Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

następny problem z Przedborzem jest taki że woda w prysznicach jest nagrzewana przez panele słoneczne nie ma bojlerów elektrycznych więc z ciepłą wodą jest kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie

 

1. Rozmowa z urzędnikami bardzo miła - pani opiekująca się Polem Namiotowym zaprasza na rekonesans i sprawdzenie możliwości pola.  Jesteśmy umówieni na spotkanie 28-29.XII (BiA, Struś i Ja)

2. Jeśli chodzi o prąd może być kiepsko ale jesteśmy w stanie zabezpieczyć to "małym" generatorem - tylko czy szanowna większość na takie rozwiązanie reflektuje.

 

Jeśli chodzi o uwagę odnośnie ogrzewania wody do pryszniców, widziałem kilka takich instalacji i nie było problemów z kąpielami - to jest moje zdanie.

 

Bardzo proszę o wasze komentarze - bo jeśli dojdziemy do wniosku ze generator nas nie satysfakcjonuje to może nie zawracać tam głowy tylko poszukiwać kolejnego miejsca?

Edytowane przez RM77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy . Mamy akumulatory , solary , gaz w przyczepach . Nie róbmy sztucznych problemów bo który kemping spełni nasze , z roku na rok , większe oczekiwania . Kuźwa , jedyny prąd , który Was powinien interesować to powinien znajdować się w ... szkle. :) 

Czy nie mamy zbyt wysokich wymagań ? Może najlepiej za 20 zł mieć prąd , prysznice , basen , sprzęt na bajora , wi-fi , sri fi ???

Przestańmy się wreszcie cyrtolić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbmy na dziko ! Ciekawe ilu by dojechało tymi wypasionymi budkami, :]

 

Ja jestem jak najbardziej ZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam kilka fotek z Przedborza, jak poszperam pewnie znajdę więcej. Kilka osób wie, że chyba znam ten obiekt najlepiej. Co do tak dużego zlotu to mam wątpliwości. Owszem robiliśmy tam zlot na jakieś 50 ekip i się pomieściliśmy ale 3x tyle?   Przy wykorzystaniu asfaltowego parkingu i części przy zalewie może się to udać ale sam nie wiem. Muszę jeszcze zaznaczyć, że obiekt nie jest typowym polem kempingowym a raczej plażą miejską i jest otwarty dla wszystkich tak więc przy ładnej pogodzie na terenie może być więcej ludków miejscowych niż zlotowiczów. Co do agregatu to będzie konieczny. Z hałasem nie będzie problemu bo można go postawić w lasku na uboczu na prywatnej posesji. Będzie bezpieczny. Jakby co Strusiek ma tel do mnie. Pytać :)

post-5622-0-60576400-1482518274_thumb.jpg

post-5622-0-35534300-1482518353_thumb.jpg

post-5622-0-57028400-1482518366_thumb.jpg

post-5622-0-58948300-1482518390_thumb.jpg

post-5622-0-85118200-1482518404_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.