Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widzę, że wróżenie i pouczanie stało się "modne"- nie wiem czy  to i dobrze czy źle, ale myślę, że w propozycjach nie ma nic złego, niech sobie będą, może ktoś z okolicy (choć niekoniecznie) podchwyci pomysł i zgłosi chęć organizacji. Do Zlotu jeszcze dużo czasu, termin określony - urlop można zaplanować i pojechać albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przesadzajmy . Mamy akumulatory , solary , gaz w przyczepach . Nie róbmy sztucznych problemów bo który kemping spełni nasze , z roku na rok , większe oczekiwania . Kuźwa , jedyny prąd , który Was powinien interesować to powinien znajdować się w ... szkle. :)

Czy nie mamy zbyt wysokich wymagań ? Może najlepiej za 20 zł mieć prąd , prysznice , basen , sprzęt na bajora , wi-fi , sri fi ???

Przestańmy się wreszcie cyrtolić !!!

To juz nie ten karawaning teraz to musi byc full wypas -swiergot ptaszkow i wspolne biesiadiwanie to za mało  ,kąpiel musi byc :slina:  i reszta bajerow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony piękne. Miejsce na którym zmieści się i z 200 przyczep jest. Jednak z warunkami socjalnymi i prądem przy większych ilościach uczestników będzie problem. Choć nie wierzę, że pojedzie tam dużo osób, ze względu na odległość. Niestety nie będzie mi dane w tym roku uczestniczyć, bo 1 Komunia Chrześnicy Żony i już czuję smutek :( . Dlatego zbytnio się Nie mądraluję w tym wątku. Choć ja tam bym chętnie pojechał.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Tam nas jeszcze nie było. I mniej o 250 km niż do Bolkowa. A i Myszorki będą miały stosunkowo blisko. 

Zbysiu sam wiesz, że pojęcie blisko i daleko to pojęcia względne :) ale w fajne miejsce i w dobrym towarzystwie zawsze pojadę :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już spakowani.....

 

Głosujcie... bo nie wiem czy na A4 wylatywać w lewo czy w prawo.... 

 

:]  :]  :]  :]  :]  :]  :]  :]  :]

 

 

Hmmm ... , coś mi się zdaje , że na północ będziesz się kierował .  :rolleyes:

 

A nie lepiej na wschód  :drive:  przecież tam musi być jakaś cywilizacja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy akumulatory , solary , gaz w przyczepach .

 Właśnie to samo miałem napisać że zbyt dużą wagę przywiązuje się do prądu.Te kilkanaście zestawów może potrzebować prąd ale 100?

Edytowane przez tantalos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą uwagą obserwuję ten wątek, chętnie pierwszy raz się wybiorę na zlot. W mojej okolicy niestety campingów jak na lekarstwo, a już takiego żeby wszystkich pomieścić to nie znam w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obserwuję ten wątek z uwagą, bo zamierzamy wreszcie dołączyć do takiego spotkania

i ostatni pomysł nam się podoba.

We wrześniu byłem na kempingu :

http://www.camping.mazury.pl/

Rozmawiałem z właścicielem sympatyczny człowiek,

miło by mu było widzieć taką imprezę.

Teren bardzo duży, spokojnie ponad 200 załóg stanie i więcej.

Sanitariaty i cała infrastruktura OK, no i piękny Olsztyn do zwiedzania :)

Może też ktoś był ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.