Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

nietypowy problem z pompką wody

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#31 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8155 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 29 grudzień 2016 - 21:26

z innej beczki

w opisywaniu wszystkiego jesteś jak Fidel Castro w swoich przemówieniach 

twoje rekordowe "przemówienie "to chyba opis twojej przyczepy

bez urazy:)

Starałem się jedynie Ci wytłumaczyć, na czym polegały błędy opisu uniemożliwiające prawidłową diagnozę na odległość.
Opisy były niestaranne, dwuznaczne i tym samym wprowadzały czytających w błąd, a przecież właśnie od czytających oczekiwałeś diagnozy.

Złamałem własną zasadę, którą mam opisaną w "stopce" postów i z chęci pomocy, odezwałem się w Twoim temacie, a teraz bardzo tego żałuję, bo sprawdził się typowy scenariusz w takich przypadkach.
Po "twojej" odpowiedzi widzę, że w jakiś sposób ucierpiało Twoje "ego" i zamiast przyznać się do błędów, postanowiłeś uciec się do najbardziej prymitywnej metody, czyli uwag osobistych,  :pad:  na dodatek, nie mających z niniejszym tematem nic wspólnego.

Teraz "z innej beczki".
Opis mojej przyczepki był i jest wyłącznie dla osób zainteresowanych, w dużej mierze był podyktowany prośbami i pytaniami, które w owym czasie otrzymywałem. Zupełnie nie rozumiem, po co do niego zaglądałeś, skoro nie był dla Ciebie interesujący?
Do oceny mojego pisania na forum też Cię nie zapraszałem, więc swoje prywatne opinie możesz śmiało zachować dla siebie.
Cóż mógłbym Ci jeszcze odpisać?
Chyba tylko tyle, że jak zwykle nie rozumiesz, o czym piszesz i z pewnością nie należysz do grupy osób, które mogłyby mnie obrazić ...

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#32 andross

andross

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów
  • SkądTychy
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:LMC 460 LUXUS
  • Holownik:Diesel

Napisano 29 grudzień 2016 - 21:38

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy.