Skocz do zawartości

Pomoc w zakupach w UK


MARIOczy

Rekomendowane odpowiedzi

...tam są używki które w PL są towarem deficytowym a ja nie chcę wydać 1kPLN na venta.

No i mamy uzasadnienie dla wysokich cen tych urządzeń w kraju.

Cena zakupu + koszt dostarczenia na różne sposoby + marża własna = cena w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RadekNet

Tego nie wiem na 100% czy wyśle do Irlandii. Przypuszczam, że tak. Rozumiem, że ewentualnie mogę poprosić Ciebie o pomoc w zakupach  :] oczywiście przy płatności z góry  :]

 

lucas_ka

dzięki za link, nie znałem tej strony. Czasami trafiają się okazje, że można skorzystać z pośrednika a mimo prowizji 15% wyjdzie sporo taniej niż w PL

 

Strusiu oryginalny pomysł. Jak sprawdziłem loty to z Nowego Dworu z lotniska Chopina 130PLN w obie strony. Ciekawe ile doliczają za bagaż. Jednakże dla tych co mieszkają dalej od Wawki to taki wyjazd ad hoc może być kłopiotliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadekNet

Tego nie wiem na 100% czy wyśle do Irlandii. Przypuszczam, że tak. Rozumiem, że ewentualnie mogę poprosić Ciebie o pomoc w zakupach  :] oczywiście przy płatności z góry  :]

 

lucas_ka

dzięki za link, nie znałem tej strony. Czasami trafiają się okazje, że można skorzystać z pośrednika a mimo prowizji 15% wyjdzie sporo taniej niż w PL

 

Strusiu oryginalny pomysł. Jak sprawdziłem loty to z Nowego Dworu z lotniska Chopina 130PLN w obie strony. Ciekawe ile doliczają za bagaż. Jednakże dla tych co mieszkają dalej od Wawki to taki wyjazd ad hoc może być kłopiotliwy

Tak, bo tylko z  Wawki latają samoloty na wyspy :lol:

 

Bagaż podręczny jest w cenie biletu. Vent się zmieści :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]  nie korzystam z tego środka transportu i nie wiedziałem. Jednakże po sprawdzeniu sprecyzowałbym Twoją odpowiedź, bo już to wiem, że z wawki są połączenia bezpośrednie a z innych lotnisk też można skorzystać ale z międzylądowaniami i w innej cenie  :thank:

Po pomyśle Strusia, nabrałem ochoty na taką wycieczkę ale nie tylko po venta. A w takim przypadku bagaż podręczny robi się trochę za mały. Poza tym sądzę, że więcej chętnych by było np. na same venty 12v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagaż do 25kg jako bagaż w luku kosztuje 78zł w Ryanair.

 

Ból jest tylko taki, że nie da się wziąć biletu w dwie strony a bagażu tylko na powrót :(, trzeba go zapłacić w obie strony, nawet jak torba jest pusta).

 

Nie mniej płacisz 2x78zł i masz:

- 25kg w luku bagażowym + 10kg podręcznego na każdą osobę (nie każda musi mieć bagaż w luku ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że kiedyś leciałem rayem do Dablina i tylko na powrót miałem rejestrowany bagaż. <może teraz coś się zmieniło.

 

EDIT

 

Sprawdziłem i można wykupić bagaż w jedną stronę. :]

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak to zrobiłeś?? Pytam poważnie bo na drogę do, to rodzice pakują się w podręczny, ale na powrót juz by fajnie było z rejestrowanym :).

 

Jak brałem bagaż do biletu w dwie strony to sam się dodawal w obie strony.

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić np trume TEB na ebay sprzedający nie zgadza sie na wysyłkę do Polski.

May not post to Poland[/size]

Doesn't post to Poland[/size]

Nie chce wysłać mimo zamówionego i opłaconego kuriera przez kupującego w Polsce.

 

Czy jest ktoś kto może pomóc w takich zakupach? Jeździ na wyspy i mógłby przywieźć paczkę lub stamtąd wysłać, lub w inny sposób.

 

Masz odpowiedz dlaczego nie chciałem kupić tego gniazda na ebay- u. UK skontaktuj sie ze mną na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, jestem nowy na tym forum ,to jest moja pierwsza przyczepa Bessacarr Cameo 420GLE potrzebuje kupić takie gniazdo lecz nie mam konta na ebay-u 

http://www.ebay.co.uk/itm/CARAVAN-MOTORHOME-Truma-Crystal-Compact-2-Water-Inlet-Kit-White-46500-23-/371205372627?hash=item566d907ad3:g:-FsAAOSwxg5XxYCu

Otóż zastanawiam sie jak mój domek ma sobie pobrać wodę, przeglądam forum juz od paru dni i szukam u jednych jest gniazdo na podłączenie wody u innych inne rozwiązania u mnie w campie znalazłem tylko taką pompke na stoliku.

http://www.ebay.co.uk/itm/WHALE-Water-Pump-Truma-Carver-EP1622-Caravan-Motorhome-Boat-/261434910418?hash=item3cdebc26d2:g:hVwAAOSwQupXWu5Xale nie jednego gniazda do niej pasującego z jednej strony jest kratka wylotu spalin i rewizji Trumy z boku na dole zaślebka niklowana ,gdy ją odkręciłem zaczeła lać sie woda. Po niżej od spodu przyczepy znalazłem jakieś wyjście rurkę podobną do tyc co wylatuje woda z zlewozmywaku założyłem kawałek węża wlałem do baniaka wodę drugi koniec węża włożyłem do baniaka z wodą i włączyłem pompkę która znajduje sie w szafie pompka działa woda z baniaka bardzo niechętnie zostaje zassana z kranu zaczyna lecieć woda lecz pompka sie nie wyłącza tak to ma być czy po podaniu odpowiedniego ciśnienia pompka powinna przestać pracowac sama a po spadku ciśnienia sama sie powinna załączyć.

 

Sebka... dla czego nie chciałeś kupić na ebay to nadal nie wiem. W Twoich linkach nie ma zastrzeżeń, że sprzedawca nie wysyła do Polski. Jeden zastrzegł, że wysyła tylko do EU a drugi wyśle wszędzie na ziemi. Nie rozumiem Twojego odwracania kota ogonem bo mój problem z zakupem w UK nie ma nic wspólnego z Twoim... nie wiem czym do zakupów w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam delikatnie mówiąc spalone konto na ebay-u po drugie jeden z forumowiczów zadzwonił do mnie i wytłumaczył co i jak i podpowiedział inne rozwiązanie znacznie tańsze i prostrze. Fora zostały stworzone po ty by grono ludzi np kochających karawaning wymieniała sie dzświadczeniami ,własnymi sprawdzonymi patentami, własną wiedzą itd. Wiec i ja z tego tytułu ze mam wieku kolegów w uk i mógłbym pomóc. Rozumiem ze nie chcesz mojej pomocy. Wiec jaki Twój sens był w tym by zakładać ten wontek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.