Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

No panie, zaplecze to masz ;)

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Oczywiście wcześniej też można zorganizować wspólny rekonesans z kilkoma forumowiczami :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No panie, zaplecze to masz ;)

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Oczywiście wcześniej też można zorganizować wspólny rekonesans z kilkoma forumowiczami :piwo:

Jestem chętny do pomocy. :skromny:

Areczku, majówka jest długa w tym roku. Urlop możesz planować niezależnie od tego gdzie pojedziesz. Wiem ile Masz kilometrów do Olsztyna, :] inni bedą mieli bliżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areczku, majówka jest długa w tym roku. Urlop możesz planować niezależnie od tego gdzie pojedziesz. Wiem ile Masz kilometrów do Olsztyna, :] inni bedą mieli bliżej.

Niestety Tadziu . Urlopy już zaplanowane w grudniu bo takie wymogi stawia firma Agi . Dodam , że nie tylko jej i dlatego zakładałem ten temat sygnalizując , że dobrze by było wiedzieć gdzie odbędzie się zlot . Co z tego , że w tygodniu jest wiele dni wolnych . Są też te pracujące i właśnie po to ta prośba o ustalenie miejsca zlotu duuuużo wcześniej . Dodam , że Aga nie jest jedynym pracownikiem firmy . Inni też mają majówkę i załatwienie tylu dni wolnych w kupie jest problemem .

 

Cóż , skoro sprawy powoli się rozwiązują to pozostaje mi tylko liczyć na chyba tylko ... dobry układ planet.

Celowo piszę o dobrym układzie planet bo niektóre stwierdzenia są niczym rodem z kosmosu .

"Do Zlotu jeszcze dużo czasu, termin określony - urlop można zaplanować i pojechać albo nie."

Pozostaje mi tylko podziękować za zrozumienie założonego przeze mnie tematu . Prawie każdy wie jakie mam podejście do zlotów i jak w nie potrafię się zaangażować . Tym razem jednak wyjdzie na to , że "pojadę albo nie". :(

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wcześniej też można zorganizować wspólny rekonesans z kilkoma forumowiczami :piwo:

Jestem chętny do pomocy. :skromny:

Areczku, majówka jest długa w tym roku. Urlop możesz planować niezależnie od tego gdzie pojedziesz. Wiem ile Masz kilometrów do Olsztyna, :] inni bedą mieli bliżej.

Poczekamy na akceptację miejsca  :look:

ale jakby coś to jesteśmy umówieni :yay:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopy już zaplanowane w grudniu bo takie wymogi stawia firma Agi . Tym razem jednak wyjdzie na to , że "pojadę albo nie". :(

Data urlopu nie uległa zmianie a Twoja firma tak samo jak moja daje urlop zawsze i to niezależnie od miejsca zlotu. Przecież możesz przyjechać z przyczepą wcześniej i zagospodarować teren a Aga doleci samolotem. W Olsztynie jak dobrze wiem jest lotnisko. W gorszym przypadku wyląduje wodnosamolotem na jeziorku na wprost Twojej przyczepy. A w najgorszym przyjedziecie pociągiem a chatkę Wam znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Lepciaku . Bardzo chcę pojechać na ten zlot ponieważ , oprócz zobaczenia się z przyjaciółmi , miałbym okazję choć trochę uszczknąć z tego regionu . To jest jedyny region w Polsce , którego jeszcze nie odwiedziłem . Dlatego jestem taki trochę rozżalony.

Lubimy zloty. Będziemy się starać aby przyjechać ale niestety wiem też , że w obecnej sytuacji będzie to trudne .

Powiem szczerze , że bardziej zastanawiam się nad przekazaniem kompletu flag , masztu oraz namiotu komuś kto wie , że na zlot pojedzie . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Lepciaku . Bardzo chcę pojechać na ten zlot ponieważ , oprócz zobaczenia się z przyjaciółmi , miałbym okazję choć trochę uszczknąć z tego regionu . To jest jedyny region w Polsce , którego jeszcze nie odwiedziłem . Dlatego jestem taki trochę rozżalony.

Powiem szczerze , że bardziej zastanawiam się nad przekazaniem kompletu flag , masztu oraz namiotu komuś kto wie , że na zlot pojedzie . :(

A gdybyś dołożył do kompletu flag i masztu przyczepę to wróciłbyś po nią w lipcu lub sierpniu i wtedy uszczknęlibyście więcej niż trochę z tego regionu. A Tadek i ja pomoglibyśmy Wam w tym uszczknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś dołożył do kompletu flag i masztu przyczepę to wróciłbyś po nią w lipcu lub sierpniu i wtedy uszczknęlibyście więcej niż trochę z tego regionu. A Tadek i ja pomoglibyśmy Wam w tym uszczknięciu.

Najchętniej do tego kompletu dołożyłbym siebie i Agę bo jakoś samemu to smutno się jedzie . Już parę takich zlotów miałem ale to nie to samo . Na co dzień zbyt dużo się mijamy aby jeszcze wdrażać to w karawaningu . A jak wiadomo kilometrów trochę jest i na 2 doby nie pojadę .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM :skromny: post nr 3 o tym mówi :hmm:

Jeśli miejsce będzie akceptowane to jestem gotów przyjąć konieczne obowiązki  :pad: .

