Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No myślę że miejsce będzie długo wybierane, ale skoro są osoby które już teraz planują urlopy to może ustalmy termin. Z tym nie powinno być problemu. Może jakaś kumulacja wolnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebka34 , możesz napisać jaka jest pojemność pola kempingowego . Na jaką ilość przyczep/kamperów przygotowany jest ośrodek ? Ze zdjęć nie widać zbyt wiele .

Może napisz coś więcej o tym polu . Cennik znamy , może by się udało wynegocjować cenę zlotową . Bardziej chodzi mi jednak o warunki bytowe .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie jest tam około 50. Przyczep tyle udało mi sie naliczyć jest kilka sanitariatów wc prysznice umywalki . W poniedziałen zadzwonie do dzierżawcy i zapytam o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot wiosenny to często grubo ponad 100 przyczep. Będąc tam kiedyś na szkoleniu nie widziałem specjalnie miejsca na taką ilość zestawów . Może się mylę, Dawaj znać.

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po rozmowe z osobą z tamtego osir. Może być ciężko na taką ilość przyczep i kamperów , zaproponowali mi Przybrodzin  co prawda to samo jezioro lecz 2km dalej link poglądowy- http://www.naskarpie-przybrodzin.pl/article/view/128/pole-namiotowe--ow-na-skarpie---przybordzin

Na pewno można pojeść Swieżej ( jeszcze ciepłej prosto z wędzarn ) ryby Sielawa , węgorz  Miejscowość mała raczej pozbawiona rekraacji , lecz zapewniająca oaze spokoju i odpoczynku. wszelkie imprezy ( tańce )trzeba by było samemu zorganizować z resztą jak w Powidzu

Na szczegóły niestety będziemy musieli poczekać do poniedziałku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebka Przybrodzin dobrze znamy i wiemy ze tam z lotu mozemy robic zlot ale to miejsce juz tez bylo ;-) ale brawa za checi i dzialania!

 

 

Ja mialem swoja propozycje podac w nowym roku ale jako ze idzie okres swiareczno-noworoczny i bedziemy miec zapewne troche wolnego czasu rzucam juz miejsce pod dyskusje ;-)

 

Miejsce skonsultowane z Administracja forum otrzymalo zielone swiatlo, a wlasciciele kempingu wyrazili chec przyjecia naszej grupy ;-) i zapewniaja ze pomiescimy sie, infrastruktura jest odpowiednia oraz ze sluza pomoca w organizacji atrakcji Uprzedzam pytania, prom bedzie plywal ile bedzie musial ;-) O kwestiach finansowych bedziemy rozmawiac po podjeciu decyzji o lokalizacji

 

No i najwazniejsze, http://www.inter-nos.pl/co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, miejsce super..... tylko, że Pojezierze Drawsko - Pomorskie nie leży w centralnej Polsce. Ja miałbym do przejechania minimum 800 km z Krakowa 650 z Lublina podobnie. Pytanie, jaki jest sens robienie zlotu w miejscy gdzie spora część uczestników będzie musiała przejechać ponad 500 km :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.