Skocz do zawartości

LMC 513 MDK amatorsko naprawiony. Warto??


KlAn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Tak jak w temacie czy warto kupić tak uszkodzoną przyczepę?. Jakie może może mieć to konsekwencje na przyszłość?. Czy da się to estetycznie i w miarę rozsądnie cenowo naprawić?. rocznik 2009.Proszę o opinie i rady.Miał być pierwsze kupiony holownik ale znalazłem takie coś.

post-24180-0-37715200-1483830920_thumb.jpg

post-24180-0-12046100-1483830941_thumb.jpg

post-24180-0-21644300-1483830955_thumb.jpg

post-24180-0-38221200-1483830990_thumb.jpg

post-24180-0-15237500-1483831052_thumb.jpg

Edytowane przez KlAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czekaj czekaj... Masz okazję kupić przyczepę naprawioną domowym sposobem jak na zdjęciach?

Najpierw przemierz przekątne bo przyczepa oberwała w prawy przód i lewy tył.

Jeżeli się zdecydujesz to rezerwuj termin u Andrzeja bo to trzeba poprawić.

Druga rzecz to zastanów się kiedy chcesz używać tą przyczepę i gdzie. Bo jeżeli w Polsce i to pod koniec sierpnia to potrzebne ci będzie ogrzewanie - ten olejak na zdjęciu to średni pomysł. Jeżeli gazowe też ma uszkodzone to odpuść temat.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten olejak to prawdopodobnie do osuszania ustawiony na niską temperaturę  w czasie gdy nie jest  używana.Przyczepa na rynek skandynawski, raczej lepiej ocieplona, prawdopodobnie ma Alde podłogówke. Mało jest info  w ogłoszeniu  tylko to, że wszystko działa kontakt e-meilowy, a sprzedający narazie nie odpowiada na moje pytanie. 

Przekątne....no właśnie??

Edytowane przez KlAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa stoi w Norwegii, ze względu na klimat na okres zimowy wstawiają grzejniki elektryczne do łodzi, a myślę, ze i do przyczep i tak na niskiej temperaturze grzeje to całą zime. Taki grzejnik niekoniecznie jest objawem wilgoci, aczkolwiek też tak może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich naprawach ja bym nie brał, cały przód był zmieniany, nie wiadomo jakie dalej zniszczenia były.

Lodówkę chętnie bym wziął i nic więcej

 

wysłane z telefonu

Po czym wnioskujesz że przód b ył zmieniny?

Pzepraszam ,ze sie czepiam ale chciabym poprostu wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylni narożnik też naprawiany , pytasz czy da się estetycznie naprawić - da się tylko jakim kosztem , czy konsekwencje będą w przyszłości to zależy od zakresu prac i czy wszystkie elementy będą wymienione lub naprawione . A cenowo to rzeczywiście taka okazja że chcesz się na nią skusić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylni narożnik też naprawiany , pytasz czy da się estetycznie naprawić - da się tylko jakim kosztem , czy konsekwencje będą w przyszłości to zależy od zakresu prac i czy wszystkie elementy błdą wymienione lub naprawione . A cenowo to rzeczywiście taka okazja że chcesz się na nią skusić ?

Połowa ceny rynkowej. Najbardziej w tej przyczepie odpowiada mi układ wnętrza .Rzadko takie coś można tu spotkać. Ogolnie bardzo mało jest tu małych przyczep. A ta myślę, że jest dobra na objazdówki dla 2+2 nastolatków plus czasaami jeszcze córka 19 lat. 

 

To tylko na pierwszy rzut oka.

Mógłbyś coś więcej napisać?

Nie szukam tutaj argumentow na sile, nie mam doświadczenia z przyczepami próbuje tylko zrozumieć, a odpowiedż typu cały przod był zmieniony, nic mi nie mowi tak jak i innyn świerzakom którzy szukają na tym forum pomocy. Odpowiedz typu

-cały przód był zmieniony, bo to i tamto np. nie pasuje wnosi o wiele wiecej do tej dyskusji

Kolega Gregor napisał,,ze  olejak może być objawem niedziałającego ogrzewania i to rozumiem. Tylko ja widzę to troche inaczej, tutaj takich grzejnikow jest wszędzie tysiące taki klimat, i mnie to tak nie niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz to naprawiać , czy masz kogoś kto to ogarnie czy chcesz sam ? Jak masz kogoś to wyślij mu zdjęcia i niech się wypowie. Generalnie to nikt nie poleca zakupu tak naprawionych przyczep . Jeśli nic się nie dzieje z przyczepą , jest prosta nie cieknie i zechcesz zostawić ten stan to jak będziesz sprzedawał to też ludzie będą wytykać tą naprawę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.