Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właściwie ten temat się już wyczerpał ponieważ moim zamierzeniem było zaplanować urlop na czas zlotu w razie dalszego wyjazdu . 

Skoro wymagane przez zakład pracy urlopy zostały już zaplanowane to pozostaje mi jedynie przyglądać się gdzie będzie zlot .

Szkoda , że do tej pory nie wiemy gdzie zlot będzie . To chętnym do przyjazdu i zarazem pracującym mocno pomaga w planowaniu urlopowego czasu .

W moim przypadku inaczej się go planuje jadąc na Mazury a inaczej jadąc w okolice Zielonej Góry .

Ja z dyskusji już się odcinam .

Wątek ten jedynie ujawnił jak bardzo forumowicze garną się do pracy przy organizacji . Pokazał też jak szerokie jest grono chętnych do organizacji lub pomocy .

Szczerze powiem , dramat .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do tej pory była grupka która organizowała zloty ,

 natomiast większość czekała spokojnie gdzie będzie zlot i ewentualnie marudziła .

 Często bywało że organizatora  niemalże mieszano  z błotem .

Widząc  to nikt nie chce narażać się na pomówienia za swój czas i niekiedy pieniądze poświęcone na organizację zlotu .

Ja też w tej chwili jestem biernym obserwatorem ,ale zawsze mogę coś nieco podpowiedzieć.

 

To gdzie będzie XXI Zlot ?

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko się nie zgodzić, ale ... no właśnie, jest ta "ala" ;).

Było kilka propozycji, część z nich oddalona z hasłem "zlot już tam był".

Jak słusznie zostało zauważone, ilość kempingów spełniających wymogi ilościowe dla zlotu wiosennego jest mocno ograniczona i tu zaczyna się problem. Niestety, miejsca trzeba zacząć powtarzać albo nie będzie gdzie robić zlotu :((.

 

Przeczytałem cały temat i wyłapałem tylko 2 propozycje w których zlotu jeszcze nie było:

1. Półwysep Sielnka (info w #12)

2. Kemping "na wyspie" z przeprawą promową (info w #72)

 

Więc jak widać troszkę mały wybór.

 

Według mnie w Łódzkim, nie ma już miejsca w którym taki zlot mógłby wypalić (była propozycja Przybrodzina, ale jest za mały na zlot wiosenny).

 

W związku z tym, że odpalamy miejsca w których już byliśmy, proponuję głosowane nad tymi dwoma miejscówkami. Innych propozycji brak. 

Można sobie poczytać co i jak, zastanowić się nad +/- tych miejsc i zagłosować.

 

 

No chyba, że jednak zaczynamy wracać w miejscówki, to wtedy jest parę propozycji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko się nie zgodzić, ale ... no właśnie, jest ta "ala" ;).

Było kilka propozycji, część z nich oddalona z hasłem "zlot już tam był".

Jak słusznie zostało zauważone, ilość kempingów spełniających wymogi ilościowe dla zlotu wiosennego jest mocno ograniczona i tu zaczyna się problem. Niestety, miejsca trzeba zacząć powtarzać albo nie będzie gdzie robić zlotu :((.

 

Przeczytałem cały temat i wyłapałem tylko 2 propozycje w których zlotu jeszcze nie było:

1. Półwysep Sielnka (info w #12)

2. Kemping "na wyspie" z przeprawą promową (info w #72)

 

Więc jak widać troszkę mały wybór.

 

Według mnie w Łódzkim, nie ma już miejsca w którym taki zlot mógłby wypalić (była propozycja Przybrodzina, ale jest za mały na zlot wiosenny).

 

W związku z tym, że odpalamy miejsca w których już byliśmy, proponuję głosowane nad tymi dwoma miejscówkami. Innych propozycji brak.

Można sobie poczytać co i jak, zastanowić się nad +/- tych miejsc i zagłosować.

 

 

No chyba, że jednak zaczynamy wracać w miejscówki, to wtedy jest parę propozycji :).

A co ze Skorzęcinem? ?tam byśmy się pomiescili...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chętnych do organizacji brak to pozostają nam harcerze którzy nam zorganizują 

i z chęcią tam wrócę bo był to dla mnie pierwszy zlot :)

 

a posty pisane może tam a może tam są ............... ( bez komentarza ) 

 

jesli ktoś wrzuca miejscówkę to nalezy to zrobić jak wczesniej bylo kilka razy napisane 

 

 

zorganizuje zlot w tym i w tym miejscu 

takie i takie warunki 

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chętnych do organizacji brak to pozostają nam harcerze którzy nam zorganizują 

i z chęcią tam wrócę bo był to dla mnie pierwszy zlot :)

 

a posty pisane może tam a może tam są ............... ( bez komentarza ) 

 

jesli ktoś wrzuca miejscówkę to nalezy to zrobić jak wczesniej bylo kilka razy napisane 

 

 

zorganizuje zlot w tym i w tym miejscu 

takie i takie warunki 

Myślę,że zlot u Harcerzy to dobra opcja. Wiele osób dołączyło do Forum w ostatnich latach i nie mieli okazji poz

cd. poznać tego miejsca. Poza tym skoro deklarują chęć organizacji...  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze Skorzęcinem? ?tam byśmy się pomiescili...

 

No ja to co, zlot już tam był więc miejscówki nie wpisałem w post, podobnie jak Harcerzy (pomimo, że nigdy tam nie byłem) to zlot już tam był.

Dla tego zadałem pytanie czy może jednak wracamy do miejscówek. Zlot był, ale jak był udany to wiadomo, że będzie ok, lub czego nie będzie w danym miejscu.

Nowe się już chyba w PL wyczerpały :(. No jest jedna ale najwcześniej na przyszły rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodzi tutaj http://www.siemianowka.pl/stary-dwor-i-luka.htmljak będzie trzeba to nie ma problemu z organizacją :)

A tutaj był zlot? :)

 

Jeśli chodzi o sanitariaty to jest jeden budynek po 3 kibelki damski i 3 męski,3 damskie i 3 męskie kabiny prysznicowe + po 1 kibelku,mała świetlica.Drugi budynek to same kibelki damski i męski być może po 3 sztuki.Prąd jest około 8 skrzynek w każdej po bodajże 6 gniazd.Na polu znajduje się 5-6 wiat pod grilla,ognisko.2 korty tenisowe,boisko do siatkówki,boisko do kosza,ścianka wspinaczkowa,plac zabaw,wypożyczalnia sprzętu pływającego i amfiteatr.Jak trzeba więcej informacji to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, visitor1967, wiesz że tym samym zgłosiłeś się jako ewentualny organizator w tym miejscu?

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

WIEM :skromny: post nr 3 o tym mówi :hmm:

Jeśli miejsce będzie akceptowane to jestem gotów przyjąć konieczne obowiązki  :pad: .

Mam nadzieję że też ktoś jeszcze pomoże :look:

Mam też możliwości techniczne które mogę zaoferować przy organizacji zlotu :niewiem:

- transport potrzebnych rzeczy - własny duży bus oczywiście z viatollem :miga:

- nagłośnienie/oświetlenie potrzebne nawet duże estradowe :yay:  www.tech-sound.pl

- sam też gram imprezy taneczne + gitara do ogniska :gitara::drink:  oczywiście z wokalem :skromny:

/mile widziana pomoc :swieca: /

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.