Skocz do zawartości

Winiety 2017


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

jeździłem 4x do Park Umag (domki - ale dojrzałem do przyczepy) zwykłą drogą - powyższy kemping niewiele dalej. Założyłem więc (może błędnie) że przebujam się parę minut dłużej zestawem.

 

Jak uważasz ale tu tez się liczy długość zestawu i przejezdność drogi w środku sezonu

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hej, mam pytanie dot winiety dziesięciodniowej w Austrii, bo jakoś nie mogę się doliczyć. jak kupie winietę 29 kwietnia  to mogę nią jechać do 8 czy do 9 maja włącznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do winiet na Słowacji, jak to jest? jeśli auto + przyczepa nie przekracza 3,5T to wystarcza jedna winieta?

Jeśli powyżej 3,5 T to dwie?

Znalazłem coś takiego może się przyda  :https://www.ndsas.sk/spoplatnenie/elektronicka-dialnicna-znamka

Ja tak płaciłem, czyli dwie naklejki jedna na auto druga na przyczepę, oczywiście zestaw powyżej 3,5 t.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu jak Słowacy wprowadzili dodatkowe opłaty na przyczepy ,też mimo że nie przekraczam 3,5T kazano mi wykupić dodatkową winietę na budę, ale czytając tą stronkę to wynika że nie, teraz pytanie jak jest naprawdę?

Dałeś się nabrać. Miałem kontrolę winiety zestawem 3490kg dmc i pojechałem dalej z 1 winieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda dostępność winiet 10-dniowych w Czechach, w  środku nocy, na wjeździe do Czech, w okolicach gdzie nasza A1 przechodzi w D1? Gdzie można je kupić?

 

Nigdy tamtędy nie jechałem i się zastanawiam czy jadąc w Kierunku na Wien, jest sens się tamtędy pchać czy lepiej normalnie jak zawsze przez SK (Zilinę i Bratyslave). Ostatnio mapy i nawigację pokazują mi szybszą trasę przez Czechy, pewnie to zasługa nie tak dawno otwartej S1 i może jakichś nowych dróg w CZ (?). Kilometraż jest taki sam. Winietki w Słowacji ~9zł tańsze.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda dostępność winiet 10-dniowych w Czechach, w środku nocy, na wjeździe do Czech, w okolicach gdzie nasza A1 przechodzi w D1? Gdzie można je kupić?

Kawałek za granicą po prawej masz stację i winiety. Koło północy mają pół godziny czy 15 min. przerwy.

https://goo.gl/maps/QoLnyvrKLPB2

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na przerwę to lepiej poczekać. Ostatnio postanowiłem kupić na następnej stacji (słyszałem, że jest kawałek dalej) i niestety,bez winiety załapałem się na kawałek " z poplatku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.