Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tymczasem informuje ze w okolicach Biogradu nie ma problemu z miejscami.

Bylem na rowerowym rekonesansie, miejsca na malych prywatnych sa,

na jednym z nich zaledwie 2 zalogi i namiot.

Kemping calkiem nowy, sporo zacieniony i pusty a ceny ok,

wlasne zejscie na przyjazna dla dzieci plaze, sanity nowiuskie.

Sam bym sie tam przeniosl ale okret trzymam na sznurku :)

post-2083-0-79952000-1498316668_thumb.jpg

post-2083-0-70802200-1498316763_thumb.jpg

post-2083-0-93420100-1498317024_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja melduje sie z kempingu Viter w Zaostrog.

Ludzi full. Zrobilem sobie rezerwacje. Pani Monika przygotowała parcele nr 8. BYyyla jeszcze jedna wolna. Poszukajcie na mapce. Druga linia od morza, ale niestety pełne słońce. Cien od 18.00. A dzis max temperatura 36 st. Maasakra. Ludzi na na plazy też full. A na dodatek na plazy zakaz z psami!!!! I dupa blada bo my od tego roku z malym maltanczykiem. Narazie siedzimy i płaczemy... ;(

Jade na rekonesans na kemping Dole... zobaczymy jak tam z psami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego Prusiak pewnie się znowu zobaczymy na dole.Ja startuje za 4 dni niestety też jedna rezerwacja mi odpadła A dole był rezerwowy chyba że jeszcze coś się urodzi po drodze lub ktoś z forumowiczów poleci jakiś camp

Daj znać jak z miejscem na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja melduje sie z kempingu Viter w Zaostrog.

Ludzi full. Zrobilem sobie rezerwacje. Pani Monika przygotowała parcele nr 8. BYyyla jeszcze jedna wolna. Poszukajcie na mapce. Druga linia od morza, ale niestety pełne słońce. Cien od 18.00. A dzis max temperatura 36 st. Maasakra. Ludzi na na plazy też full. A na dodatek na plazy zakaz z psami!!!! I dupa blada bo my od tego roku z malym maltanczykiem. Narazie siedzimy i płaczemy... ;(

Jade na rekonesans na kemping Dole... zobaczymy jak tam z psami...

A jak obok kemp Dalmacja po sąsiedzku? też zapchany?

Z psiakiem to tylko głównej plaży dotyczy, odejdź trochę w stronę Drvenika lub przeciwną i znajdziesz zakątek dla Was i pies nie będzie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od słów do czynów... stoję na Dole, dokładnie w tym samym miejscu co w zeszlym roku...

 

Edit

Na Dole miejsca w bród. Stali bywalcy jak zwykle. dj85 tam gdzie ty stales zupelnie pusto. Moja rodzinka uparla sie na to samo miejsce co w zeszlym roku i tak juz zostalo.

Gusia - co ja mam kombinowac z psiakiem i szukac dla nas miejsca codziennie. Znalazlem raz i to pod nosem...

 

P.S.

Internet z t-mobile cos nie najlepiej mi tu smiga, ale lacznosc ze swiatem jest.

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze :) ... to jest moja/Twoja miejscówka :D

Na Dole zapewne będziecie mieli luz na plaży bo jest ona dość długa i szeroka jak na warunki chorwackie to raz a dwa że ona jest tylko dla kempingowców, przynajmniej była jak my tam staliśmy. Z zewnątrz nie wpuszczała ochrona obcych.

 

A o jakiej pani Monice pisałeś? to jakaś pracownica na Viterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prijezdajte do nas

 

Na zdjeciu widac nowość - dmuchance na wodzie. Super sprawa. Poza tym na kempingu wszystko po staremu.

 

 

 

Aha... Pekara nie czynna. Mam nadzieje ze tylko chwilowo, bo po pieczywko tylko do sklepu...post-68-0-75408200-1498489612_thumb.jpg

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoimy w na wyspie Pag w Novalija.
Kamp prawie pełny. Klika miejsc. w złotej strefie zostało. Wczoraj w niebieskiej strefie (przy morzu) byly 2 wolne parcele my wzielismy jedna a dzisiaj druga zajęli Czesi (obok nas). Może cos się zwolni jutro.
Jak ktoś jest na tym kampie to zapraszamy na kawe/herbate itd☺

Edytowane przez tamtam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parceli jako takich nie ma. Należy wiedziec ze kemping jest dwu-gwiazdkowy więc i taki też ma stadard. Miejsc jest jeszcze dużo. W różnych miejscach kempingu różne rodzaje - na sloncu, w cieniu sosen czy oliwek. Sa tez przy samym morzu na klifie...

Ale plaża jest super, woda super... ale gorąco strasznie.

 

Dziś w nocy byla burza z ulewnym deszcze. Przeżyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prijezdajte do nas

 

Na zdjeciu widac nowość - dmuchance na wodzie. Super sprawa. Poza tym na kempingu wszystko po staremu.

Chętnie bym dołączyła ale urlop dopiero w poł. lipca. 

Z sentymentem wspominam ten kemping... nasz pierwszy w Cro :) Pamiętam ten zachwyt  :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parceli jako takich nie ma. Należy wiedziec ze kemping jest dwu-gwiazdkowy więc i taki też ma stadard. Miejsc jest jeszcze dużo. W różnych miejscach kempingu różne rodzaje - na sloncu, w cieniu sosen czy oliwek. Sa tez przy samym morzu na klifie...

Ale plaża jest super, woda super... ale gorąco strasznie.

 

Dziś w nocy byla burza z ulewnym deszcze. Przeżyliśmy.

U nas tez była ta burza.

My przeżyliśmy bez problemów ale niektórzy mieli duże problemy, szczególnie pod namiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoimy w na wyspie Pag w Novalija.

Kamp prawie pełny. Klika miejsc. w złotej strefie zostało. Wczoraj w niebieskiej strefie (przy morzu) byly 2 wolne parcele my wzielismy jedna a dzisiaj druga zajęli Czesi (obok nas). Może cos się zwolni jutro.

Jak ktoś jest na tym kampie to zapraszamy na kawe/herbate itd☺

a gdzie jesteście? Bo my też w Novalji na Strasko ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parceli jako takich nie ma. Należy wiedziec ze kemping jest dwu-gwiazdkowy więc i taki też ma stadard. Miejsc jest jeszcze dużo. W różnych miejscach kempingu różne rodzaje - na sloncu, w cieniu sosen czy oliwek. Sa tez przy samym morzu na klifie...

Czy za Wami nadal stoi buda Bośniaków, trzymali ją tam na stałe i dojeżdżali na weekendy.

post-7016-0-65184000-1498508475_thumb.jpg

 

U nas tez była ta burza.

My przeżyliśmy bez problemów ale niektórzy mieli duże problemy, szczególnie pod namiotami.

Na, którymś z kempingów na Istrii powaliło potężne konary drzew. Namioty mocno ucierpiały :/

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.