Mam nadzieję że też ktoś jeszcze pomoże :look:

Mam też możliwości techniczne które mogę zaoferować przy organizacji zlotu :niewiem:

- transport potrzebnych rzeczy - własny duży bus oczywiście z viatollem :miga:

- nagłośnienie/oświetlenie potrzebne nawet duże estradowe :yay:  www.tech-sound.pl

- sam też gram imprezy taneczne + gitara do ogniska :gitara::drink:  oczywiście z wokalem :skromny:

/mile widziana pomoc :swieca: /

Nie znam się na organizacjach,ale pomóc mogę tym bardziej że byłby to nasz pierwszy zlot,a i urlop mam w tym terminie,a dalekie podróże odpadają do sierpnia;)(te 30km możemy jechać;) ). Chociaż przyznam,że mnie zaskoczyłeś bom myslal, że ten teren już dawno "zakrzaczonym" jest.

Poczekamy na akceptację miejsca  :look:

ale jakby coś to jesteśmy umówieni :yay:

Doczytałem - podpisuję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na organizacjach,ale pomóc mogę tym bardziej że byłby to nasz pierwszy zlot,a i urlop mam w tym terminie,a dalekie podróże odpadają do sierpnia;)(te 30km możemy jechać ;) ). Chociaż przyznam,że mnie zaskoczyłeś bom myslal, że ten teren już dawno "zakrzaczonym" jest.

 

Doczytałem - podpisuję się

No to chyba jest nas już 3 !!! :brawo:

 

Telefon do kontaktu wyślę Ci na PW

To też i nasz będzie I zlot :hmm:

Teren jest PIĘKNY, jak dla mnie no i ten piękny OLSZTYN :):winner: 

Będę się kontaktował z kolegą tadek123

i jak Brać forumowa uzna miejsce za godne na miejsce organizacji XXI zlotu,

to rozmawiamy konkretnie z właścicielem kempingu i wtedy okaże się co trzeba zrobić.

Mam nadzieję że  KOMANDOR zlotów kolega finger jakoś sobie poukłada sprawy

i wszyscy będą w komplecie :yay:

Jeśli sytuacja wymagałaby transportu to ja mogę busem dojechać po sprzęt

odpowiednio wcześniej, jestem dość dyspozycyjny.

Planuję wyjazd na majówkę 28 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że  KOMANDOR zlotów kolega finger jakoś sobie poukłada sprawy

i wszyscy będą w komplecie :yay:

Pomalutku , ja nie jestem żadnym komandorem zlotów tylko zwykłym forumowiczem co pokusił się o poprowadzenie ostatniego , jubileuszowego zlotu . To wszystko .

Ten temat założyłem aby każdy miał rozeznanie kiedy (to już jest zawsze wiadome) i gdzie z naciskiem na gdzie , po to by sobie zaplanować dni wolne , urlopy ze względu na odległości do pokonania . Cóż , u mnie wyszło jak wyszło . Dlatego jestem za tym aby miejsca zlotów podawać już wcześniej i aby zgłaszali się wcześniej organizatorzy po to by chociażby przekazać sobie na zlocie forumowe gadżety (flagi, maszt , namiot). Na majowym zlocie powinno się już wiedzieć gdzie będzie zlot wrześniowy a na wrześniowym powinniśmy wiedzieć gdzie będzie majowy w przyszłym roku. Planujemy sobie wolne już dużo wcześniej , organizator wrześniowego zlotu przekazuje gadżety organizatorowi następnego zlotu lub komuś kto jest z tego rejonu i tyle . Jest wtedy jakaś ciągłość . A jak do tej pory było chociażby z namiotem i resztą gratów . Najlepiej niech Rysiaczek wozi , targa to do auta z auta do garażu . O nie nie . Tak nie powinno być .

Ja tu widzę za dużo ruchów "od siebie" . Dlatego wspominam o takich najprostszych rzeczach jak namiot i reszta gratów . Wciąż uważam i pokazał to ten wątek , że mamy zbyt mało osób zaangażowanych do pomocy i organizacji . Ot , teraz wyłoniła się trójka , wcześniej , w przeciągu kilkudziesięciu postów jeszcze ze 3 osoby i ... dupa zbita . Ale na gotowe to każdy przyjedzie i jeszcze z chęcią pomarudzi bo prądu nie tyle i takie tam tematy co już znamy do wyrzygania . 

Visitor 1967 , gratuluję podjęcia rękawicy . Szacunek dla Ciebie oraz Tadzia123 i Polo63.

 

PS - Visitor1967 , bus nie wchodzi w grę ponieważ ode mnie masz do siebie prawie 500km . Chyba , że przelotem jakimś by ktoś był .

PS - Kontaktujcie z się z Tomii'm w sprawie dopięcia szczegółów . Jak coś to podam nr telefonu do niego na PW.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger,

Ja mogę gadżety zabrać. Myślę że z Oławy do Ciebie odległość mnie nie zabije. Pytanie tylko czy dam radę bo mam małą osobówkę i małe Hobby (zostało może z 50kg wolnego) + trochę miejsca na dachu na długie a lekkie przedmioty. 

 

P.S.

jakiś błąd we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylek , pożyjemy zobaczymy. To nie jest tak , że ja odpuszczam zlot. Pokomplikowały się trochę sprawy z wolnym ale jeszcze o to wolne zawalczymy. Im bliżej zlotu tym więcej będzie wiadomo.

Rozmawiałem z Lepciakiem. Ten to mnie potrafi pocieszyć. Dzięki Lepciaku. :ok:

W najgorszym przypadku prześlę same flagi , maszt się jakiś skombinuje a namiot się skleci z szuwarów i będzie grało.

Dla mnie cel jest jasny. Duuużo wolnego u Agi ale słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.