Skocz do zawartości

Spotkanie na Węgrzech


elaola

Rekomendowane odpowiedzi

Część z Was wie, że nasze objazdowe węgierskie wakacje w tym roku trwały 2 miesiące.Aż dwa tygodnie spędziliśmy w małym miasteczku Hajdudorog. Tamtejsze "kierownictwo" przyjęło nas tak serdecznie, że nie mieliśmy szans na wcześniejszy wyjazd.

Załatwili nam nawet tłumacza. Chłopak odwiedzał nas codziennie i "pomagał żyć"

Baseny w Hajdudorog są skromne - 1 basen termalny z gorącą wodą, basen do pływania i brodzik.

Nie ma tu zjeżdżalni,  natomiast przy bramie jest bardzo ładny nowy skatepark.

Kemping niedawno otworzony,  przy każdym stanowisku woda i prąd. Wc i łazienki w porządku

.Myślę, że może się spodobać tym, którzy potrzebują ciszy, spokoju i ciepłej, termalnej wody.

.W mieście są sklepy, 1 market i targ.

Kemping niestety nie ma jeszcze strony internetowej, troszkę można zobaczyć tu:

https://www.facebook.com/Hajd%C3%BAdorog-Strandf%C3%BCrd%C5%91-133376006869137/?fref=ts

 

Tyle tytułem wstępu - a teraz do rzeczy.

Szef , z którym się zaprzyjaźniliśmy, zaproponował nam zorganizowane spotkania na ich kempingu.

Proponuje bardzo korzystne ceny.

Cena za załogę 2 osobową to 2500 forintów  - i to już koniec. Każda następna osoba 500 forintów.

Wstępnie, niezobowiązująco,  ustaliliśmy termin  od 1 lipca 2017 roku.

Tak sobie myślę, że "węgromaniacy" mogliby np rozpocząć urlop w tym miejscu. Ci którym się spodoba

mogą zostać dłużej, a inni pojechać w swoje ulubione rejony.

Pytanie czy byliby chętni?

Co Wy na to?

Załączam parę zdjęć, ale fotograf ze mnie byle jaki i mało widać.

 

 

 

post-135-0-48856300-1481315488_thumb.jpg

post-135-0-65658500-1481315503_thumb.jpg

post-135-0-06354800-1481315527_thumb.jpg

post-135-0-69031300-1481315547_thumb.jpg

post-135-0-61581700-1481315558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dużo zjechaliśmy. Nie spotkaliśmy się, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Byliśmy z innej strony Węgier. 

Na Twoim linku widać dokładniej miejsce polecane przez nas. Jak my byliśmy w 1 połowie lipca, to kemping był zajęty w 10%'

Zapraszam do Hajdudorog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej rzuciłam temat, żeby zorientować się czy będzie zainteresowanie.

Proszę tylko o niezobowiązujące  info czy jesteście ewentualnie chętni,  żebym wiedziała

czy dalej prowadzić rozmowy. Kto był na Węgrzech ten wie jak się z nimi rozmawia  he, he.

Jeśli będą chętni to na wiosnę będziemy tworzyć listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elu, witam wszystkich.

Elu dolałaś chyba oleju do ognia. Już na innym forum turystycznym opisałem chęć wyjazdu na Węgry.

Obserwuję Ciebie w temacie i nabieram chęci i przekonania iż moja załoga winna pojechać na wspólny wyjazd.

Na razie słucham, czytam i obserwuję. Jak będzie czas pokarze. Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dałoby się wcześniej ? Np. w weekend majowy? A długi on w tym roku wypadnie :)

 

Nam podany przez Ciebie termin zupełnie nie odpowiada, bo urlop mamy zawsze w sierpniu  :hmm:  :niewiem:

 

 

Aaaa. I jeszcze pytanie, czy są sauny ? 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety  otwierają w połowie maja. Saun nie ma. Z "przyjemności" są tylko bicze wodne-bardzo solidne.

Nie wiem dokładnie jak będzie wyglądał ciepły basen, bo mają go przez zimę wyremontować. W chwili

obecnej jest  stary malowany farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.