Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Wiem , że jest jeszcze daleko do XXI (wiosennego) majowego zlotu karawaning.pl .

Trzeba jednak pamiętać o tych , którzy muszą w swojej pracy podać do przyszłorocznego kalendarza plan urlopowy .

To jest właśnie ten moment . Jak wiemy , miejsca zlotu się zmieniają . Raz jest bliżej a raz dalej . W przypadku jazdy na drugi koniec naszego kraju trzeba skorzystać z kilku dni urlopu .

 

Kolejna sprawa . Jestem w posiadaniu zlotowego namiotu i masztu z kompletem flag . Chciałbym poznać miejsce zlotu po to by ewentualnie zorganizować , w razie braku możliwości dojazdu na zlot , transport tych rzeczy . Ci co mieli okazję to wozić , wiedzą , że nie jest to takie proste .

 

To co ? Rozpoczynamy dyskusję ? A może ktoś już ma propozycję i Tomii'emu ją przedstawił ?

Sprawa wydaje się niby taka odległa a , wierzcie mi , że czas zasuwa tak szybko , że za chwilę rozpocznie się zlotowanie .

Tylko gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aaaaa !!! Zapomniałem dodać , że wraz z propozycją miejsca zlotu powinna pojawić się równolegle oferta poprowadzenia zlotu oraz dopięcia spraw związanych z jego przygotowaniem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Iławie jest najdłuższe jezioro w Polsce - Jeziorak, może warto...?

A jest też kemping, który pomieści ze 150 przyczep, wraz z odpowiednią ilością skrzynek elektrycznych, toalet, prysznicòw ? Bo jeśli nie ma to nic nikomu po Twojej propozycji.

Fajnych miejsc w Polsce jest cała masa, ale miejscówka taka musi spełniać odpowiednie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej jadu niż merytoryki, ale dziękuję za uwagę...

Adamie , nie doszukuj się krytyki . Z doświadczenia wiemy , że aby zapewnić choćby dostateczne warunki na zlocie konieczne jest spełnienie kilku ważnych rzeczy .

Konieczny jest odpowiednio duży kemping z odpowiednio przygotowaną infrastrukturą do przyjęcia dość sporej ilości przyczep i kamperów .

W zależności od miejsca (na mapie Polski) różnie to wyglądało . Na majowy zlot trzeba jednak być przygotowanym na te 120 zestawów .

Proszę abyś się nie irytował bo złośliwie nikt tu nie pisze . Wbrew pozorom przygotować zlot to nie jest taka prosta rzecz . 

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger

 

Bardzo dobry pomysł - zaplanować już termin spotkania i miejsce. a propozycje może bliżej Centrum Polski :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej jadu niż merytoryki, ale dziękuję za uwagę...

i współczuję.

Nie ma tu jadu kolego. Spablo chce Ci powiedzieć tylko przez swój post, że majowe złoty są przeważnie okraszone dużą liczbą uczestników. Nie wystarczy żeby kemping miał dużo miejsca, musi mieć rozbudowaną infrastrukturę, musi być przygotowany na dużą liczbę uczestników. I najlepiej żeby był w okolicach centralnej Polski, choć to trudne (szczególnie chcąc, aby miejsce Zlotu się nie powtórzyło), choć nie jest to bezwzględny warunek. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała propozycja, może warto utworzyć nowy temat do tego typu wpisów.

Będzie prościej kontrolować kto i gdzie już zgłosił swój akces organizacji.

Tak aby nie było to w XX zlocie. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sięgam pamięcią jakie były propozycje, możliwości i miejsca z których ostatnio zrezygnowaliśmy:

 

- Oczywiście stanica harcerska w Białym Brzegu - tu mamy miejsce sprawdzone i myślę że harcerze nie obniżyli by lotów jeśli chodzi o ugoszczenie nas i dostarczenie energii el.

