Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serdecznie pozdrawiam  wszystkich uczestników zlotu-tych ,których znam i tych których nie znam osobiście.Życzę wam udanego wypoczynku i do szybkiego zobaczenia gdzieś na szlaku :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam u Was dzisiaj słychać,bo zapowiadają wiatry nad morzem do 100 km/h  i 9 w skali Beauforta .Schowajcie się dobrze,żeby budek nie poprzewracało :hmm: :hmm: :hmm:

 

Dobra namierzyłem ich na kamerce w Ustce w porcie :)

 

Bartek, a ta kładka w porcie-nad kanałem  jest czynna,bo kamera jest zamontowana na niej u góry ,więc jej nie widzę,a wiem ,ze problemy z jej zamykaniem  mają ?

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że uda się jutro wczesnym popołudniem wyruszyć ponownie do Was ale niestety nie damy rady :niewiem:  ... to miłego weekendu :piwo:  i dawajcie znać co u Was :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyliśmy że do Rowów zajedziemy A tu widzę zmiana planów? Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie i podziwiamy

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.