Skocz do zawartości

LMC 513 MDK amatorsko naprawiony. Warto??


KlAn

Rekomendowane odpowiedzi

60k koron norweskich to około 30k zł. A to na pewno nie jest połowa wartości rynkowej. Używana z 2009 roku to około 50k złotych. Więc patrząc na ogrom zniszczeń i partacką naprawę to wydaje się, że to nie jest żadna okazja.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

60k koron norweskich to około 30k zł. A to na pewno nie jest połowa wartości rynkowej. Używana z 2009 roku to około 50k złotych. Więc patrząc na ogrom zniszczeń i partacką naprawę to wydaje się, że to nie jest żadna okazja.

Ja mieszkam w norwegii. A ta w Polsce to napewno nie bita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60.000koron - po zakupie i obecnym kursie to ponad 36.000zł, do tego transport, opłaty i inne  na start to da ci 38.000zł ..... nie licze naprawy....

 

a taka przyczepa z tego rocznika w Niemczech zaczyna sie od 13.000 euro...  >>>>  

 

http://www.truckscout24.de/search/ger/detail.asp?vehicletype_id=10&vehicle_id=16312290&make=0&mid=14&page=1&AllowNext=1&language=ger&price_type=2

 

13.00 euro = mniej wiecej 58.000zł... = wiem  20.000zł starczy ci na naprawe tak aby zrobic to porzadnie ale czy jest sens z tym sie katowac?

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60.000koron - po zakupie i obecnym kursie to ponad 36.000zł, do tego transport, opłaty i inne  na start to da ci 38.000zł ..... nie licze naprawy....

 

 

Kurs średni dziś 1 NOK to 0,4858 - czyli 60k * 0,4858 = 29148

 

 

a taka przyczepa z tego rocznika w Niemczech zaczyna sie od 13.000 euro...  >>>>  

 

http://www.truckscou...er&price_type=2

 

13.00 euro = mniej wiecej 58.000zł... = wiem  20.000zł starczy ci na naprawe tak aby zrobic to porzadnie ale czy jest sens z tym sie katowac?

 

 

Ale to chyba inna przyczepa. 

 

Dokładnie takiej samej na mobile.de nie znalazłem, ale inne podobne, w nowszym malowaniu, też piętrusy są w okolicach 50k złotych 

 

LMC Münsterland 500 RBD - 10 950 EUR (brutto) - czyli nawet mniej niż 50k

http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/LMC-Viola-500-K-Fahrradtr%C3%A4ger-,-Vorzelt/vhc:motorhome,mke:15800,frn:2009,frx:2009,vcg:caravan/pg:vipmotorhome/233976148.html

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs średni dziś 1 NOK to 0,4858 - czyli 60k * 0,4858 = 29148

 

 

Jacek patrz na sprzedaz i spread.... nie na skup...

 

przyczepe dalem przykladowa - taki sam uklad i rocznik 2008/2009 juz sa do wziecia za 10.000 euro jak pisales... Model 513 to rownie dobrze moze byc 505,510,513,515,525.... ikazda inna przyczepa pomiedzy 500-530... Moja LMC miala symbol 495 a miala identyczne wymiary jak 510 ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej tutaj, to bym narazie tylko uszczelnienie poprawil i te chamskie blachy na jakies ladniejsze

 

 

Jak chcesz wyjsc na plus w zakupie - to tak mozesz zrobic, ale pamietaj aby jej nie robic na TIP TOP bo to nie warte zachodu.... Nawet gdybys ja za rok czy dwa chcial sprzedac to sprzedaj ze strata niz cokolwiek mialbys w nia inwestowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, aby tylko nie ciekla


Chcialem kupic cos do okolo 40k nok, ale tu naprawde ciezko trafic cos malego, a ta jest mloda i ma uklad ktorego szukam i wiecej nic mi sie w niej nie podoba


Byl to niedawno knaus 470 z 2006 ladniutki, tylko wyposarzenie lazienki bylo przykrecone z zewnatrz na wylot :] , tak wiec rozne patety tu mozna znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIAn rozumiem Twoje rozterki...

W takim razie musisz poważnie oglądnąć tę przyczepę i w razie czego Andrzej w Czestochowie Ci ją porządnie naprawi.

Tylko te terminy u niego....

Proponuję, zrobić szczegółowe zdjęcia "napraw"/uszkodzeń.

Wysłać je do firm/osób zajmujących się naprawą.

Dowiedzieć się o ewentualnych kosztach napraw (oczywiście będą one szacunkowe).

Przespać się z tematem.

 ........ i kalkulować czy po podejmować się tematu zakupy/czy szukać dalej.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.