Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się na imprezę Marcina zapisałem - a on skubany cicho siedzi  :]  :]  :]

 

Coś czuje, że zjade z S3 i po drodze do niego zajadę aby motywacja była silniejsza...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się na imprezę Marcina zapisałem - a on skubany cicho siedzi  :]  :]  :]

 

Jaka to moja impreza- to kuźnicka impreza :) A tutaj, Bartosz uwierz od dawna z Tec gadamy , tylko ze mną to bywa różnie, a raczej z czasem. Jeszcze zasilania nie mamy w budzie i może się wyrobimy :) Gadam jeszcze z Mirkami :)

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to moja impreza- to kuźnicka impreza :) A tutaj, Bartosz uwierz od dawna z Tec gadamy , tylko ze mną to bywa różnie, a raczej z czasem. Jeszcze zasilania nie mamy w budzie i może się wyrobimy :) Gadam jeszcze z Mirkami :)

 

W sumie to zasilanie ogarniesz - ja dzisiaj przy (-8) montowałem nówka nie śmiganą Trume B10 ;-)

 

Jak cos to bede mial agregat 900W mocy ciągłej, przy poborze m/w 500W zużywa średnio 0,5-0,6L na godzinę pracy ....

 

Mirkom sie spodobało pod Dzikowcem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że zjade z S3 i po drodze do niego zajadę aby motywacja była silniejsza...

 

Zapraszam po raz kolejny :P

 

 

W sumie to zasilanie ogarniesz - ja dzisiaj przy (-8) montowałem nówka nie śmiganą Trume B10 ;-)

 

Jak cos to bede mial agregat 900W mocy ciągłej, przy poborze m/w 500W zużywa średnio 0,5-0,6L na godzinę pracy ....

 

Mirkom sie spodobało pod Dzikowcem ?

Hmmm...wiesz, ja to antytalent techniczny jestem i mam dwie lewe ręce niestety i mam jeszcze brak wiedzy, brak sprzętu i brak miejsca :)

Mirki wrócili bardzo zadowoleni, tylko nie wiem skąd jak smsy wysyłali o 6 rano to słońce mieliście tak wysoko na niebie :]:]:]

Aaaa no i my też do Dzikowca mieliśmy jechać, ale traktor nasz się popsuł trochę i dopa

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macin trzymam kciuki abys sie zebrał z wszystkim co jest "pod górę" i dał rade z wyjazdem - o kawie po drodze pomyslę i moze razem pojedziemy dalej... :]  :]  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Iwonka obserwuje od niedawna temat ... z Lęborka rzut beretem  :]  :]  :]

Kasia z Tomkiem to w papciach mogą przyjechać ...  :ee:  :ee:  :ee:

Reflexes z Kwidzyna ma troszkę dalej...  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Walko ma z obserwatorów prawie najdalej ... Ale znając Waldka i Maje to kto wie...  :look:  :look:  :look:

Wally pewnie też namawia Beate ...  :lol:  :lol:  :lol: jak przyjedziecie to stawiam Beacie dobry likier na DD ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zasilanie ogarniesz - ja dzisiaj przy (-8) montowałem nówka nie śmiganą Trume B10 ;-)

 

Jak cos to bede mial agregat 900W mocy ciągłej, przy poborze m/w 500W zużywa średnio 0,5-0,6L na godzinę pracy ....

 

Mirkom sie spodobało pod Dzikowcem ?

Mirkom się baaaardzo podobało :). :) Edytowane przez Mik media (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Ekipa rośnie  :yay: 
BartoszKa a może start zrobić w Ustroniu pod pływalnią. Jest duży parking.
https://www.google.pl/maps/place/GOSIR+Ustronie+Morskie/@54.21581,15.7636725,239m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47003b8d01639ea3:0xbff90cd08bb5d4c!8m2!3d54.2150593!4d15.7638118!6m1!1e1?hl=pl
fakt mniejsza plaża niż w Gąskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na imprezę Marcina zapisałem - a on skubany cicho siedzi :]:]:]

 

Coś czuje, że zjade z S3 i po drodze do niego zajadę aby motywacja była silniejsza...

Tez mozna. W tygodniu przed wyjazdem potwierdze listy i uzupelnie o daty.

 

Czesc ekip jedzie na jeden weekend, czesc na drugi, czeac na calosc (6 ekip?) A czesc nie jest pewna na 100%...

 

Zobaczymy jak bedzie... mi wsio ryba gdzie, wazne z kim!

 

 

I jeszcze jedno... kutry musza byc... bedzie co dokladac do ogniska...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zasilanie ogarniesz - ja dzisiaj przy (-8) montowałem nówka nie śmiganą Trume B10 ;-)

 

Jak cos to bede mial agregat 900W mocy ciągłej, przy poborze m/w 500W zużywa średnio 0,5-0,6L na godzinę pracy ....

 

 

Bierzesz dobry przykład :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz dobry przykład :skromny:

 

A co myślałeś, że będziesz miał lepiej  :]  :]  :]  pamiętaj, że od niedzieli do piątku będę sam lub sam z Karolkiem, to  może jakąś fajną laskę przygarnę do .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... kuchni,abyśmy z głodu nie poumierali  :hehe:  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.