Skocz do zawartości

Rosja- Suzdal Golden Ring Rally 24-29 lipca 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na campertem.pl wpadł mi w oko temat o organizacji  I  Golden Ring Rally.

Koszt na pobyt - 5 dni 100 euro osoba dorosła, 35 euro prąd za pobyt, nie doczytałam co tam jest w cenie, gdyż nie ma jeszcze programu.

Oj kusi Rosja, kusi bardzo. :hmm:

http://rally.gtksuzdal.ru/en/

Edytowane przez Szaraja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

To jest ich po prostu zlot na wzór naszego zlotu Karawaning.pl. Bardzo mały plac tylko 30 stanowisk i to realnie tak jest. Osobiście polecam Suzdal

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na campertem.pl wpadł mi w oko temat o organizacji  I  Golden Ring Rally.

Koszt na pobyt - 5 dni 100 euro osoba dorosła, 35 euro prąd za pobyt, nie doczytałam co tam jest w cenie, gdyż nie ma jeszcze programu.

Oj kusi Rosja, kusi bardzo. :hmm:

http://rally.gtksuzdal.ru/en/

Może i kusi, tyle że tylko przy dwójce dorosłych, cena za pobyt na polu, powyżej 50 euro na dzień.

Jest troszkę jednak zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kusi, tyle że tylko przy dwójce dorosłych, cena za pobyt na polu, powyżej 50 euro na dzień.

Jest troszkę jednak zaporowa.

lekko poniżej 50 eu z prądem za 2 os.

 

Koszt na pobyt - 5 dni 100 euro osoba dorosła, 35 euro prąd za pobyt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt!!  z rozpędu opłatę prądową policzyłem podwójnie. :mlot:

Jakby jednak nie patrzeć te 47 euro to i tak drogo na dwie osoby na polu, no chyba, że 

coś o czym nie wiemy mają w tzw. programie zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku będąc na zlocie na Białorusi całkowity koszt 10 dniowego pobytu kosztował nas ok. 200 euro. Na campingu  za 5 dni płaciliśmy 40 euro

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma sensu kontynuować tej dyskusji, kto będzie miał ochotę to pojedzie zwiedzi i będzie moim zdanie naprawdę zadowolony. A kto ma takie właśnie takie podejście już na wstępie nie do końca zrozumie ta grupę etnograficzną.

 

To że tyle lat mieszkałem w Rosji, nie oznacza, że będę pisał same superlatywy , są też minusy. - my Karawaningowcy ludzie którzy chcą coś zwiedzić poznać nową kulturę powinniśmy byś otwarci we wszystkie strony a nie nastawiać się, od razu, że nie! Z takim podejściem to siedzieć tylko na działce i patrzeć jak rośnie trawa.

 

Wracając do zlotu - bardzo polecam wyjazd do Suzdala, (jest naprawdę co pooglądać, oczywiście według mojej oceny) nie daleko jest też Vladimir również piękne no nie tak stare miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam przyjaciele. Nazywam się Andrew.

Jestem jednym z organizatorów tej Ralii w Suzdal. Donoszę wam, że strona ma wszystkie program rajdu.

http://rally.gtksuzdal.ru/en/

Otrzymaliśmy już aplikacje z caravanners ze Słowacji i Słowenii.

Cieszymy się widząc naszych przyjaciół z Polski.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Cieszymy się z Twojej aplikacji. Wyślemy Ci zaproszenie do wizy do Rosji.

Mamy przygotowane specjalny kamping na festiwal do 250 kamperów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja już obgadałam z moją połówką i starszym elektronem (synem), miały być w tym roku wakacje w słonecznej Italii ale ekipa jednogłośnie przegłosowała Rosja i Moskwa... czytałam że wizy mają być na 30 dni żal nie skorzystać... program na kempingu też ok co do wielkiej wycieczki raczej się nie piszemy cena zaporowa 1800 euro, mamy plan sami pojeździć i coś zobaczyć no na pewno St.Petersburg... jedziemy na Białoruś może tam poznamy więcej ekip, które też ruszą na podój Moskwy  :bzik:


Witam przyjaciele. Nazywam się Andrew.

Jestem jednym z organizatorów tej Ralii w Suzdal. Donoszę wam, że strona ma wszystkie program rajdu.

http://rally.gtksuzdal.ru/en/

Otrzymaliśmy już aplikacje z caravanners ze Słowacji i Słowenii.

Cieszymy się widząc naszych przyjaciół z Polski.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Cieszymy się z Twojej aplikacji. Wyślemy Ci zaproszenie do wizy do Rosji.

Mamy przygotowane specjalny kamping na festiwal do 250 kamperów

czy wiadomo już od kiedy do kiedy będzie wiza? w jakim terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miło cię widzieć w Rosji, a także zapraszamy na festiwal. Wszyscy uczestnicy otrzymają wizy w ciągu 30 dni.

Będziesz miał okazję do wzięcia udziału w festiwalu i zobaczyć Moskwę, Kostroma, Ples, Jarosław, Rostów Wielki, Siergijew Posad, Pereslavl, Uglich, Myszkin, Valdai, Nowogród i Petersburgu

Należy pobrać formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej festiwalu oraz kwestionariusz dla wizy.

Konieczne jest wypełnienie ankiety i przesłanie go pocztą elektroniczną festiwalu.

Po 3-4 dniach po otrzymaniu aplikacji wyślemy Ci zaproszenie do wizy rodzinnej

Te zaproszenia daje prawo do uzyskania wizy przez 30 dni.

Podróż do Rosji, otrzymasz wszystkie informacje na temat kempingów i miast i wycieczek.

Po tym festiwalu, można podróżować na własną rękę czy można kupić zorganizowaną wycieczkę grupową Rosji z pełnymi wycieczki.

Dokonaj właściwego wyboru i zaproś swoich przyjaciół. ))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A gdzie można otrzymać informacje na temat tych wycieczek i jakiś plan kiedy i jak?

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie rajdu jest opis tylko rajdu co się będzie działo w Suzdalu, mnie interesują wycieczki po okolicy - Jarosław Kostroma itp

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele, masz 2 opcje podróżowania przez Rosję.
Pierwsza opcja - Na festiwalu będzie dostaniesz informacje turystyczne o innych miastach Rosji i camping. Będziesz mógł podróżować samodzielnie.
Druga opcja - można kupić zorganizowaną wycieczkę przez 18 dni. Aby uzyskać więcej informacji na temat trasy handlowej i cen można znaleźć na te linki

 

http://rally.gtksuzdal.ru/en/tours.html

http://rally.gtksuzdal.ru/content/buklet.pdf

http://rally.gtksuzdal.ru/content/docs/rally.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.