Skocz do zawartości

LMC 513 MDK amatorsko naprawiony. Warto??


KlAn

Rekomendowane odpowiedzi

Z naprawianą przyczepą nje ma problemu jak jest naprawiona dobrze, czyli jak tego sytuacja wymaga to łącznie z wymianą poszycia, a nie łatanie kawałkiem blachy przyłapanej nitami. I tu widać ewidentną rzeźbe bo nawet nie dał jednskowej blachy tylko rybią łuske na gładką. Myślisz że jak taką sztuke zrobił tu gdzie widać to tam gdzie nie widać zrobił porządnie?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z naprawianą przyczepą nje ma problemu jak jest naprawiona dobrze, czyli jak tego sytuacja wymaga to łącznie z wymianą poszycia, a nie łatanie kawałkiem blachy przyłapanej nitami. I tu widać ewidentną rzeźbe bo nawet nie dał jednskowej blachy tylko rybią łuske na gładką. Myślisz że jak taką sztuke zrobił tu gdzie widać to tam gdzie nie widać zrobił porządnie?

Ale chyba można to poprawić i zrobić to dobrze

Ale po zdjęciach nikt Ci nie powie czy to mina czy okazja. Nawet na żywo ciężko to stwierdzić. Ale po tym co na zdjęciach widać chyba każdy tu na forum jest przekonany że to mina

 

 

 To po czym stwierdziłeś przed chwilą, że jest to mina i nie warte zachodu?

Czy nie po zdjeciach?

Znowu w jednym pocie sam sobie zaprzeczyłeś

Daj sobie spokój :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż to przeczytaj jeszcze raz i zastanow sie co piszesz? W jednym poście sam sobie zaprzeczyłeś.

 

jacekzoo dobrze to podsumował 

 

To może być faktycznie dobra rada też dla innych którzy starają Ci się pomóc.

 

tak jest panie kierowniku :]  , nie ma co dalej drążyć tematu  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Ty chyba jesteś już na 100% nastawiony na zakup tej przyczepy :hmm:

Nie TOM, nie jestem zdecydowany, bo poza wnętrzem ktore jest bardzo cięzko tutaj znalezc wcale mi sie nie podoba. Pamiętasz wątek o holownikach  tych starych.......podobna sytuacja co nie. Tam mi napisałes,, uważaj co piszesz,,. Może powinienem napisać wątek pod tytułem -Jak to naprawić . To dyskusja potoczyła by się zupełnie inaczej.

cena czyni cuda i odbiera rozum  :look:

Czyżbyś robił zakupy w biebronce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie TOM, nie jestem zdecydowany, bo poza wnętrzem ktore jest bardzo cięzko tutaj znalezc wcale mi sie nie podoba. Pamiętasz wątek o holownikach  tych starych.......podobna sytuacja co nie. Tam mi napisałes,, uważaj co piszesz,,. Może powinienem napisać wątek pod tytułem -Jak to naprawić . To dyskusja potoczyła by się zupełnie inaczej.

Przyczepa jest naprawiona jak jest to zrobione nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć, oprócz efektu wizualnego.

Przyczepa może być dobrze zrobiona i mimo widocznych śladów takiej niefachowej naprawy może jeździć jeszcze wiele lat

i nic się z nią nie będzie działo, ale może być to fuszerka na maxa.

Ja miałem pierwszą przyczepę gdzie ewidentnie ciekła jak cholera i co z tego jeździłem tak i mi się nie rozleciała, sprzedałem ją wiele

lat temu i gość jeździ nią do dzisiaj i nic nie naprawiał. Tak więc nie koniecznie ta przyczepa to szrot, oj żebyśmy wiedzieli jakimi używanymi

autami jeździmy i jaką miały przeszłość. Szkoda że masz tak daleko ja bym pojechał i popatrzał, a może sprzedający prześle zdjęcia

ze środka przyczepy, w miejscach napraw?

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.