Skocz do zawartości

Konserwacja podłogi


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciłem zakonserwować podłoge bitexem, mam pytnie

1) czy nakłada się to pędzlem czy wałkiem? Czy lepszy w sprayu?

2) pod podłogą są różne rurki, węzyki itp, wszystko to odkręcać czy malowacdookoła uchwytów

3) w jaki sposób ew dokładnie wysuszyć podłogę żeby ewentualną wilgoć nie zamknąć pod szczelną warstwą bitexu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciłem zakonserwować podłoge bitexem, mam pytnie

1) czy nakłada się to pędzlem czy wałkiem? Czy lepszy w sprayu?

2) pod podłogą są różne rurki, węzyki itp, wszystko to odkręcać czy malowacdookoła uchwytów

3) w jaki sposób ew dokładnie wysuszyć podłogę żeby ewentualną wilgoć nie zamknąć pod szczelną warstwą bitexu?

daj sobie spokój z bitexem 

bitex sie do aut nie nadaje a co dopiero do sklejki 

zobaczył byś mój spód przyczepy zakonserwowany w ten sposób to byś zmienił zdanie,na szczęście temat już ogarnąłem i usunąłem ten syf zaraz po zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na Twoją odpowiedź :) uwierz mi lub nie ale naprawdę nie potrafie szukać, co wpisze frazę to jakiś kosmos wi wyskakuje :/

Już gnije :look::look::look:

Nooo :)

A poważnie to jak to w hobbitkach narożniki podciekają, w tym miejsxu oryg konserwacja się połuszczyła. Dobrze wysusze, zakonserwuje i będzie jak fabryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.