Skocz do zawartości
jacekzoo

Czym skleić zaczep

Rekomendowane odpowiedzi

adaml61

kula haka może być jakąś masę ma jak 1kg młotka do wbijania użyjesz to wystarczy jako amortyzacja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Naprawdę jakbyś czasami użył przecinka wiadomoby było o co chodzi :) może o to Ci chodziło, ale zrobie tak, wepne w zaczep samą ofpinaną końcówke haka, zamkne zaczep, wbije torxa, odblokuje zaczep i będę starał się odkręcić okładzinę

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

Ja potrafię to i owo zbudować i naprawić ,myślę że rada cenniejsza jak brakujący przecinek ,ale jak wolisz przecinki to przepraszam poproś o pomoc polonistę ,wtedy naprawisz  bardzo szybko :hehe: powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Ej no nie obrażaj sie :) jedynie chodzo mi o to że czytam cała wypowiedź i próbuje się domyślić co miałes na myśli. Bo bez przecinka nie wiadomo czy chodzi o 1kg kuli która będzie amortyzować czy o 1 kg młotka który będzie uderzał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

może zapnij przyczepę na hak, jeżeli to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Nię będę miał rozpędu dla młotka. Pożycze od taty samą kule, bo ma odpinaną w haku westfalii

Chyba że zapnę na hak i klapę otworzę. Zobacze jak to wyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

O młotek, ja  nie jestem obrażalski,można pomyśleć że jest coś takiego jak dysortografia ,a komputer nie łapie wszystkiego ,interpunkcji .Ortografia nie pomogła mi w niczym a wiedza techniczna ,tak i wielu moim znajomym a trochę lat mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Ja to rozumiem, tylko fakt faktem niektórych wypowiedzi ni zrozumiałem. Ale mniejsza z tym, to faktycznie nie forum prof. Miodka. Bardzo cenie Twoją pomoc, dużo mi podpowiedziałes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beruang

,ewentualnie torks chyba t 55 wbić młotkiem ,zazwyczaj się udaje .

Ja tam biorę imbusa rozmiar większy szlifuję na lekki stożek ( tak naprawdę to ścięty ostrosłup - zaraz ktoś się będzie czepiał   :mod:  :banned: )  i wbijam w śrubę. Jak słabo pasuje, to skracam trochę i znowu wbijam, aż się mocno zaklinuje. I kręcimy  :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

Jak nie wypali z torxem .ten z torxsem jest najprostszy . poradzę coś innego ,tylko wtedy jakąś fotke poproszę .

Torx to gwiazda .większa powierzchnia przylegania ,trudniej obrócić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tadam :) poszło. Nie mogłem dostać torxa 60, ale na szczęście 55 weszła na tyle głęboko że złapała. Adam dziękuję bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

To fajnie że pomogłem  :yay: .Wiesz 55 to tak ja imbus 10mm ale ostre krawędzie robią swoje ,polecam się na przyszłość pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi