Skocz do zawartości

Kupno Przyczepy


Dawid&Klaudia Mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze fajnie bywało gdyby autor tematu odzywał się.....

 

po co ten hejt - jeśli uzna za stosowne to sie odezwie - K.pl nie jest mu potrzebne jak tlen - zalogował sie o 8:38, odczytał informacje, jeśli uzna za stosowne to sie odezwie... nie musi komentować każdego wpisu...

 

BTW przetłumacz to co napisałeś .... 

 

 
**** Napisano 14 listopad 2016 - 22:44
 
Sam napisałeś  w swoim temacie dopiero po 20 wpisach - wiec nie pouczaj innych jeśli miałeś na starcie gorsza efektywność ..
 
 
**** Napisano 15 listopad 2016 - 17:04
 
 
 
 wiec ma jeszcze sporo czasu aby byc lepszym od Ciebie 
 
 
 
Kolega napisał temat ( Rozpoczęty przez Dawid&Klaudia Mrozikwczoraj, 20:29)
Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł na pierwszą przyczepę mocno wiekową i budżetową jest dobry. Jeżeli tylko znajdziecie suchą i ze sztywną konstrukcją to brać. Dla zabawy można zawsze ją z zewnątrz pomysłowo pomalować, okleić folią i zrobić z niej całkiem fajny oryginalny domek. Pośpiech nie wskazany w poszukiwaniach. 

 

zawsze bezpieczniej jeździć z pierwszą tańszą przyczepą, każde ewentualne uszkodzenie na drodze będzie mniej bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ceny poszły aż tak w górę? Swoją w 2015 roku kupiłem za dokładnie 6700 zł. Poza dokupieniem kibelka turystycznego nie wymagała żadnego wkładu finansowego. Była i jest jeszcze sucha. Gość nawet rok wczęśniej wymienił opony na wzmacniane. Oczywiście zainwestowałem w nią trochę kasy ale to już było moje widzimisie. Patrząc na to co mówicie to chyba wystawię ja za 10000 zł :] i kupię większą. Dodam, że była to druga jaką oglądałem po podjęciu decyzji o zmianie. Pierwsza była podobna. Fakt faktem, że w tym roku szukałem z kolegą w podobnym budżecie no i trochę słabiej to wygląda. Chyba po prostu miałem dużo szczęścia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad Niewiadówką N126N można już znaleźć co prawda rzadko ale za 2tyś do remontu tylko tu trzeba być mega szybkim lub samemu wyszukać gdzieś za stodołą u sąsiada. Po remoncie ok 6tyś już spokojnie się trafiają z ogrzewaniem i lodówką. Zaleta taka, że nie musisz się martwić czy zgniła bo jeśli coś jest nie tak to już po krótkim przeglądzie wszystko widać. Kolejna zaleta to, że na niej nie powinieneś stracić jak będziesz chciał zmienić na coś innego. Dopiero po pojeżdżeniu jakiś czas preferencję się klarują co jest potrzebne a co nie w przyczepie i chyba każdy tak miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad Niewiadówką N126N można już znaleźć co prawda rzadko ale za 2tyś do remontu tylko tu trzeba być mega szybkim lub samemu wyszukać gdzieś za stodołą u sąsiada. Po remoncie ok 6tyś już spokojnie się trafiają z ogrzewaniem i lodówką. Zaleta taka, że nie musisz się martwić czy zgniła bo jeśli coś jest nie tak to już po krótkim przeglądzie wszystko widać. Kolejna zaleta to, że na niej nie powinieneś stracić jak będziesz chciał zmienić na coś innego. Dopiero po pojeżdżeniu jakiś czas preferencję się klarują co jest potrzebne a co nie w przyczepie i chyba każdy tak miał.

dodajmy dlaczego tak napisałeś Benior - bo nie musi Kolega tego wiedzieć, że N126 są przyczepami zrobionymi całkowicie z plastiku/laminatu i tak samo ściany/dach i podłoga to "jeden odlew laminatu" Niewiadów N126 to taka "plastikowa puszka". Sam nie mogę rozstać się z N126N właśnie z tego powodu, że mi w niej nic się nie "zepsuje"  z zewnątrz, a spania dla 4 (po drobnych modyfikacjach i 5) osób w niej wystarczająco mamy

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na olx-ie jest fajna odmiana N126nt - z lazienką, ale cenowo trochę droga....

 https://www.olx.pl/oferta/niewiadow-n126nt-z-przedsionkiem-po-remoncie-wersja-eksportowa-CID5-IDjnRuu.html#e1132c66ca

 

Za poprzedni mój wpis przepraszam.. rzeczywiscie zagalopowalem się.... :oslabiony:

 

Z niewiadowek to jeszcze sa fajne wieksze wersje , ale trzeba uważac na ich stan ...

 

https://www.olx.pl/oferta/niewiadow-n375-z-przedsionkiem-stan-bardzo-dobry-wersja-eksportowa-CID5-IDjojg8.html#5158f2a3c7

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz na olx-ie jest fajna odmiana N126nt - z lazienką, ale cenowo trochę droga....

Z niewiadowek to jeszcze sa fajne wieksze wersje , ale trzeba uważac na ich stan ......

Ta NT to cena dla frajerów którzy załapią się na hasło "wersja eksportowa", bo nie ma w niej nic wartego takiej kasy.

 

Niewiadówki "sandwiche" to nieporozumienie, żadnego wyposażenia, materiały liche a cenią się jak zboże, do tego bardzo podobne są do angielek pod względem wilgoci

 

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.