Skocz do zawartości

Spotkanie na Węgrzech


elaola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Węgry mamy w planach na ten rok. Nigdy tam nie byliśmy, wstępnie wyrażamy chęć przyjazdu. Proponowany termin, początek lipca nam odpowiada.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Lipiec zbliża się wielkimi krokami. Prosiłabym załogi zainteresowane wyjazdem o zapisanie się na listę.Po majówce chcę podjąć konkretne rozmowy z kempingiem i dobrze by było żebym znała w przybliżeniu ilość osób, które chcą przyjechać.

 

Podkreślam,że :

spotkanie nie jest zorganizowaną imprezą i nie posiada jako takiego organizatora, ja postaram się ustalić co się da.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to proszę pytajcie.

Lista:

1. elaola 2 osoby

Edytowane przez elaola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, ze otrzymuję pytania od osób, które pierwszy raz chcą jechać na Węgry, ale mają pewne obawy, informuję, że

jak zbierze się  grupa, to  możemy pojechać wspólnie od granicy  / oczywiście zgodnie z przepisami ruchu drogowego /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Was na Węgrzech ? Ciekawe jak z pogoda...

Ela niestety nie przyjedziemy na spotkanie bo urlopu tylko 2 tygodnie i jedziemy z wnukami na mazury  :blagac:  :serce:

 

Co do pogody to od wczoraj słonko ale chłodno w Hegyko

noc-2-5

dzień nawet do 19 

 Camping jak co roku na wiosnę i jesień prawie pełny

 

Skład to A+D+NL + 2 nasze kampery i przyczepki w ilości 6szt.   Rejestracja zaczyna sie na S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela niestety nie przyjedziemy na spotkanie bo urlopu tylko 2 tygodnie i jedziemy z wnukami na mazury  :blagac:  :serce:

 

Co do pogody to od wczoraj słonko ale chłodno w Hegyko

noc-2-5

dzień nawet do 19 

 Camping jak co roku na wiosnę i jesień prawie pełny

 

Skład to A+D+NL + 2 nasze kampery i przyczepki w ilości 6szt.   Rejestracja zaczyna sie na S

Szkoda, ale cóż samo życie . Pozdrawiamy :)

Wszystko  wskazuje na to, że spotkanie i tak nie dojdzie do skutki, gdyż takich wiadomości

dostaję coraz więcej na PW. To znaczy,  my będziemy na 100% i jak ktoś zechce to może przyjechać, ale nie będę

rozmawiała z kempingiem i cena będzie z cennika.

Ostatecznie po 10 maja napiszę co i jak.

Edytowane przez elaola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale cóż samo życie . Pozdrawiamy :)

 

Ela ale to już ostatnie takie zawirowania bo Zosia od stycznia już na emeryturce a ja od SIERPNIA 2018 

Pozdrowienia do wszystkich  :yay:  :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela ale to już ostatnie takie zawirowania bo Zosia od stycznia już na emeryturce a ja od SIERPNIA 2018 

Pozdrowienia do wszystkich  :yay:  :serce:

No to prawie tuż, tuż i możecie tak jak  my bezograniczeń :yes: :yes: :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Temat zamknięty. Spotkanie odwołane z powodu małego zainteresowania. :no:

No i dobrze się stało, że spotkanie odwołane. Dzisiaj dostałam wiadomość, że remont basenu termalnego nie został zakończony.

Planowany termin zakończenia prac to 1 sierpień, ale czy zostanie dotrzymany nie wiem.

Pierwotnie miał być gotowy przed sezonem :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.