Skocz do zawartości

knaus-dla Swietego - pomoc przy zakupie


swi3ty

Rekomendowane odpowiedzi

#7 Eriba triton (nie ukrywam ze na widok erib mi skacze testosteron ;)))))))

 

Od września jest wystawiona tez taka eriba. Wlascicel ceni 8900 co wydaje mi sie nieco zawyzone. Stoi to cudo za Rzeszowem , wiec mam do niej 300km. Po lekturze forum nie moge powiedziec ze ew remont przyczepy to bulka z maslem , jednak wydaje mi sie ze te jajka eriby sa prostrze w dłubaniu ze wzgledu na ramę i poszycie z gladkiego alu. Z taka mialem do czynienia. Jest nieco mala, ale przytulna. Dylemat polega na tym czy za te okolice 10k taka eriba czy Knaus ...

Helmut w niemcach za taka eribe (w takim stanie i roczniku) spiewa ok 2-2,5k ojro. Niemieckie ze zdjec sprawiaja wrazenie lepiej utrzymanych. No ale to tylko zdjecia. Reasumujac do tej eriby jest blizej. Nie jest zarejestrowana. Nie wrzucam linku z aukcji bo sprzedajacy zdjal - niby sie rozmyslil. Mam z nim jednak kontakt i z rozmowy wnioskuje ze nie dostal ceny jaka sobie wymarzyl i troche sie obrazil na swiat ;)))

 

jeszcze nie wiem jak zalaczniki dodawac ... wiec link

https://drive.google.com/open?id=0B9w_r6OvvZfEVjNYZ3pUSFc2RVk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tym razem 2 propozycje z autocampingi.pl /z Bedlina/

 

http://autocampingi.pl/oferta-sprzedazy-przyczep

 

#8 Hobby prestige 495 /9 900zł/

#9 Hobby De Luxe 510 /10 900/

 

ze zdjec wygladaja dobrze. Opinie o sprzedawcy rozne. 250km od mej wioski.

 

oraz , zeby za 1 zamachem oferta z Bierunia - Center Camp

 

#10 HOBBY-De-Luxe-370

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-De-Luxe-370/3394

 

ta to śliczna jak landryna... ze zdjec ;))) Przyjechala z Holandii. Do rejestracji.

Edytowane przez swi3ty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest hicior.... ale chyba brakuje czegos na poczatku tej ceny ;))

 

http://sprzedajemy.pl/hobby-495-ufe-nr47760797

 

To żaden hicior a zwykły przekręt nigeryjski.  Napisz do niego. Odpisze Ci pewnie łamaną polszczyzną, albo łamanym angielskim, że jest za granicą i takie tam, i że w Polsce ktoś Ci przywiezie tą przyczepę na miejsce, ale musisz mu zapłacić z góry :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jego odpowiedź. Zaraz mi wyśle maila :-D

d2e82af5f8540d2914a3af186dcd1453.jpg

 

 

I mamy odpowiedź na maila od niejakiej sllasby.shauna@hotmail.com

 

 

Hallo,

Zuerst möchte ich Ihnen mitteilen, dass ich in Dublin/Ireland bin und das wohnwagen an meiner adresse gesehen und getestet werden kann,oder ich kann einen transport zu Ihrer adresse mit einem verschiffen firmen service für anlieferung ordnen.
Der preis für wohnwagen ist 2.000 EUR und ich für verschiffen zahlen werde.Das wohnwagen ist in einwandfreiem zustand,der innenraum ist wie neu und kommen zu ihnen mit allen dokumenten.
Wenn sie interessiert sind,kontaktieren Sie mich zurück und wir werden zukunft details besprechen.
Vielen Dank
Sllasby Shauna

PS:Ich benutze Google Übersetzer,Ich kenne nur englische sprache.

 

 

Kto się skusi? ;)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.