Skocz do zawartości

Beyerland Vitesse 460MD


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam na razie holownika a więc nie mam pojęcia jakie max DMC ma mieć przyczepa :niewiem:

 

Nad tym już pracujemy  :]  :]  :]  :]  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

 

 

Zdjęcia są marne i trudno pokazać wszystko dokładnie, mimo powiększenia, ale wprawne oko potrafi czasem wychwycić rzeczy dyskwalifikujące

 

Tu się nie ma co rozpisywać. O ile te różne rysy , odstające , czy nierówne, lub uszczelniane listwy można jakoś przeżyć, lub wytłumaczyć, to ta wilka buła na ścianie i naruszona konstrukcja dyszla przekreślają tą budkę, chyba że sprzedający odda ją za kilka tysięcy, jako "do remontu"  :hmm:  Niemniej, naruszenie konstrukcji dyszla, jest co najmniej podejrzana. A na naruszaniu dyszla znam się akurat dobrze  :]  :]  :]  :-]  :-]  :-] Ale wiem też ile kasy pochłania porządna naprawa  :(

Szybko Cię wzięło za szukanie budy :P

 

Ciągnie wilka do lasu  :]  :]  :-]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Krzysiek wszystko dobrze wychwycił. Zresztą ktoś już wcześniej o nią pytał...ja przez chwilę się nad nią zastanawiałem ale tylko do momentu nim się jej dobrze przyjrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, masz oczywiście rację, a takich kwiatków, jak ten kawał "dechy" na parapecie jest tam więcej.
Cel jej umieszczenia jest oczywisty i tak, jak poprzednio pisałem, przyczepa nie jest warta szczegółowego opisania.
Pomyślmy teraz, ilu rzeczy nie widzimy, skoro widzimy aż tyle na kilku słabych, na pozór niewinnych zdjęciach.

PS
Jak wielokrotnie mogliśmy się przekonać, nasze forum jest bardzo popularne wśród handlarzy i sprzedających, którzy z uwagą śledzą wszystkie wpisy o swoich ofertach. Obydwa ogłoszenia są już nieaktualne. :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomie, widziałem coś podobnego tu: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-optima-z-wlasnym-napedem-i-solarem-240-w-CID5-IDinlch.html#b85fff5a6ci chyba to jest gdzieś blisko Ciebie. Tylko chyba drzwi ma ze złej strony?
 


nie mam na razie holownika a więc nie mam pojęcia jakie max DMC ma mieć przyczepa :niewiem:

 

Tom kupi przyczepę, ale nie będzie jej miał czym do domu przyciągnąć ;) 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomie, widziałem coś podobnego tu: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-optima-z-wlasnym-napedem-i-solarem-240-w-CID5-IDinlch.html#b85fff5a6ci chyba to jest gdzieś blisko Ciebie. Tylko chyba drzwi ma ze złej strony?

 

No ale aż tak mała  :]

Tom kupi przyczepę, ale nie będzie jej miał czym do domu przyciągnąć ;)

No i tak może być :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedający chyba stracił zdolność oceny :hmm:

 

Malutka Adria, sprowadzona pewnie z GB, rocznik 1991, zarejestrowana, jako przyczepa lekka 700 kg. (jakżeby inaczej :] ), drzwi na lewej ścianie, jak zauważył Kol. Lza i do tego w fatalnym stanie.

To wszystko ma kosztować 16800 zł. :look:

Cena taka, jakby była perełką  :oslabiony: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający chyba stracił zdolność oceny :hmm:

 

Malutka Adria, sprowadzona pewnie z GB, rocznik 1991, zarejestrowana, jako przyczepa lekka 700 kg. (jakżeby inaczej :] ), drzwi na lewej ścianie, jak zauważył Kol. Lza i do tego w fatalnym stanie.

To wszystko ma kosztować 16800 zł. :look:

Cena taka, jakby była perełką :oslabiony:

Za nieco więcej chodzą Adrie ale z 10-15 lat młodsze i większe :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, ale już nawet nie rocznik miałem na myśli, ponieważ nie byłby on tak istotny, gdyby przyczepa była w stanie niemal idealnym (zdarzają się takie, choć to białe kruki). Wtedy ogólny stan przyczepy spycha rocznik na dalszy plan i jednocześnie może uzasadniać wyższą cenę.

A tu mamy np. to:

 

post-8228-0-20160400-1481874525_thumb.jpg

 

post-8228-0-35525000-1481874526_thumb.jpg

 

post-8228-0-68050000-1481874527_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się rozeszła ta Adria... widać to najlepiej w łazience. Z bajerów jest solar i napęd + TV. Dla przeciętnego zielonego w temacie nabywcy to perełka. Właścicielowi pewnie przypadkiem w cenie wpisała się tylko jedynka przed szóstką.

 

moim zdaniem "sprawa jest do negocjacji". Przy cenie 6800 można by sprzedać TV, movera, lodówkę, wc chem, okna i wyjść w miarę na zero. Reszta na opał (ale po cichu).

 

Kolego LZA - wstydź się proponując takie strucle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.