Skocz do zawartości

Dokąd jeździcie?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam inspiracji. Budka powoli się szykuje, tylko nie mam pomysłów gdzie by tu pojeździć z familią. Dużo czytam że jeździcie na wypady raz w miesiącu czy częściej. Pochwalcie się czy jeździcie szlakiem wszystkich zamków czy muzeów? Wiem że to zależy od tego co się lubi, ale mi głównie zależy żeby dzieciaki miały frajde. Jakieś ciekawe miejsca, atrakcje. Dzieciaki mają rok i cztery. Na wakacyjne dłuższe wyjazdy mam troche pomysłów ale na takie krótkie to głowa pusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślisz że roczne i czteroletnie dziecko interesują zamki  :hmm:

No właśnie o to chodzi :) to taka przenośnia troche była

spotkamy sie i cie zaszczepimy...

A może trochę wcześniej, np w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bartek wskaże Ci drogę :] 

 

Psssst bo nie przyjedzie...

 

BTW - trzeba by bylo po 5 latach Lipot powtorzyc...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko węgry troche daleko na jakiś weekend

Wcale nie daleko. Przedłużony weekend do 3 dni i jazda :)

 

BTW - trzeba by bylo po 5 latach Lipot powtorzyc...

 

Bartek, czy ty piszesz o tym:

https://www.google.pl/maps/@47.8619567,17.4556036,3a,75y,169.23h,90.71t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOUrHHi5z00iYOnU276Qifw!2e0!7i13312!8i6656

 

 

...ale mi głównie zależy żeby dzieciaki miały frajde. Jakieś ciekawe miejsca, atrakcje. Dzieciaki mają rok i cztery. Na wakacyjne dłuższe wyjazdy mam troche pomysłów ale na takie krótkie to głowa pusta...

Jedź tam, gdzie jeżdżą inni z dziećmi. Satysfakcja gwarantowana. Wystarczy wtedy byle kałuża i zajęcie dla dzieci na 2 - 3 dni murowane. Odkąd jeżdżę, jak spotkamy się z innymi gdziekolwiek, a są rówieśnicy dla moich pociech, to mam problem z głowy. Nawet czasu zjeść nie mają.

Zamki? Oglądanie? Nie - po 5 minutach dzieciom się nudzi!

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam inspiracji. 

 

Szukaj jej w odpowiednim kąciku za pomocą wyszukiwarki  :yes:

Jacku przed założeniem nowego tematu warto przekopać trochę forum. Przecież to Ty najlepiej znasz swoje dzieci i wasze możliwości. Jednemu wystarczy wyjazd do lasu, inny będzie potrzebował parku rozrywki a sporo jednych jak i drugich atrakcji było już na forum opisane. 

Widać że robi się bałagan na forum i zaraz tu będzie mega wątek o Lipocie i instrukcja jak nie posiadając praw autorskich zmienić forumowe logo  :skromny:, oraz analiza wilgotności w ogrzewanej i nie ogrzewanej przyczepie na wykresie i-x po pojawieniu się w niej zysków ciepła utajonego  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam inspiracji. Budka powoli się szykuje, tylko nie mam pomysłów gdzie by tu pojeździć z familią. Dużo czytam że jeździcie na wypady raz w miesiącu czy częściej. Pochwalcie się czy jeździcie szlakiem wszystkich zamków czy muzeów? Wiem że to zależy od tego co się lubi, ale mi głównie zależy żeby dzieciaki miały frajde. Jakieś ciekawe miejsca, atrakcje. Dzieciaki mają rok i cztery. Na wakacyjne dłuższe wyjazdy mam troche pomysłów ale na takie krótkie to głowa pusta...

Moja czterolatka uwielbia zamki :) Do tej pory pyta kiedy pojedziemy do Świn i Bolkowa??!! Ale to chyba zaleta i urok wrześniowego ZLOTU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.