Skocz do zawartości

DYSKUSJA na temat miejsca XXI zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj to jest 25 stycznia byliśmy na wizji lokalnej wybranego przez Olsztyniaków miejsca zlotu. Miejscowi robili zdjęcia i mogą je śmiało zaprezentować. Z uwagi na okres zimowy przeważać będzie biel. Gospodarz kumaty i chętny do współpracy. Proponowany przez niego teren do przejęcia przez nas jest największym w historii zlotów karawaningowych więc tłoku nie będzie i każdy będzie miał szansę znalezienia miejsca dla siebie. Właściciel zapewnia, że z prądem do lodówek i oświetlenia kłopotów nie będzie. Z uwagi na rozległy teren instalacja elektryczna nie jest przystosowania do zasilania grzejników elektrycznych, warników, klimatyzacji oraz indywidualnych pralek. Punkty poboru wody pitnej będą rozmieszczone na całym terenie. Jest pawilon z toaletami, prysznicami. oraz pralką. Z uwagi na mrozy armatura sanitarna jest częściowo zdemontowana. Jest miejsce przystosowane do opróżniania zbiorników wody szarej w tym bezpośrednio z przyczep i kamperów oraz punkt do czyszczenia kota. Jest teren nadający się na przeprowadzenie gier, zabaw i meczów dla dzieci, młodzieży, juniorów oraz seniorów obojga płci. Odpowiednie miejsce na ognisko już istnieje, pozostaje zabezpieczenie odpowiedniej ilości drewna. Teren obozowiska graniczy z jeziorem.

Jeżeli to miejsce zostanie zaakceptowane na zlot przez Adminów - Tommi umieści odpowiednią informację i otworzy listę chętnych. Jarobaro wspólnie z Olsztyniakami opracuje naklejki zlotowe a Finger pomyśli jak przekazać lub dostarczyć sztandary. Miejscowi opiszą sposób dojazdu.

Prosimy o kilka dni cierpliwości.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to jest 25 stycznia byliśmy na wizji lokalnej wybranego przez Olsztyniaków miejsca zlotu. Miejscowi robili zdjęcia i mogą je śmiało zaprezentować. Z uwagi na okres zimowy przeważać będzie biel. Gospodarz kumaty i chętny do współpracy. Proponowany przez niego teren do przejęcia przez nas jest największym w historii zlotów karawaningowych więc tłoku nie będzie i każdy będzie miał szansę znalezienia miejsca dla siebie. Właściciel zapewnia, że z prądem do lodówek i oświetlenia kłopotów nie będzie. Z uwagi na rozległy teren instalacja elektryczna nie jest przystosowania do zasilania grzejników elektrycznych, warników, klimatyzacji oraz indywidualnych pralek. Punkty poboru wody pitnej będą rozmieszczone na całym terenie. Jest pawilon z toaletami, prysznicami. oraz pralką. Z uwagi na mrozy armatura sanitarna jest częściowo zdemontowana. Jest miejsce przystosowane do opróżniania zbiorników wody szarej w tym bezpośrednio z przyczep i kamperów oraz punkt do czyszczenia kota. Jest teren nadający się na przeprowadzenie gier, zabaw i meczów dla dzieci, młodzieży, juniorów oraz seniorów obojga płci. Odpowiednie miejsce na ognisko już istnieje, pozostaje zabezpieczenie odpowiedniej ilości drewna. Teren obozowiska graniczy z jeziorem.

Jeżeli to miejsce zostanie zaakceptowane na zlot przez Adminów - Tommi umieści odpowiednią informację i otworzy listę chętnych. Jarobaro wspólnie z Olsztyniakami opracuje naklejki zlotowe a Finger pomyśli jak przekazać lub dostarczyć sztandary. Miejscowi opiszą sposób dojazdu.

Prosimy o kilka dni cierpliwości.

Witaj Lepciak:

1 - nie Olsztyniaków a visitor1967 -szacun za podjęcie się organizacji

2 - właściciel pola zapewnił nas, że drewno na ognisko będzie

3 - opisać mogę, ale dalej nie mam pojęcia czy robić to w tym czy innym temacie (tak jak ładnie to miało miejsce w temacie z XX Zlotu-cennik, opis dojazdu, opis miejsca itp. itd. w jednym miejscu bez możliwości komentowania/zaśmiecania-czysta informacja/brawo finger)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 - opisać mogę, ale dalej nie mam pojęcia czy robić to w tym czy innym temacie (tak jak ładnie to miało miejsce w temacie z XX Zlotu-cennik, opis dojazdu, opis miejsca itp. itd. w jednym miejscu bez możliwości komentowania/zaśmiecania-czysta informacja/brawo finger)

Polo63 - spokojnie . Po skontaktowaniu się z Tomii'm dostałem uprawnienia do moderacji tematów zlotowych po czym osobiście mogłem je zakładać , następnie zamykać by niepotrzebne rzeczy nie dostawały się do tematu . Przykład podałeś (temat informacyjny).

Ustalcie między sobą kto będzie zakładał tematy . Możliwe , że będzie Was więcej do prowadzenia np list chętnych do przyjazdu , naklejek , ...

