Skocz do zawartości

Camping Zablace na Wyspie Krk


Rekomendowane odpowiedzi

Stałem na kilku kempingach Cro praktycznie na plaży. Na zablace stojąc nawet najbliżej jest siatka i na pewno nie da się tego nazwać staniem na plaży. Moim zdaniem słabo to wygląda. Ale jak widać każdy ma swoje preferencje. Plaża na Basce jest piękna , a najpiękniejsza o 6 rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jeszcze piękniejsza jest przy kempie Skrila i o wieeeeele luźniejsza :P

widziałem na youtubie bardzo fajny filmik promujący wyspę KRK i właśnie widziałem ten camping i tą plażę. Nie zagłębiałem się i nie szukałem nazwy campingu bo to prawdziwa patelnia. Byłaś może tam ? nie pamiętam relacji hmm :)

 

znalazł się i filmik..

 

 

ten też jest fajny :

 

 

wiem już, że przejazd przez wyspę bez zatrzymywania był błędem, ale co się odwlecze.... to może kiedyś w czerwcu lub wrześniu wypali. Dla mnie widoki piękne, ale brak cienia powoduje problemy z oddychaniem od samego patrzenia. W tym roku dopiekło nam 37C w cieniu w czerwcu, jak widzę 48C to tracę oddech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos może przypadkiem bezposredni nummer telefonu na ten kamping? W internecie jest tylko przez firmy.

Proszę:

http://www.avtokampi.si/kamp/2/45/Zablace/

.

W ogóle ta stronka jest całkiem fajnie zorganizowana, ktoś mi ją tu na forum polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na youtubie bardzo fajny filmik promujący wyspę KRK i właśnie widziałem ten camping i tą plażę. Nie zagłębiałem się i nie szukałem nazwy campingu bo to prawdziwa patelnia. Byłaś może tam ? nie pamiętam relacji hmm :)

....

wiem już, że przejazd przez wyspę bez zatrzymywania był błędem, ale co się odwlecze.... to może kiedyś w czerwcu lub wrześniu wypali. Dla mnie widoki piękne, ale brak cienia powoduje problemy z oddychaniem od samego patrzenia. W tym roku dopiekło nam 37C w cieniu w czerwcu, jak widzę 48C to tracę oddech :)

Patelnia nie większa niż na kempingach w Basce :)

Tak byliśmy na nim w tym roku, relacja jeszcze nie powstała choć mam ogromną pokusę aby ją napisać, nie mogę jednak się uporać z wyborem fotek i filmów :D

Było pięknie i cudownie, sama byłam zaskoczona bo nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajnie :D

Kemping mogę polecić z ręką na sercu. Cień zapewnił nam daszek od budy więc nie narzekaliśmy na brak drzewek choć palnik był potężny. Drzewka są dopiero nasadzone niedawno i ich korony jeszcze się nie rozkrzewiły. Jest kilka parceli z naturalnym cieniem gdzie drzewka są już większe ale to wyjątki.

post-7016-0-86204300-1481661329_thumb.jpg

 

Więcej drzew jest w części dla namiotów - tam jednak nie wjedzie się z budą.

To jedyny mankament tego kempingu. Poz tym same plusy, duże parcele z dobrym dojazdem, woda i prąd na parceli, sanitariaty czyściutkie i nowoczesne, prysznice pod dostatkiem, zawsze ciepła woda, wifi śmiga. Bankomat, sklep, restauracja, warzywniak, sklep z pamiątkami na terenie kempingu choć ceny jak zwykle wyższe. Salon masażu, manicure i pedicure, beach bar, skromny plac zabaw dla maluchów. Najbliższy inny sklep w Starej Basce, markety w Punat i Krk. Kemping ma kilka plaż w tym jedna fkk. Na plażach znajdziemy i żwirek i kamienie i nawet troszkę piasku oraz prysznic ze słodką wodą. Jest osobna zatoka do cumowania pływadeł i plaża dla piesków. Cisza i spokój, tylko goście kempingowi, w sąsiedztwie brak apartamentów - najbliższy ok 2 km od kempingu, a na wjeździe ochrona. W pobliżu kempingu kilka innych plaż m.in. widoczna na pierwszym filmiku Oprna Bay. Zjazd do kempingu emocjonujący, nachylenie 12% gorzej spowrotem :D

Wszystkie miejsca i plaże widoczne na filmikach są mi znane i ani trochę ten obraz nie kłamie, takie tam są widoki, takie kolory i przejrzystość wody. Nie żałuję wyboru i skusiłabym się na powtórkę. Widok Baski nas przytłoczył choć okolica równie ładna ale bardziej ucywilizowana, my wolimy takie odludzia niż kempingi w mieście. 

