Skocz do zawartości
KlAn

LMC 513 MDK amatorsko naprawiony. Warto??

Rekomendowane odpowiedzi

KlAn

No wkońcu dostałem odpowiedż. Sprzedana. Krótka historia przyczepy. Klient przyjechał na serwis hamulców do warsztatu samochodowego . Cofając wyrwał w bramie przedni narożnik, zdenerwowany ruszył do przodu i wyrwał tył, przy okazji uszkadzając komuś auto. Klient dostał odszkodowanie, a warsztat odkupił przyczepę od firmy ubezpieczeniowej. Naprawili jak widać na zdjęciach i sprzedali. 

Dziękuję wszyskim za udział w dyskusji i bogatszy w doświadczenia idę szukać dalej.

Czy warto kupić amatorsko naprawioną przyczepę?  No skoro ktoś kupił to chyba było warto.

Pozdrawiam   Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sosek

Niekoniecznie, niektórzy najpierw kupują a potem na forum pytają jak coś naprawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

No Andrzeju. Taka okazja przeszła Ci koło nosa. Nie stresuj się jednak, to się naprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KlAn

Chciałem sobie tylko pogłaskać, powąchać, pomacać . Tak jak z kobietą, może i brzydka, ale fajnie się pie....ła. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel-i-aga

a ja napiszę tak...u nas handlarze całkowicie zniszczone auto robią w 2/3 i sprzedają jako lekko uderzone od starszej pani, która właśnie na parkingu gdzieś się przetarła...kosmetyka...itd...itp...tak właśnie się robi biznes na szrotach...ciesz się że nie kupiłeś bo tu jest POLSKA  :]

Edytowane przez pawel-i-aga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KlAn

Nie ma problemu w tym ,ze jej nie kupilem. Najbardziej martwi mnie fakt ,ze dyskusja wymknela sie z pod kontroli. Teraz jest mi poprostu bardzo wstyd, ze tak emocjonalnie do tego podszedlem . Tak jak kolega Kristofer powiedzial z gaszczu odpowiedzi, trzeba wybrac te prawidlowe. Oj, jak widac jeszcze wiele  naukiprzedemna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boas43

a ja napiszę tak...u nas handlarze całkowicie zniszczone auto robią w 2/3 i sprzedają jako lekko uderzone od starszej pani, która właśnie na parkingu gdzieś się przetarła...kosmetyka...itd...itp...tak właśnie się robi biznes na szrotach...ciesz się że nie kupiłeś bo tu jest POLSKA  :]

i zapomniałeś dopisać, że ta starsza pani płakała jak sprzedawała ...  :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi