Skocz do zawartości

DMC przyczepy, pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to już zrezygnowałem z  dużych przyczep, na dwie osoby wystarczy coś małego. 

 

za jakieś 12-15 lat też zrezygnujemy. Wtedy wystarczy i 1200kg lub camper... ale camper to znowu z przyczepą a na niej np smart.. Tom... pamiętam Cie z Langoszy I.. nie postarzaj się tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakieś 12-15 lat też zrezygnujemy. Wtedy wystarczy i 1200kg lub camper... ale camper to znowu z przyczepą a na niej np smart.. Tom... pamiętam Cie z Langoszy I.. nie postarzaj się tak :)

Heee to nie ja się postarzałem tylko dzieci tak postarzają  :]   :]   :] 

Marek czas  jest nie ubłagany  niestety :]    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee to nie ja się postarzałem tylko dzieci tak postarzają  :]   :]   :] 

Marek czas  jest nie ubłagany  niestety :]    

 

rozumiem, mnie aktualnie dzieci odmładzają :), właśnie policzyłem, że od 1 langoszy minie w maju 4 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy się zastanawiałem dokąd nas zaprowadzi nadmiar kultury na forum. Kolejny raz pojawia się na forum idiota jakim bez wątpienia jest Michał2016, a Wy próbujecie z nim dyskutować. 

Ile można? 

 

Generalnie on zapytał czy przyczepa zbyt ciężka sponiewiera jego auto. Gdy usłyszał że nie, to wszystko już ma głęboko w du...

 

Nie liczy się z tym że dzieciaki pozabija, no bo w końcu mają polisy (tyle że żaden ubezpieczyciel ich nie wypłaci), nie liczy się z tym że stworzy zagrożenie na drodze dla siebie (mała szkoda, w końcu on jest głupi) ale też dla nas. Nie liczy się z konsekwencjami prawnymi (bo mnie ku... stać na mandat) bo wie że większość policjantów i tak nie kuma o co chodzi w DMC. 

Takie typy były, są i będą. Tyle że naszym obowiązkiem po początkowym wytłumaczeniu, jest widząc że koleś ma to wszystko gdzieś, jest powiedzieć wypie....

 

Nie możemy legitymizować potencjalnego kryminalisty (mentalnie już faktycznego) na naszym forum. To nie służy naszej społeczności i jej właściwemu odbiorowi wśród społeczeństwa. 

 

Oczywiście bez sensu jest tłumaczenie idiocie że jak wydzwoni w S 63 AMG i go skasuje, to regresem będzie spłacał  700 tys złotych do końca dni swoich. 

 

Bardzo przepraszam za brutalny i wulgarny ton, ale z bydłem po bydlęcu należy bo inaczej nic z tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... A może to kolejne wcielenie usera "normalny" który uparcie dyskutował w jednym/kolejnym za każdym razem w nowym innym temacie?

przegrał-zniknął, potem pojawił się pod nowym nickiem w jednym temacie i znowu przegrał-zniknął...

Potem...

potem...

aż wreszcie może ten temat założył.

Mi już nie chce się ślęczeć, "normalnego" pozamiatałem ale typ jak gnida pojawiał się ponownie upierdliwie próbując skłócić naszą społeczność.

.

Cathay dobrze prawi, jak raz dostał "żryć" to więcej nie karmić bo se trola wychowamy.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam wątek, w sumie to sporo ich było na forum i podobnych, i mam satysfakcję, że dzięki takim ludziom wiem jak postąpić w przypadku kolizji. Niestety mimo konkretnego i na różne sposoby tłumaczenia nie uniknie się takich osób na drogach. Za to w przypadku stłuczki wiadomo jak się bronić dzięki takiej lekturze + wątek jakie auto ile pociągnie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.