 

Przepraszam wydra, że Ci tu zamęt sieje ale może akurat zmienisz decyzję ;)

Parcele w pierwszej linii od morza na Skrili mają jeszcze murowane grille i stolik z trzcinową parasolką na parceli.

post-7016-0-19155500-1481661332_thumb.jpg

 

Proszę:

http://www.avtokampi.si/kamp/2/45/Zablace/

W ogóle ta stronka jest całkiem fajnie zorganizowana, ktoś mi ją tu na forum polecił.

Nieskromnie przyznam, że to pewnie ja byłam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem na kilku kempingach Cro praktycznie na plaży. Na zablace stojąc nawet najbliżej jest siatka i na pewno nie da się tego nazwać staniem na plaży. Moim zdaniem słabo to wygląda. Ale jak widać każdy ma swoje preferencje. Plaża na Basce jest piękna , a najpiękniejsza o 6 rano :)

 

Pierzasty ma rację. "Parcele przy plaży" to tylko chwyt reklamowy. W życiu bym tam nie stawał. Tym bardziej że to niesamowita patelnia, a do tego blisko śmietników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie miejsca i plaże widoczne na filmikach są mi znane i ani trochę ten obraz nie kłamie, takie tam są widoki, takie kolory i przejrzystość wody. Nie żałuję wyboru i skusiłabym się na powtórkę. Widok Baski nas przytłoczył choć okolica równie ładna ale bardziej ucywilizowana, my wolimy takie odludzia niż kempingi w mieście. 

 

 

aż Ty potrafisz namięszać! Domagam się relacji !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

à propos atrakcji w okolicy: http://www.touropia.com/explore/croatia/

wyspa KRK pojawia się w rankingu "10 wysp" - miejsce 10.

jest jeszcze w "10 plażach" - 'Stara Baska' w odległości ok27 km od Camp Zablace

 

Moim subiektywnym zdaniem - szału nie ma.

Veni, vidi, vici, kilka fotek i w drogę.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

à propos atrakcji w okolicy: http://www.touropia.com/explore/croatia/

wyspa KRK pojawia się w rankingu "10 wysp" - miejsce 10.

jest jeszcze w "10 plażach" - 'Stara Baska' w odległości ok27 km od Camp Zablace

 

Moim subiektywnym zdaniem - szału nie ma.

Veni, vidi, vici, kilka fotek i w drogę.

 

pozdr

 

Bardzo lubię te zestawienia najpiękniejszych plaż, najpiękniejszych miejscowości i najpiękniejszych... sponsorowanych przez miejscowych. Najfajniejsze jest to, że tych prawdziwie fajnych miejsc na tych mapach nie ma. Wyspy Dalmacji północnej, rejon Zadaru pominięty całkowicie :). O to mi właśnie chodzi, nie będzie tam najazdu zachodnich fanów rankingów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze w "10 plażach" - 'Stara Baska' w odległości ok27 km od Camp Zablace

Plaża na 6 miejscu to własnie Oprna Bay ... ona leży jakieś 3 km przed Starą Starą Baska, i dwie zatoczki przed kempingiem Skrila - obrazek nie oddaje wysokości gór nad tą plażą ale klik

Jest trudno dostępna od strony lądu, z niej można też dostać się na nogach do jeszcze jednej fajnej i ukrytej pośród skał. Aby trafić na Oprna, trzeba auto zaparkować powyżej plaży na drodze z tym 12% spadkiem i zejść po skałach ponad 100 metrów w dół. Te parkujące auta bardzo potem utrudniają wyjazd, bo nie dość że stromo jest to jeszcze wąsko i zakręty a one stoją w ogonku na 1,5km przyklejone do skały mimo to zajmują połowę jednego pasa :oslabiony:  Autem solo to pół biedy ale wyjeżdżając z budą nie należy absolutnie się zatrzymywać tylko trzeba przeć pod górę jak taran bez względu na wszystko :D

Plaża z góry pięknie się prezentuje, my na nią dopływaliśmy kajakiem ze Skrili ale na piechte też było wykonalne  :).

post-7016-0-50502700-1481726457_thumb.jpg

Za Starą Baską też jest czego szukać :)

 

aż Ty potrafisz namięszać! Domagam się relacji !

No muszę się zebrać, może z nowym rokiem ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na nim i .... jest OK - ale polecamy Straśko chwile dalej, pod warunkiem ze bedziecie z dala od srodkowej czesci i czesci barowej - choc bliskosc lodow od Stepana to cos pieknego - gałka jak puszka piwa za 5 zeta ;-) - ze Straśko macie 5km to takiej plazy...

 

post-11643-0-12106000-1482177537_thumb.jpg

 

gdzie nie ma prawie nie ma nikogo rano i wieczorem ...

 

lub polecamy na jeden raz Zrce w Novalji - pelna fabryka rozrywki - Zlocista z Ibizy sie chowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.