Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak rozmawiam w sprawie postoju czy parkingu to podaje orientacyjnie 20 ekip - ale coś czuje ze może być mało...

 

Sprawdźcie proszę wiek dzieci w poście 1 - jak do zmiany to proszę o PW lub SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko z tych 10 ekip potem nie porobiły się podgrupy

 

to jest nieuniknione.... Pamiętasz co się działo w Rewalu? 

 

- Grupa Cytryniarzy

- Grupa Palaczy (Maciek o mało życia nie stracił za głośne rozmowy w srodku nocy)

- Grupa Śpiochów 

 

 

hehehehhehehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 pin ale trumavent nie chodzi na tym zasilaniu. BartoszK radził zajrzeć do niego lub zobaczyć jak jest podpięty. Na 220 podłączonym chodziło

Tak samo jak oświetlenie nad podkową a na żarówkach oznaczenia 12v

Na wtyku z auta te oświetlenie nie działa

 

W moim Hobby było tak ze miałem dwa transformatory z 230 na 12v

na 12V z wtyczki lub akumulatora działało tylko oświetlenie w łazience i spłuczka...

 

Poprzepinałem wszystko nad jeden wspólny "zasilacz", które przepinał się w momencie podania 230v lub odpinał się na akumulator gdy zabraknie 230v.

 

- Misio - również obserwuje...

Obserwuję, obserwuję...

Ale:

1) Mamy w innym terminie ferie...

2) Byłem na Sylwestra nad morzem i na nasze ferie też będę (ale niestety nie karawaningowo - chociaż sam Sylwester prawie był "karawaningowy"  :]  ) ale strona wschodnia...

3) Nasz osiołek nie jest jeszcze przygotowany do takich wypraw (mam nadzieję że w przyszłe ferie -za rok- będzie już gotowy i pojedziemy na drugą połowie lutego)

 

Więc na razie ze mnie tylko kibic i zazdrośnik :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas ekipa ktora sie zastanawia nad wyjazdem a bedzie potrzebowala 230V bo nie wiem czy drazyc temat pradu dla Was czy jedziemy tylko na dziko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.