Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kempingu w Kozienicach nie znam, ale wygląda bardzo ładnie, 12,5 hektara powierzchni, na stronie PFCC piszą że na 450 osób, więc pewnie by się nadał. 

Odległościowo szału nie ma, ale znośnie:

WAW- 120

POZ- 400

LCJ - 200

KTW - 300

KRK - 230

GDN - 450

RZE - 210

WRO- 370

BZG- 350

LUZ- 90

SZZ- 600

FINGEROWO- 520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie te 450 osób. Jedne sanitariaty, całkiem nowe. I małe pole dla przyczep i kamperów. Reszta ośrodka to domki, korty, hotel itp. Raczej nie ma tam Szans na ponad 100 załóg

 

I o ile dobrze kojarzę to w Kozienicach był już jakiś zlot w przeszłości

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINGEROWO- 520

:lol:

Już dawno się tak nie ubawiłem .

 

Teraz już wiadomo dlaczego pisałem o planowaniu urlopu . Przypominam sobie zlot w Rozpłuciu (lubelskie) i przejazd w jedną stronę 650km na dwie doby.

Powiem szczerze , warto było ale już więcej tak nie zrobię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś w Białym Brzegu uprzejmie pana poprosiłem o ściszenie, posłuchał, ale na nasz gust i tak było za dużo dB. Puchatek ma rację nawet - w/g właściciela - ciche granie jest uciążliwe dla ludzi na campingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Brzeg mi sie podoba:)

Kajmanku , ruszył byś czasem 4 litery nieco dalej a nie patrzał na to , że Ci pasuje bo blisko . :)

Ponownie dyskusja schodzi na inne tory .

Chodzi o podanie miejsca i gotowość do poprowadzenia spraw związanych z organizacją zlotu .

Podać miejsce każdy potrafi .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie miałby kto zorganizować zlot.

Ja wiem , że Ty wiesz . Chodzi też o to , że jest na tyle osób na forum , że moglibyśmy mieć zapewnionych organizatorów na kilka lat do przodu ale wygodnie jest poczekać aż ktoś coś za nich zrobi . Tych co robią jest już zdecydowanie mniej i mi osobiście by było głupio wciąż te same osoby angażować .

 

Podobna sytuacja jest ze zlotowym namiotem , masztem , flagami . Niemal za każdym razem woził to Rysiaczek . Wygodnie mu tego targać nie było ale , żeby się ktoś zaoferował , że zabierze ten cały majdan to już nie .

 

Dlatego powinna tu powstać zasada przekazywania tegoż ustrojstwa komuś kto organizuje kolejny zlot . Jak bym wiedział w Bolkowie gdzie będzie zlot i kto go robi to przekazałbym całość dalej , ten z majowego temu na jesienny , itd.

Zbyt dużo tu wygodnictwa . Podobnie ma się rzecz z kalendarzami . Dopóki się ktoś konkretnie za to nie weźmie (ostanio KiT'ek) to dupa zbita . Zapomnij o kalendarzu . Wku.......rza mnie takie podejście i dlatego o tym piszę .

 

Jak na wstępie . Chcemy zaplanować sobie urlopy i fajnie będzie wiedzieć czy warto je brać bo będzie daleko czy też będzie to wypad bez urlopu bo trafi się gdzieś bliżej . Oprócz zlotów są też inne plany i każdy dzień urlopu jest na wagę złota .

Można też pójść na łatwiznę i nie przyjechać ale tak się złożyło , że lubię wśród wielu forumowiczów przebywać . Czuję się jak ryba w wodzie . Wielu też fajnych ludzi poznaje , więc krótko powiem . Warto .

 

To tyle . Niby takie proste a takie trudne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej miejsca zlotów wrześniowych na ogół były znane więc zabierało się maszt i flagi .

Dobrze by było znać miejsce na stępnego zlotu wcześniej tak jak piszą przedmówcy ,by można było zaplanować wolne na wyjazd .

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Coraz gorzej z miejscami które pomieszczą od 100 do nawet 150 załóg na dzień dobry i od których się oczekuje zabezpieczenia prądowego 32A i sanitarnego w ilości kilkunastu sztuk i pryszniców co by 1/3 biwakujących się mogła na raz kapać.Mamy coraz lepiej wyposażone przyczepy czy kampery a bazujemy głównie na tym co jest na polu.Może trzeba będzie wracać na miejsca gdzie już były zloty,bo widać że chętnych coraz mniej do organizacji tego typu spotkań.Za tym nie tylko idzie brak chęci, ale brak czasu i wiele innych rzeczy związanych z tym trudnym zadaniem co by sprostać ,a żeby się nie narazić na uwagi nie zadowolonych którzy jak zwykle są wtedy najmądrzejsi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym miejscem może być problem. Siłą rzeczy zatoczyliśmy koło, bo nowe kempingi nie powstają ot tak sobie. Fajne miejsca z infrastrukturą by się znalazły, ale nie w centrum, czyli tak aby większość zadowolić. Takie miejsce to Diabla Góra, no ale to dla większości koniec świata więc...... :hmm:

Myślę, że należało by rozważyć zorganizowanie zlotu w sprawdzonym miejscu, gdzie już wcześniej zlot się odbył. Przecież na te spotkania nie przyjeżdżają ciągle Ci sami, zawsze jest spora grupa "nowych" lubi tych, którzy akurat w danym miejscu jeszcze nie byli.

Wydaje mi się, że jest to jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym miejscem może być problem. Siłą rzeczy zatoczyliśmy koło, bo nowe kempingi nie powstają ot tak sobie. Fajne miejsca z infrastrukturą by się znalazły, ale nie w centrum, czyli tak aby większość zadowolić. Takie miejsce to Diabla Góra, no ale to dla większości koniec świata więc...... :hmm:

Myślę, że należało by rozważyć zorganizowanie zlotu w sprawdzonym miejscu, gdzie już wcześniej zlot się odbył. Przecież na te spotkania nie przyjeżdżają ciągle Ci sami, zawsze jest spora grupa "nowych" lubi tych, którzy akurat w danym miejscu jeszcze nie byli.

Wydaje mi się, że jest to jakiś pomysł.

i nie Ci sami muszą je organizować.. jako pierwszy zgłaszam się do pomocy w organizacji (z młodych stażem forumowiczów ) by nabrać doświadczenia i kolejny zlot wziąć na siebie bądź "młodą " grupę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek (finger) poruszyl kilka ważnych kwesti o ktorych warto by pogadac w specjalnym temacie ;-)

 

Wracając do zlotu, to ja mam pomysł i moglbym go zrealizować od a do z, ale decyzje tą moge podjąć dopiero w nowym roku (wzgledy zawodowe) ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.