Skocz do zawartości

Pozytywny Policjant.


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na taki artykuł:  Policjant który "edukował" społeczeństwo.

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-chcial-zmienic-wizerunek-policji-odwolali-go-bo-byl-lubiany,nId,2318302

 

Zaraz przypomniała mi się akcja z przed kilku lat jak kolejny Pozytywny Policjant pokazał patologie w pionie kryminalnym w Radomiu.

Myślę, że w każdej jednostce znajduje sie jakiś pozytywny Policjant który chce walczyć o dobry wizerunek swojej firmy ale tam ciągle potrzebują "głupich i silnych"   Rzeczpospolita absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Jakoś się nic nikomu w pozytywnym wątku o policji pisać nie chce...

Gdyby było... Dostałem mandat i byłem niewinny to by się działo.

Pooglądałem trochę filmików z jego udziałem. Szacun dla gościa szarpiącego się z 100 urzędników nienawidzących swojej pracy i petenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny przykład, mój tato jechał w miejscu gdzie było 50 ponad 100, fakt że miejsce typowo do zarobku, po dwa pasy w każdą strone, oddzielone pasem zieleni, po obu stronach ekrany, ale piećdziesiatka jest. Zatrzymał go, sprawdził papiery i powiedział żeby jechał bo to nie sposób karać za debilowe zakazy. Ot zdarza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... Jakoś się nic nikomu w pozytywnym wątku o policji pisać nie chce...

Gdyby było... Dostałem mandat i byłem niewinny to by się działo.

Pooglądałem trochę filmików z jego udziałem. Szacun dla gościa szarpiącego się z 100 urzędników nienawidzących swojej pracy i petenta.

Właśnie to !  :yes:   Ja również prześledziłem kilka filmików z udziałem tego Policjanta i są edukacyjne co by nie powiedzieć.

Osobiście mam złe zdanie o policji jako całości ale moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy bo po prostu wyłączono "myślenie" w szeregach Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://milanos.pl/vid-158651-Polska-policja-oszustwo.html

 

Trochę nie uważnie jechał ten kierowca. Nie był skupiony na drodze.

Ale to świadczy o tym, ze łatwo kierującego oskarżyć o wykroczenie którego nie popełnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to o czym już wspominałem tutaj Policjanci muszą wypełniać statystyki przez łapanie i karanie łamiących prawo. Jak nie ma statystyk bo nic się nie działo to właśnie takie są skutki jak na filmiku. Każdy z policjantów chce awans, nagrodę i inne a aby to mieć musi być skuteczny a o tym czy jest skuteczny czy nie mówią statystyki.

Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność. 

post-19606-0-14241500-1481393884_thumb.jpg

post-19606-0-70042200-1481393890_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża coś innego. Coraz więcej przypadków z roku na rok w których obywatel traci życie spotykając na swojej drodze Policjanta.

Kiedy prześledzi się większość tych przypadków okazuje się, że użycie broni było wynikiem działania na "wyrost".

 

Ciekawy filmik jak zreformowano Policję w Gruzji. :yes:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8WmsSYEuixI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://www.tvn24.pl/policjantka-skazana-za-skladanie-falszywych-zeznan,733714,s.html#

 

Wystarczy przeczytać jak rozumieją to związki zawodowe policjantów i to utwierdza mnie w przekonaniu, że to formacja patologiczna, wypełniona po brzegi patologicznymi ludzmi, a swoje przewinienia sprowadzają do jednego słowa "pomyłka". Od początku jest mowa o składaniu fałszywych zeznań a nie o błędzie policjantki. To co boli najbardziej to fakt, że jeden czy dziesieciu pozytywnych Policjantów nie odwróci i przywróci zaufania do tej formacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.