Skocz do zawartości

woda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak pisałem przyczepę mam 3 tyg. wyjąłem  szuflady i takie coś zobaczyłem .Wąż idzie do baterii a te przewody ?

Niech ktoś mi pomoże jak sprawdzić czy działa woda .pompa działa bo sprawdzałem ,jaka jest procedura uruchomienia ciepłej wody .Kuchenka oraz piekarnik wraz z ogrzewaniem działa .Nie wiem co z lodówką ?

Pozdrawiam

post-24163-0-78946800-1481291907_thumb.jpg

post-24163-0-43239500-1481291955_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

karbowana rura, to pewnie odpływ ze zlewu. 2 wiszące przewody, prawdopodobnie "idą" od baterii, a więc byłyby z mikrowłącznika. Brakuje poprowadzenia do pompki. Wąż sugeruje raczej wyłącznie zimną wodę (raz, że niebieski, dwa, że jest "samotny". Pytanie czemu wszystko jest odłączone od baterii? Może dlatego, że bateria do wymiany? Po prawej stronie na ściance widoczne zacieki - mogą być powodem, dla którego to wszystko jest porozłączane. Jak sprawdzałeś pompkę? Jeśli będącą w układzie, to może też wyjaśniać przyczynę widocznych zacieków...

 

edit - jest gdzieś wątek, w którym chwaliłeś się przyczepką?

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kanapom powinien być trójnik rozdzielający zasilanie na podgrzewacz i krany w kranach są mikro styki załączające pompę ,przewody mają być podłączone do sterownika który załączy pompę ,do ciepłej idzie czerwony taki jak ten niebieski , u ciebie nie widzę ,chyba że nie masz ciepłej .podgrzewacz pod kanapom ,Zrób fotkę z pod kanapy i który to rok  to ci coś powiem ,tak wróżenie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik pod kanapą jest rozkręcony (może spuszczał wodę ) obok jest czarna skrzyneczka i wyjęty wtyk ,jak włożyłem w gniazdo na górze zapalila się kontrolka zielona po chwili czerwona wyjąłem wtyczkę , wąż jest zamiast czerwonego przezroczysty  z lewej strony nie wiem jak dodać fotkę


zbiornik pod kanapą i jakiś dinks co się zapalają kontrolki

w baterii nie działa jeden mikrostyk czy to się naprawia ?

post-24163-0-53328600-1481315335_thumb.jpg

post-24163-0-64255200-1481315381_thumb.jpg

Edytowane przez maliniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie po lewej włącznik bojlera na gaz,


bojler powinien być w obudowie styropianowej ,jest włącznik czyli ciepła była ,a kran da się naprawić ,mikro wymienne i gumki też ,bojler ma dwie funkcje gaz + 230


przy zlewie mikro na dwóch kurkach ,w łazience  jest tylko na ciepłej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał czas to sprawdzę instalacje i ci powiem ,jest jeszcze możliwość zamontowania pompy z wyłącznikiem ciśnieniowym i te pod kranem są zbędne ,ja wbudowałem zbiornik 70l +pompa fotona z wyłącznikiem (130 zł ) taka sama jak fiam a cena 40% ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bojlerze pozostał tylko palnik gazowy reszty brak ,ta mała wtyczka to sterowanie podgrzewania od tego włącznika po lewej,widzę że sklejka popuchnięta ,maja tak nie miała, jak rozebrałem to nie ciekawie ,czeka cię dużo pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik pod kanapą jest rozkręcony (może spuszczał wodę ) obok jest czarna skrzyneczka i wyjęty wtyk ,jak włożyłem w gniazdo na górze zapalila się kontrolka zielona po chwili czerwona wyjąłem wtyczkę , wąż jest zamiast czerwonego przezroczysty z lewej strony nie wiem jak dodać fotkę

 

zbiornik pod kanapą i jakiś dinks co się zapalają kontrolki

w baterii nie działa jeden mikrostyk czy to się naprawia ?

Kolego - zdjęcie z kontrolką... widziałeś ścianę??

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.