- Niedźwiady k. Lichenia - miał być rozbudowany węzeł sanitarny. Stali bywalcy mogli by się wypowiedzieć czy coś się zmieniło i czy jesteśmy w stanie się tam zmieścić

 

Z nowych miejsc zgłaszał się do mnie właściciel tego miejsca http://polwysepsielanka.pl/  opis  na forum . Też by byli chętni, nie wiem jednak jak dużą ilość załóg są w stanie przyjąć i zapewnić prąd. 


Mała propozycja, może warto utworzyć nowy temat do tego typu wpisów.

Będzie prościej kontrolować kto i gdzie już zgłosił swój akces organizacji.

Tak aby nie było to w XX zlocie. :).

 

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sięgam pamięcią jakie były propozycje, możliwości i miejsca z których ostatnio zrezygnowaliśmy:

 

- Oczywiście stanica harcerska w Białym Brzegu - tu mamy miejsce sprawdzone i myślę że harcerze nie obniżyli by lotów jeśli chodzi o ugoszczenie nas i dostarczenie energii el.

- Niedźwiady k. Lichenia - miał być rozbudowany węzeł sanitarny. Stali bywalcy mogli by się wypowiedzieć czy coś się zmieniło i czy jesteśmy w stanie się tam zmieścić

 

Z nowych miejsc zgłaszał się do mnie właściciel tego miejsca http://polwysepsielanka.pl/  opis  na forum . Też by byli chętni, nie wiem jednak jak dużą ilość załóg są w stanie przyjąć i zapewnić prąd. 

 

:yes:

Temat celowo założyłem w tym miejscu bo jest to niejako kontynuacja i nawiązanie do tematu zlotów . W tym przypadku do kolejnego - XXI .

Jak pisałem wcześniej czas szybko płynie i za chwilę będzie czas wyjazdów .

Trzeba zacząć planować . Myślę , że to doskonały moment na takie rzeczy .

Podoba mi się propozycja "Sielanki". Mamy w tym rejonie prężną grupę , która chyba nawet się odgrażała ;) , w dobrym tego słowa znaczeniu , że coś by można było zrobić w tym czy zbliżonym do "Sielanki" rejonie. 

Może jeszcze ktoś ma propozycję tylko czeka z informacją , być może jeszcze nie przeczytał tematu ???

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niedźwiady k. Lichenia - miał być rozbudowany węzeł sanitarny. Stali bywalcy mogli by się wypowiedzieć czy coś się zmieniło i czy jesteśmy w stanie się tam zmieścić

 

Czy tam wejdzie 120 przyczep to szczerze wątpię.

https://www.google.pl/maps/place/Nied%C5%BAwiady+Ma%C5%82e,+Nied%C5%BAwiady+Du%C5%BCe/@52.3337996,18.3479684,310m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471b499ac911ee7d:0x57ab5d9363270fc4!8m2!3d52.3370626!4d18.3361101

Byłem pod koniec lipca 2016 i rozmawiałem z właścicielem to miał w planie budowę sanitariatów ale czy coś się w temacie wydarzyło to muszą napisać ci co byli później. Jeżeli nie to lipa, bo w toaletach są po 3 kabiny i po 1 prysznicu.

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam wejdzie 120 przyczep to szczerze wątpię.

https://www.google.pl/maps/place/Nied%C5%BAwiady+Ma%C5%82e,+Nied%C5%BAwiady+Du%C5%BCe/@52.3337996,18.3479684,310m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471b499ac911ee7d:0x57ab5d9363270fc4!8m2!3d52.3370626!4d18.3361101

Byłem pod koniec lipca 2016 i rozmawiałem z właścicielem to miał w planie budowę sanitariatów ale czy coś się w temacie wydarzyło to muszą napisać ci co byli później. Jeżeli nie to lipa, bo w toaletach są po 3 kabiny i po 1 prysznicu.

Na Niedźwiady mogę wjechać w najbliższy poniedziałek i sprawdzić jak się sytuacja ma ale nie sądzę, że z sanitariatami się Piotrek wyrobi :)

Co do Białobrzegów to może Ptaku się wypowie bo był na ostatnim grzybobraniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.