Skocz do zawartości

woda


Rekomendowane odpowiedzi

... czyli, jak pisałem: nie ma szans, aby to w trzy dni ogarnąć oraz:

"Obok "kratki" bojlera masz właśnie klapkę, pod która jest wejście dla pompki (woda i jej zasilanie) oraz filtr wody."

Z powodów, które podano Ci w odpowiedziach, wspominałem o zmianie: "Istnieje możliwość przerobienia tej części instalacji dla pompki standardowej (opisy są na forum)"
Jak będziesz już miał przyczepę i otworzysz klapkę przyłącza wodnego, to będziesz wiedział, jakiej pompki potrzebujesz (rodzaj złącza). Prawdopodobnie filtr wody będzie również potrzebny - to osobny element). Z uwagi na to, że ktoś to przerabiał, w chwili obecnej trudno wyczuć, co zastaniesz pod klapką przyłącza.
Mam nadzieję, że przeczytałeś tematy, do których odnośniki są w poscie #50:
http://forum.karawaning.pl/topic/22957-woda/?p=505112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wróciłem z plenerowego testu przyczepy. Mam już pompę wody taką jak na zdjęciu wcześniej. Jednak muszę kupić korek do cascady bo nic nie wymodziłem.

 

Mam problem z przeciekiem wody między pompką a gniazdem...Albo złącze w przyłączu wyrobione, albo oring na pompie.

Ktoś się może orientuje jak to ogarnąć? Większy oring? Jaką średnice ma pompka? Jaki oring zastosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat wody, muszę kupić karbowaną rurę odpływową, jak na fotopost-22353-0-12786500-1515409441_thumb.jpgpost-22353-0-99728600-1515409459_thumb.jpg

Fi wew 19mm, byłem w hurtowni instalacyjnej, zrobili wielkie oczy, to samo w casto, obi i leroy. Gdzie taką rurę znaleźć, albo jako co szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat wody, muszę kupić karbowaną rurę odpływową, jak na foto{style_image_url}/attachicon.gif 20180108_112944.jpg{style_image_url}/attachicon.gif 20180108_112954.jpg

Fi wew 19mm, byłem w hurtowni instalacyjnej, zrobili wielkie oczy, to samo w casto, obi i leroy. Gdzie taką rurę znaleźć, albo jako co szukać

To gumowa rura ?, peszel nie da rady ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat wody, muszę kupić karbowaną rurę odpływową, jak na foto 20180108_112944.jpg 20180108_112954.jpg

Fi wew 19mm, byłem w hurtowni instalacyjnej, zrobili wielkie oczy, to samo w casto, obi i leroy. Gdzie taką rurę znaleźć, albo jako co szukać

Jedź na skup złomu, a dobierzesz coś z pralek automatycznych. Są różne średnice węży spustowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oryginał to https://www.hobby-fendt-caravan-spares.com/Drain-spiral-hose-19-mm-for-discharge-of-washbasin-Hobby

Pytaj też w sklepach (klaja, center camp) czasem mają taniej niż na tej stronie wyżej.

Spróbuj też u nich mają czasem takie rzeczy https://allegro.pl/uzytkownik/newzeland1972?order=m

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ta rurka, na zewnątrz stwardniała a jak ruszyłem to pękła. Już zamówiłem 2m tej co maciejek podesłał. Jak przyjdzie to napisze czy to to samo i czy pasuje

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.