Skocz do zawartości

Kupić czy nie kupić czyli Łzawe rozterki przyczepkowe.


Łza Włóczynutka

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje że same plusy a jedyny minus to strata cennego miejsca pod łóżkiem.

 

zawsze są minusy - cena, strata miejsca, dociążenie podłogi (chyba 23kg), dziura w podłodze, dziury na rozprowadzenie zimnych rur.  Dachowa ma tylko 2 minusy - dociąża dach i jest 30% głośniejsza.

 

u mnie miejsca w łóżkach jest na kilku imigrantów... w piętrusie na tyle jedzie tylko antena satelitarna bo lekka - widziałem jak jeden serwis zapakował tam akumulator z ładowarką - dobre 3 metry za osią, 10cm od tylnego zderzaka...... W przednim łóżku mam 2 idealne lokalizacje dla tej podłogówki, miejsca do których jest bardzo trudny dostęp i nic tam nie trzymam.

 

P.S. sorry za zaśmiecanie tematu... ale trochę o kosztach jest :)

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-altea-4two-362-lh-2015r-panorama-dach-jak-nowa-hobby-ID6yH0iL.html

 

a taka Adria będzie za mała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładniutka i zgrabniutka, ale za mała, bo tylko 1 łóżko -  mamy córeczkę na pokładzie, dlatego minimum 2 łóżka są potrzebne.

No i oczywiście przyczepka po dzwonie.
Za tą cenę lepiej by było kupić 2-osobową, nową Nienadówkę z łazienką. nie tak ładna, ale pewna i z gwrancją. Niestety takie dwójki są nieco za małe dla nas - są niewiele większe niż nasz minikamperek.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fendt:

Dziwnym przypadkiem nie ma żadnej fotki przedniego prawego narożnika....

 

Kliknij na awatar prawym, otwórz w nowym oknie i powiększ. Prawy narożnik był "kombinowany" :(

 

bardzo brzydko, zero informacji w ogłoszeniu, że ściana łatana. Kolejny przykład na to, że kupując od forumowicza też trzeba być ostrożnym.

 

Po czym można to poznać? po tych dziwnych fałdkach?

otrzymałem 3 dodatkowe fotki: https://drive.google.com/drive/folders/0BwYznu8NJTaJVjVqU2pteEdleHM?usp=sharing 

 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tyż jakoś dziwnie ten przód wygląda, a prawa strona bardziej pofałdowana od lewej i ogólnie dziwnie fend łączy bakiste z resztą poszycia (opinia tylko po tych zdjęciach,nie znam tej marki)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomie, klikasz i się wyświetlają, to bardzo popularna chmurka, nie ma opcji żeby nie działało. Chyba że masz jakaś ekstremalnie średniowieczną przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Lza dodał trzy zdjęcia ale jak je otwieram to widzę jakieś miniaturki, przepraszam ale komputerowo jestem słaby :oslabiony:

A już mam trzeba było kliknąć dwa razy, przepraszam :P

TOM ja myślałem że śmiejesz się ze mnie (bo marki fend nie znam,a się wypowiadam) a na zdjęciach i z doświadczenia widzisz więcej niż moja skromna osoba. Taki mały znaczek "?","." właśnie dużo by zmienił-moim celem nie było naśmiewanie sie-mam nadzieje, że tak tego nie odebrałeś. Jeśli tak to przepraszam. Co do odnośników LZA to tyż mi ciężko było w Bieszczadach namierzyć lokalizację punktów przesłanych przez Niego w "innym formacie"niż google mapa -ma kolega pojęcie o programach komputerowych, ja na szczęście zainwestowałem w nowy sprzęt i teraz to on mnie pyta co chce zrobić z danym plikiem, tylko coś kiepski ma polski słownik i czasem to ja go tyż muszę uczyć czegoś,a o emotach to wogóle mogę zapomnieć. Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM ja myślałem że śmiejesz się ze mnie (bo marki fend nie znam,a się wypowiadam) a na zdjęciach i z doświadczenia widzisz więcej niż moja skromna osoba. Taki mały znaczek "?","." właśnie dużo by zmienił-moim celem nie było naśmiewanie sie-mam nadzieje, że tak tego nie odebrałeś. Jeśli tak to przepraszam. Co do odnośników LZA to tyż mi ciężko było w Bieszczadach namierzyć lokalizację punktów przesłanych przez Niego w "innym formacie"niż google mapa -ma kolega pojęcie o programach komputerowych, ja na szczęście zainwestowałem w nowy sprzęt i teraz to on mnie pyta co chce zrobić z danym plikiem, tylko coś kiepski ma polski słownik i czasem to ja go tyż muszę uczyć czegoś,a o emotach to wogóle mogę zapomnieć.

Spoko ja naprawdę nie wiedziałem jak to wyświetlić  :]  ale teraz  widzę że tą przyczepkę lepiej odpuścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja naprawdę nie wiedziałem jak to wyświetlić :] ale teraz widzę że tą przyczepkę lepiej odpuścić.

 

Tyż bym nie wiedział pewnie, ale tablecina mi pytanie pomocnicze zadała. Chociaż tego zestawienia przyczep co LZA zrobił, to do tej pory nie możemy otworzyć ;) Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na spokojnie obejrzałem zdjęcia. Ta przyczepa jest po poważnym dzwonie! Wg mnie cały przód był robiony. Dobrze to widać na zdjęciu gdzie widać lewą stronę patrząc od przodu. Tam wszystko n jest pofałdowane. Brak spasowania, widoczny biały silikon albo uszczelniacz. Z lewej strony jakąś kratka z OBI. Co to w ogóle za samoróbka? Cała listwa nad bakistą fatalnie spasowana. Klapa bakisty ma inny odcień, czyli albo ona była wymieniona albo elementy po boku. Brak naklejek na klapie bakisty. Przednie okno jest jakieś porysowane w górnym prawym rogu.

 

Na szybko zaznaczyłem podejrzane rzeczy:

post-19021-0-23325100-1484517332_thumb.jpg

post-19021-0-26657500-1484517404_thumb.jpg

 

Dla porównania zdjęcie jak całość powinna wyglądać:

b3f9a7fe2850a16f57a4d11376356da3.jpg

 

Jak ta przyczepa nie cieknie w tym lewym rogu to jestem święty turecki. Ktoś się prawdopodobnie jej pozbywa bo to jest trup.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zawsze się czegoś poduczę. Skreślam z listy.

polo: musi się otworzyć, każda popularna przeglądarka powinna sobie poradzić. Androidy z kolei otwierają je w googlowskiej aplikacji, dokumenty google czy jakoś tak. Ale przeglądarka powinna wystarczyć, na dowolnej platformie sprzętowej / softwarowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lza (przepraszam, żem wcześniej "LZA" pisał, nie wiem co mi się pokićkało w głowie), co do otwierania to źle się "wysłowiłem", bo otwierać się otwiera ale w takim jakiś poziomym dłłłłłługim układzie, że ciężko porównać mi jest to wszystko (ale nie o to w tym wątku chodzi-więc pomińmy temat mojej umiejętności obsługi komputera) :skromny: .
Wg mnie dobrze robisz skreślając Fenda ze swojej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.