Skocz do zawartości

Kobieta kupuje przyczepę :-)


jasmina7

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, nie stać mnie na domek więc chcę zrealizować dawne marzenia o solidnej, wygodnej przyczepie.

Cechy: używana , w granicach 10 tys,PLN, dobry stan, na 4 osoby + duży pies, do Forda Focusa 1.8 Tdci combi, nadająca się na polskie i obce drogi. Prośby są dwie: jaka przyczepka będzie najlepsza ( boję się, że moje kobiece kryteria niewiele mają wspólnego z rozsądkiem caravaningowca). Po drugie: gdzie kupić, żeby nie dać się nabrać. Rozpatrywałam mozliwość wybrania się do Holandii lub Austrii ( tu mam blisko), ale gdzie konkretnie?

Jest taki ogrom informacji i ogłoszeń, że o błąd niedoświadczonego kupujacego bardzo łatwo.

Będę bardzo wdzięczna za każdą radę. Pozdrawiam.jasmina7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Najlepszym rozwiazaniem dla ciebie to bedzie czytanie watkow w kaciku kupujacego. Jako kolejna kobieta dosyc rozsadnie podchodzisz do sprawy. Pocztaj watek kolezanek Olgi, Jule, elaoli i innych http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2551 a napewno przybedzie ci wiedzy nt. przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z opolszczyzny, wiec do komisów pod Wiedniem bliżej mi niż do niektórych w kraju :-)) Tym bardziej, że w zeszłym roku jadąc na narty w Alpy mijałam kilkanaście komisów z przyczepami właśnie niedaleko Wiednia.

Ale wszyscy rozpisuja sie o przyczepach z Holandii i ew. Niemiec, więc troche jestem zbita z tropu. A o krajowych opinie też niezbyt pochlebne.

Hmm.Co robić?

Pozdrawiam, jasmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy rozpisuja sie o przyczepach z Holandii i ew. Niemiec, więc troche jestem zbita z tropu. A o krajowych opinie też niezbyt pochlebne.

Hmm.Co robić?

Pozdrawiam, jasmian

 

Poszukać przyczepy z Holandii i ew. Niemiec w Polsce :) Allegro zawalone jest różnymi ciekawymi ofertami :) Pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja nie chcę się jej pozbyć , poprostu stać mnie na nowszą i droższą a moja ma już 22 latka i kiedyś i tak będę musiał ją sprzedać , choć z roku na rok jest ładniejsza , udoskonalana i dopieszczana ! Z przyczepami jest tak że nie wiek się liczy tylko kto jest właścicielem i jak dba o przyczepkę ... U mnie nie ma dnia żeby nie była otwierana , wietrzona , / oczywiście jak jest pogoda / , nie ma sezonu żeby coś nie dokupić , wymienić na nowsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jasmina7 jakiej marki przyczepa Cię interesuje? Napisz więcej informacji na mojego maila a wyśle Ci kilka ofert. bogdan.t@interia.pl. Będą to przyczepy sprowadzone na życzenie klienta z Niemiec lub Holandii. Domyślam się że chcesz kupić przyczepę na te wakacje?Pozdrawiam Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.