Pozdrawiam i będę Wam kibicował . :ok:

 

PS - Z tego co przekazywał Lepciak to Tomii chwilowo jest bez kompa .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie te fotki

Mówisz i masz:

Na wizji lokalnej nie robiłem zdjęć więc korzystam z pomocy Google.

W Mapy Google wbijasz Olsztyn, następnie powiększasz mapę w kierunku północnym i wchodzisz na dzielnicę Gutkowo. Dalej powiększasz aż znajdziesz ulicę Poranną którą śmigasz do jej końca nad jeziorem Ukiel. Wpadasz na zielony napis: Ukiel.Camping. I to jest to. Jak to naciśniesz to zobaczysz foty jakie my zobaczymy dopiero na zlocie. Grzyby na zlocie jesiennym.

Wierzę, że chociaż po części zaspokoiłem Twoją ciekawość. I innych zainteresowanych także.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie te fotki

Witam, tak byliśmy we 4 :yay:

Przepraszam za tak długie milczenie :blagac:

wróciłem dość późno, a wyjazd sprawił że powstały zaległości w firmie i dziś musiałem je "odrobić" :hmm: .

Dla mnie to odległość 240 km w jedną stronę i jeszcze te 'roboty na drogowe na S7 między Mławą a Nidzicą

oraz na S51 między Olsztynkiem a Olsztynem, ale nie użalam się  :skromny:

Fotki wrzucimy ale ja swoje najpierw przesyłam do Lepciaka, jestem tu nowicjuszem

i uważam że trzeba postępować spokojnie by nie powstało nie potrzebne zamieszanie :swieca:

 Fotki są też na stronce kempingu : http://www.camping.mazury.pl/

Informacje tam umieszczone pokrywają się z rzeczywistością.

Tak jak kolega Lepciak  pisze, nam się miejsce spodobało :slina: ,

ale poczekajmy chwilkę na decyzję ADMIN`ów, by miejsce XXI Zlotu KARAWANING.PL zostało oficjalnie ogłoszone

i pojawiły się też odpowiednie miejsca do publikacji ustaleń i informacji.

Mogę jeszcze dodać że mieliśmy też spotkanie w Urzędzie Miasta Olsztyn z szefem Biura Promocji :

http://bip.olsztyn.eu/bip/dokument/299288/biuro_promocji/

i tu mamy dla nas bardzo miłe super niespodzianki, ale jw. pisałem wszystko w odpowiednim miejscu.

Chcę też podziękować koledze strus251 za zmobilizowanie mnie do działania :ok:

bo sam się dziwię sobie, że się za takie  przedsięwzięcie zabieram :gitara:

Proszę o chwilę cierpliwości. :piwo:

Polo63 - spokojnie . Po skontaktowaniu się z Tomii'm dostałem uprawnienia do moderacji tematów zlotowych po czym osobiście mogłem je zakładać , następnie zamykać by niepotrzebne rzeczy nie dostawały się do tematu . Przykład podałeś (temat informacyjny).

Ustalcie między sobą kto będzie zakładał tematy . Możliwe , że będzie Was więcej do prowadzenia np list chętnych do przyjazdu , naklejek , ...

Pozdrawiam i będę Wam kibicował . :ok:

 

PS - Z tego co przekazywał Lepciak to Tomii chwilowo jest bez kompa .

Czekamy na Ciebie do POMOCY :thank:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, weź, bo się zaczerwienię :P

 

A nieśmiało zapytam, pytaliscie o cenę ;) oraz o to jak ewentualnie z zostającymi?? Pytam bo mam zamiar pozostać do 6-7 maja :)

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, weź, bo się zaczerwienię :P

 

A nieśmiało zapytam, pytaliscie o cenę ;) oraz o to jak ewentualnie z zostającymi?? Pytam bo mam zamiar pozostać do 6-7 maja :)

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Tak pytaliśmy i mamy ustaloną konkretną.

Na razie nie podam, będzie w odpowiednim temacie Zlotu.

Jest ustalone że w okresie "majówki" dla "zlotowiczów",

tj. przed zlotem od 28.04 do końca zlotu /do 03.05./, cena będzie taka sama.

Właściciel jest na tyle sympatyczny że nie będzie chyba problemu o jej utrzymanie na dalsze kilka dni dla nas.

Dopytamy jeszcze, ale myślę że nie ma problemu.

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie tam, szkoda, że tak daleko ode mnie, no ale jako homo sapiens rozumiem, że wszystkim dogodzić się nie da. Ile przewidujecie załóg na zlocie? Jaki to rząd wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscówka. Chętnie byśmy pojechali, tym bardziej, że Olsztyn to zawsze tylko przejazdem.

Niestety, tegoroczny Zlot to poznam jedynie z fotek :(

Wcale nie z fotek. Jak się spotkamy to opowiem. Do Gdańska miałeś tak samo blisko i dojechałeś. Chyba, że tylko na dorsze. Tu też kombinują coś z rybami ale smaku nie potrafię sfotografować ani opowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.