Skocz do zawartości

UWAGA! - ABI AWARD w Grudziądzu - zgniłek


Marcin-stg

Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych i potencjalnych kupujących :

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abi-award-CID5-IDggxbj.html

 

Model : ABI AWARD w wersji Nightstar, rocznik podobno 1996, nr rej CG 3005P

 

Ogłoszenie już archiwalne, być może właściciel usunął po mojej wczorajszej wizycie gdzie zwróciłem mu uwagę że zataił fakt że przyczepa ma prawą ścianę zgnitą, uszkodzenie widać praktycznie od końca poprzez całą toaletę i to do tego stopnia że tapeta sama już odpada i ukazuje się nam piękne czarne mokre drewno. Wyposażenie posiada spore ślady zużycia, podłoga się ugina. Dalej już nie wnikałem bo ściana zdyskwalifikowała przyczepę. Oczywiście przez telefon standardowa rozmowa : 

 

"W rodzinie od sześciu lat, sucha jak pieprz, wszystko sprawne, sprzedajemy bo zmieniamy na większą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych i potencjalnych kupujących :

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abi-award-CID5-IDggxbj.html

Model : ABI AWARD w wersji Nightstar, rocznik podobno 1996, nr rej CG 3005P

Ogłoszenie już archiwalne, być może właściciel usunął po mojej wczorajszej wizycie gdzie zwróciłem mu uwagę że zataił fakt że przyczepa ma prawą ścianę zgnitą, uszkodzenie widać praktycznie od końca poprzez całą toaletę i to do tego stopnia że tapeta sama już odpada i ukazuje się nam piękne czarne mokre drewno. Wyposażenie posiada spore ślady zużycia, podłoga się ugina. Dalej już nie wnikałem bo ściana zdyskwalifikowała przyczepę. Oczywiście przez telefon standardowa rozmowa

"W rodzinie od sześciu lat, sucha jak pieprz, wszystko sprawne, sprzedajemy bo zmieniamy na większą"

 

Witam!

"Angielka" i do tego "łódka", więc cóż dobrego można się spodziewać :niewiem:

Nieprawidłowo rozmawiałeś przez telefon.

Tu masz instruktaż prawidłowej rozmowy, aby uniknąć rozczarowań i niepotrzebnej jazdy.

Wygląda na to, że działa bardzo skutecznie :jump:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/13157-wybór-auta-do-holowania/?p=504139

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa powiem Wam że tak szybko jak mi wrócił entuzjazm po dawnych przyczepach tak oglądając dzisiejsze oferty równie szybko wygasa. To co jest w ogłoszeniach to niekiedy śmietnik na kółkach, założyłem sobie promień 100km od domu i staram się tego trzymać ale to co spotykam po drodze...czasami złość, czasami zaskoczenie, a czasami już nawet śmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielu jest szczęśliwców, którym udało się znaleźć przyczepę za pierwszym, drugim, czy nawet trzecim podejściem.

Większość z nas, zanim znalazła tą odpowiednią, naoglądała się wcześniej całej masy tego "próchna" w stanie "idealnym".

Głowa do góry, nie zniechęcaj się, tylko cierpliwie szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego oburzenia.

Trudno powiedzieć ,że klient /w ogólnym znaczeniu/ sam sobie jest winien.

Poniekąd tak.

Niestety większość klientów szuka ceny a nie przyczepy /mając już sporą wiedzę w tym temacie/ - stąd takie opowieści.

Teraz czekam na lawinę krytyki :-).

 

 

Piszę tak bo wiem co mówię - przerabiałem to w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Na dzień dzisiejszy oglądałem około 10 przyczep. Ani jedna nie nadawała się do kupna. Wszystkie w cenie około 20 tyś zł. Były to przyczepy z lat 98-99. Czy sam jestem sobie winien? Bo sprzedawcy mówili, że przyczepy są w bdb stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem pierwszą i od razu wziąłem :) zobacz co maja w białogardzie i Bartek tam będzie to pewnie mógłby luknąć. Ja jechałem do nich 540km ale praktycznie na pewniaka bo właśnie wcześniej oglądana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim do Białogardu, chcę jeszcze 2 "tematy" obejżeć. Jeśi pogoda pozwoli , to w okolicach świąt to zrobię. Jeśli nie pyknie , to pewnie pojadę, tylko czy będą coś jeszcze mieli, bo jak patrzę sporo im ostatnio przyczep zeszło :) . W moim przedziale cenowym mają tylko Hobby, a obiecałem sobie że tą markę w drugiej kolejności po Lmc itp.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.