Skocz do zawartości

Kupić czy nie kupić czyli Łzawe rozterki przyczepkowe.


Łza Włóczynutka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Między minikamperem a kamperem na vanie jest drobna różnica w postaci np łazienki z prysznicem ;) U nas za mini kampera robi Chrysler Voyager.

Voyager za mały, przyczepa za mało mobilna. Van wydaje się być złotym środkiem (dla nas ;) ).

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym układzie wnętrza, który zalinkowałeś zawsze będzie mała łazienka. Miałem taki układ w KIPie i prysznic uznałbym za pozycję do dodania w ogłoszeniu. Ale sprawdzał się przy użytku na zewnątrz budki, przez okno :) Dziecko jednak umyjesz, sam w brodziku nogi opłuczesz... 

Wg mnie poszukaj budek z kibelkiem i kuchnią na tyle, a łóżko na dziobie plus na środku. Taki układ wg mnie jest najwygodniejszy w tej wielkości przyczepach, łazienki są przyjaźniejsze.

 

A czy kamper? Jedni chwalą przy małym dziecku, inni nie. Sam musisz zadecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie poszukaj budek z kibelkiem i kuchnią na tyle, a łóżko na dziobie plus na środku. Taki układ wg mnie jest najwygodniejszy w tej wielkości przyczepach, łazienki są przyjaźniejsze.

 

.

ja miałem taki układ. Był naprawdę w porządku. Stałe łoże, stolik , spora łazienka . Do tej pory jeździliśmy we czworo, jednak córki mi już wyrosły i w poszukiwaniu lepszego komfortu sprzedaliśmy. Ale faktycznie przy małych gabarytach spora wygoda, nie zamienił bym jej w życiu na żadną salonkę nawet jeżdżąc we dwoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, Chris: minicampera już mam, nie potrzebuje drugiego..

 

masz nanokampera - ja mówię o blaszaku z garażem z tyłu , podwójnym łóżkiem nad nim, łazienką, kuchenką po środku, ogrzewaniem dokładnie takim jak chcesz itd 

i zrobionym dokładnie tak jak potrzebujesz bez kompromisów 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym samym układzie mówimy, ale ja miałem taki

Miałem taki układ w burstnerze z tą różnicą że kuchnia na osi, a lóżko bardziej z tyłu bo na przeciw kuchni był kibelek. Nigdy więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki układ w burstnerze z tą różnicą że kuchnia na osi, a lóżko bardziej z tyłu bo na przeciw kuchni był kibelek. Nigdy więcej

heh. Bo miałeś kuchnię na osi i 15 cm przejścia po rozłożeniu łóżka z tylu między kuchnią a łóżkiem . Wcale się nie dziwię . Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczy układ jak zaprezentował Pierzasty.

Bardzo dobrze się spisuje w codziennym użytkowaniu. Z zewnątrz szybki dostęp do lodówki i kibel na prosto drzwi. Ciepło z gotowania ucieka przez drzwi i nie roznoszą się zapachy po przyczepie. Miejsca ładunkowe dokładnie na osi, a nie na tyle.

Ale co kto lubi. My w budzie TYLKO śpimy...

 

Lza zobacz jaka fajna u Klai...

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-burstner-fun-400-ts

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ten burstener ładny, tylko piecyk jest rozwalony. Nie jest daleko, chyba podjadę w sobotę obejrzeć, może przy okazji jakieś lusterka dobiorę ;) Wie ktoś może jak dorwać się do danych technicznych dla tego modelu? (dł/szer/wys. itp) 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie także nie było problemu. Jednak wyjazdy zimowe ukazały wszystko. Do tego nas jest 5 plus amstaff i kot rosyjski. Póki nie urodził się najmniejszy karawanignowiec nie było źle. Lecz te wysuwanie boku lóżka i brak przejścia/dojścia do lodówki wkurzające było

Teraz znajomi ją użytkują gdzie ich jest 2+1 to układ idealny. Nawet nie ma potrzeby rozkładania lóżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.