Skocz do zawartości

knaus-dla Swietego - pomoc przy zakupie


swi3ty

Rekomendowane odpowiedzi

O witam sąsiada :hej:

 

 

hmmm

sasiad ? nie przypominam sobie zeby cos razem było pite ;))))

Nie czytałem tematu wcześniej i nie znam Twoich założeń ale ta budka nie ma kibelka :miga:

 

nie bawie sie w kibelek i prysznic. Korzystamy z sanitariatow. Kampingi wybieramy pod katem czystosci. Prysznic w przyczepie niby fajnie ale trzeba miec odpowiednia klase przyczepy bo te tanie co ogladalem to nie za bardzo. Duzo opinii na forum tez jest, ze wiecej z tym klopotu niz pozytku. Jest tez argument, ze w trasie kibelek sie przydaje. Jezdze z namiotowka 2 sezony i jakos nigdy nie mialem z tym problemu, wiec raczej tu tez nie bedzie.

 

Wiec swiadomie. Poza tym to pierwsza przyczepa "twarda" ... Zobaczymy po 2 sezonach ...

Edytowane przez swi3ty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja nie wyobrażam sobie na kampie bez kibelka. W nocy, jak pada itd. Ale ja patrzę pod kątem dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

nie bawie sie w kibelek i prysznic. Korzystamy z sanitariatow. Kampingi wybieramy pod katem czystosci. Prysznic w przyczepie niby fajnie ale trzeba miec odpowiednia klase przyczepy bo te tanie co ogladalem to nie za bardzo. Duzo opinii na forum tez jest, ze wiecej z tym klopotu niz pozytku. Jest tez argument, ze w trasie kibelek sie przydaje. Jezdze z namiotowka 2 sezony i jakos nigdy nie mialem z tym problemu, wiec raczej tu tez nie bedzie.

 

Wiec swiadomie. Poza tym to pierwsza przyczepa "twarda" ... Zobaczymy po 2 sezonach ...

 

Aha ok :ok:  Nie miałem na myśli prysznica lecz kibelek, który moim zdaniem jest obowiązkowy No ale to moje zdanie i każdy ma swój pogląd i sposób :ok:  Tak tylko pozwoliłem sobie się wtrącić bo jak juz ciągnąć budke to niech ma wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kitku, dzięki za zwrócenie uwagi, ale możesz mi wierzyć - przegadaliśmy z kolegą dość sporo czasu w tym temacie i wyraźnie miał skonkretyzowane założenia :) Wybrał w pełni świadomie :) Przy okazji trzeba przyznać, że zanim poprosił o wsparcie przy wyborze, to forum na prawdę dobrze przegrzebał i sam doskonale wiedział na co zwracać uwagę, więc moja obecność była ściśle towarzyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczkowana dzisiaj. Odbior niebawem. No to mam juz prawie bude :-). W zwiazku z tym bedzie namiotowka do sprzedania ...

 

... to sie jakos oblewa zeby sie nie rozeschlo ? :-)

Edytowane przez swi3ty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kitku, dzięki za zwrócenie uwagi, ale możesz mi wierzyć - przegadaliśmy z kolegą dość sporo czasu w tym temacie i wyraźnie miał skonkretyzowane założenia :) Wybrał w pełni świadomie :) ...

 

I o to tylko mi chodziło, czy to świadoma decyzja :ok:  a nie "a bo sie fajna trafiła ale bez kibelka, to niech będzie" ;)  Jak przemyślana i świadoma to tylko pogratulować zostaje :piwo: swi3ty, niech nowy nabytek radość przynosił  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.