Skocz do zawartości

Dokąd jeździcie?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakiś przewrażliwiony jestem że coś się stanie. Jak stoim czasami na nocleg na stacji benzynowej to zawsze parkuję tak żeby być po okiem kamery. A jak się nie da to jade do następnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdziwa przyjemność w karawaningu to właśnie dzicz. Bez kontaktu wzrokowego z innymi załogami i bez zasięgu GSM byłoby idealnie, a szczytem radochy jest jak sam tracisz orientację gdzie jesteś.

Powinieneś spróbować, na pierwszy taki wyjazd weź tylko zapas żywności, reszta potrzeb sukcesywnie będzie wychodzić w praniu.

Naprawdę warto.

 

Daj jakiś namiar na to miejsce, proszę.

To akurat jest Jezioro Wielkie gm. Witnica lubuskie, az taka dzicz to nie jest zwlaszcza latem, bo dosc blisko miasteczka. Tak wiec jak cos sie dzieje to blisko i autem i rowerem a nawet piechota, GSM - trzeba pobiegac by zlapac, ale jest ;-) kiedys w sezonie byly tlumy: namioty w zasadzie na 4 polanach (jak ktos ma 4x4 i mala przyczepe moze sie pokusic na tzw. Zatoczke czyli plaza za ta piaszczysta gorka), ogolnie to pole potrzebuje sprzetu ciezkiego aby pomiescic wiecej niz 4-5 zestawow, bo mocno zaroslo. Ale klimat jest super. W tym roku stala przyczepa od czerwca do wrzesnia :-). W czerwcu przewazne jest akcja sprzatania jeziora to za drobna oplata mozna zejsc pod wode z instruktorem :-)

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez marf100 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam małe pytanie a zarazem wielkie, czy i ile osob/zestawow bylo by zainteresowanych postawieniem budek na Jeziorem Wielkim w okresie "sprzatania jeziora" - taka mala lokalna nowa tradycja :-) oraz wakacjami nad tym jeziorem. Pytanie o tyle wazne ze jest nowy rok i nowe inwestycje z zakresu ochrony srodowiska i promocji, a ze to moja dzialka w urzedzie to chcialbym okreslic "popyt" Aby nawiazac wspolprace z nadlesnictwem, oraz z zakladami komunalnymi w celu rewitalizacji pola namiotowego/kampingowego.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kojarzycie jakiś park dinozaurów w okolicach krakowa? Za tydzień właśnie tam jedziemy a młoda oststnio wkręciła się w dinozaury. Niestety dinozatorland między krakowem a katowicami do marca jest nieczynny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kojarzę tylko jeden - w Inwałdzie. (k/Wadowic, Andrychowa) http://www.inwaldpark.pl/dinolandia/. Ich strona tweirdzi, że są otwarci zimą (http://www.inwaldpark.pl/godziny-otwarcia/). Między Katowicami a Krakowem nie ma żadnego takiego parku. (Zator nie leży między Katowicami a Krakowem, tak dla informacji ;) )

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie napisane 50km od krakowa i 55 od katowic, to tak wywnioskowałem :)

Dzieki za link, już kukam

Sprawdź sobie jeszcze krasiejow. Bardzo duży park z kinem i innymi atrakcjami. Koło Opola. Masz blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, podpowiedzcie mi, bo jakiś czas temu czytałem o kempingu na jeziorkiem co jest spuszczana ciepła woda z elektrociepłowni i w jeziorku jest ciepła woda ,tylko nie moge teraz znaleźć gdzie to było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, podpowiedzcie mi, bo jakiś czas temu czytałem o kempingu na jeziorkiem co jest spuszczana ciepła woda z elektrociepłowni i w jeziorku jest ciepła woda ,tylko nie moge teraz znaleźć gdzie to było :/

Pewnie masz na myśli kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś już coś wie więcej na temat nowych sanitariatów u Sikory? Czytałem już w paru tematach o różnych datach, że mają być nowe o standardzie bliskim Hiltona,ale nie wiem jak i czy to się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.