pierwszym, Bosana, to gospodyni 2 razy cos krecila z cena, jak zobaczyla ze mamy klimatyzacje, to powiedziala ze za taki "struj platnosti extra +5 euro. Ok zgodzilem sie bo i tak taniocha, ale ta szukala kolejnego pretekstu ktorym mogl byc ponton kolo kampera.

Podczas naszego pobytu ciepla woda "nie dziala" - oki, nie byla mi potrzebna ale jak przyjechal inny kamper z A na blachach, raptem ciepla woda sie naprawila!

Nerw puscil, poszedlem do niej i poprosilem o podliczenie naleznosxi za pobyt bo przenosimy sie obok.

" - no jak? 3 tygodnie mieliscie byc"

Tak, bedziemy ale obok bo tam ciepla woda caly czas dziala bez wzgledu na narodowosc a struj nie

ma separacji na klimatyzjo i nie klimatyzjo.

Zatem jestesmy tuz obok za 4 euro drozej na kampie Cvita, z kampera identycznie "mozna wpasc do wody".

Jutro przestawie sie blizej drzewa to cien pod markiza bede mial i raj.

Moj okret z wody ma 10m bo miejsc nie brakuje.

post-2083-0-17086600-1498673783_thumb.jpg

post-2083-0-70163300-1498673835_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak "po trasie"? Jakieś niespodzianki na przejściach granicznych? Wzmożone kontrole?

Zadnych niespodzianek, na granicy CZ-A spokoj i cisza.

Od Drasenhofen do autostrady do Wiednia rozkopane i wasko, powolny ruch.

W Wiedniu od 10.07 bedzie remont jakiegos tunelu i sa komunikaty wiec pewnie trzeba liczyc sie z korkami.

Rowniez za Wiedniem sa zwezki i sie korkuje.

Zobaczymy co dalej :) pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia a na jakim kempingu, ? My jedziemy na Istrie ?

 

Nadal nie pamiętam, na którym to kilka dni temu kempingu połamało drzewa ale wczoraj ok. godz. 22 znów przez Istrię przeszły potężne burze ... tym razem razem okolice Savudrije, Umag i Novigrad. 

post-7016-0-20954800-1498717323_thumb.jpgpost-7016-0-80520800-1498717323_thumb.jpg

fotki z funpage serwisu avtocampi.si

 

Burzowo było też w innych regionach Chorwacji. Już wcześniej zapowiadali, że to lato będzie obfitowało w gwałtowne i silne burze.

Ja Wam wszystkim dobrze radzę, wybierajcie kempingi bez cienia ;) także Skrila na Krk będzie idealna albo Sv. Duh na Pagu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie pamiętam, na którym to kilka dni temu kempingu połamało drzewa ale wczoraj ok. godz. 22 znów przez Istrię przeszły potężne burze ... tym razem razem okolice Savudrije, Umag i Novigrad.

{style_image_url}/attachicon.gif 19511452_10154547394670636_5656023321311922113_n.jpg{style_image_url}/attachicon.gif 19554116_10154547394790636_1713886669510374500_n.jpg

fotki z funpage serwisu avtocampi.si

 

Burzowo było też w innych regionach Chorwacji. Już wcześniej zapowiadali, że to lato będzie obfitowało w gwałtowne i silne burze.

Ja Wam wszystkim dobrze radzę, wybierajcie kempingi bez cienia ;) także Skrila na Krk będzie idealna albo Sv. Duh na Pagu ;)

 

Gusia dzięki za info, na Istrii mamy rezerwacje i nie bardzo możemy zmienić, akurat te parcele są w miarę bezpieczne

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.