Skocz do zawartości

LMC 513 MDK amatorsko naprawiony. Warto??


KlAn

Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie ruszylo. Dalej nie wiem czy sprzedana, ale ustalilem ze uwaga.......... jest to warsztat samochodowy zajmujacy sie min. lakiernictwem. Czyli byla to naprawa  "PROFESJONALNA".  Uszkodzenie male zdarzylo sie u nich na placu, nie ma czlowieka odpowiedzialnego za sprzedaz. 


Nie takie trupy Andrzej zwozil do kraju jak się rozkraczyly, najwyżej będziesz zamiatał drogę za nim

Tylko nie trupy :], juz przestancie pastwic sie nademna :nono: Prosze

Edytowane przez KlAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Zamiast pocieszyć kolegę,że znalazł może wymarzoną pierwszą budke,to ciągle go piętnujecie że nie ma jej brać :nono: ,jakby za wasze miał ją kupić. Czy on pierwszy i ostatni który się napalił i ni jak mu to wytłumaczyć że to bubel,ale on wieży że jest Ok.Wiemy że tu są sami fachowcy którzy odrazu widzą przez blachę co jest uszkodzone. Pamiętajcie że każdy towar ma swego kupca. Niech jedzie jak ma chęć ,obejrzy i jak będzie jak tu się pisze po prostu napisze  Koledzy mieliście racje,jest jak pisaliście,albo napisze kupiłem i jest Super, a te drobne inne wstawki mi nie przeszkadzają. Dajcie iść każdemu według siebie przez życie,bo jak zbłądzi i tak mu nikt nie pomorze .

My już tłuczemy 4 przyczepe i pierwsza też jak ją zobaczyliśmy  to był szok,według namiotu,a to była N-ka 126.Szału nie było ,ale kto nie zaczynał od N-ki w której poszycie ścian odpadało bo pod materiałem śćiany były oklejone gąbką.Żeby wypić :drink:  trzeba było uklęknąć :] ,ale wspomnienia nie zastąpione.

t

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamiast pocieszyć kolegę,że znalazł może wymarzoną pierwszą budke,to ciągle go piętnujecie że nie ma jej brać :nono: ,jakby za wasze miał ją kupić. Czy on pierwszy i ostatni który się napalił i ni jak mu to wytłumaczyć że to bubel,ale on wieży że jest Ok.Wiemy że tu są sami fachowcy którzy odrazu widzą przez blachę co jest uszkodzone. Pamiętajcie że każdy towar ma swego kupca. Niech jedzie jak ma chęć ,obejrzy i jak będzie jak tu się pisze po prostu napisze  Koledzy mieliście racje,jest jak pisaliście,albo napisze kupiłem i jest Super, a te drobne inne wstawki mi nie przeszkadzają. Dajcie iść każdemu według siebie przez życie,bo jak zbłądzi i tak mu nikt nie pomorze .

My już tłuczemy 4 przyczepe i pierwsza też jak ją zobaczyliśmy  to był szok,według namiotu,a to była N-ka 126.Szału nie było ,ale kto nie zaczynał od N-ki w której poszycie ścian odpadało bo pod materiałem śćiany były oklejone gąbką.Żeby wypić :drink:  trzeba było uklęknąć :] ,ale wspomnienia nie zastąpione.

t

Nie tyle chodzi o napalenie, co o to widzenie przez blache. Emocjonalnie do  tego podszedlem :blagac: A poniewaz jestem ze wsi to lubie jak mi wszystko pasuje na zdrowy chlopski rozum

No właśnie dlatego trzeba pojechać i oblukać 

teraz mroz to chyba nie za bardzo pora

A moze to 2006 70k nok oglosxenie nie aktualne ale nie sprzedana.

post-24180-0-36530400-1483982596_thumb.jpg

post-24180-0-54488900-1483982603_thumb.jpg

post-24180-0-46130800-1483982615.jpg

post-24180-0-95140400-1483982652_thumb.jpg

post-24180-0-16413300-1483982653_thumb.jpg

post-24180-0-70756700-1483982653_thumb.jpg

post-24180-0-93637300-1483982653_thumb.jpg

post-24180-0-27196700-1483982654_thumb.jpg

post-24180-0-75248600-1483982698_thumb.jpg

post-24180-0-19991300-1483982699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechal na hopke i wyposarzenie lazienki sie urwalo. Naprawione

-3 sruby od zewnatrz


co o tym sadzicie, obiecuje nie bede sie czepiac :]

Stolarka meble nie sa dla mnie problemem, chodzi o naprawe oczywiscie, mam narzedzia i wiedze


Dotyczy tego knausa 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mi się widzi :slina: aż się :miga: zapaliła :] :] . Jedz oblukać,obniuchać i jak coś kupisz wtedy wklej link i się pochwal,bo tak to do jesieni nic nie kupisz. Po 11 letnim sprzęcie który różnie w różnych rękach jest używany,nie spodziewaj się nówki nie śmiganej prosto z fabryki.Każda ma coś i jeden przymknie oko a drugi definitywnie odrzuci.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super układ w tym Eiffellandzie. Ja bym się na tym skupił...

przesadziłeś... znam osobiście z 200 lub więcej użytkowników ... a korzystało ... Artur, Kajtek, Maciek.... 3 się doliczyłem - a jeśli było więcej to się nie chwalili...

 

nie ważne ilu - ważne ilu musiało wrócić i ilu już wrócić nie będzie chciało a ilu nie wróci bo im się z robotą udało...

 

 

Myślę ze nie przesadziłem. Nie chodzi mi tylko o wypadki kolejowe ale wszelkie inne naprawy lub modyfikacje.

30 osób się uzbiera bez wysiłku, ot tak...

Problem to terminy których nie dotrzymuje i kłopoty z komunikacją. Ja odnośnie jakości nie mam większych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

30 osób się uzbiera bez wysiłku, ot tak...

Problem to terminy których nie dotrzymuje i kłopoty z komunikacją. Ja odnośnie jakości nie mam większych zastrzeżeń.

To mogę potwierdzić. Powyższe to pięta achillesowa, ale to już rozmowa na inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.