Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie lubie przenosić i nie mam nic przeciwko ale nam uda sie wlecieć tylko na weekend i dlatego chcieli byśmy spędzić jak najwięcej czasu towarzysko a nie w samochodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiecej cytrynowki i masz zalatwione  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Jak cos to bimber tez mam - Łukasz i Maciek wiedzą, że po nim wstaje sie około 14:00 i ciezko wytrzymac w pozycji pionowej  :]  :]  :]  :]

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Mała zmiana planów (tak na 95%). Zamiast na kawę to jak można, to wpadniemy z czymś mocniejszym na cały weekend z naszą budką.

Konkretnie będę wiedział jak zjadę do domu, tydzień przed waszą wyprawą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Jest wstępny plan, żeby dołączyć do Was na ten weekend w kilka załóg z lubuskiego :)

Zdjęcia miejscówki trochę nieaktualne, latem jeżdżąc rowerkiem z Gąsek do Sarbinowa pamiętam, że wzdłuż tej drogi od strony lasku były wykopane "wilcze doły" uniemożliwiające wjazd samochodem bliżej plaży i parkowanie od strony lasu.

Kilkaset metrów dalej od skrzyżowania w stronę Sarbinowa już nie było dołów i stało tam zawsze kilka kamperów i namiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Mała zmiana planów (tak na 95%). Zamiast na kawę to jak można, to wpadniemy z czymś mocniejszym na cały weekend z naszą budką.

Konkretnie będę wiedział jak zjadę do domu, tydzień przed waszą wyprawą.  

 

No to SUPER  :]  :]  :]  ale kawe też weźcie, bo samych procentów pic nie będziemy  :slina:  :slina:  :slina:

 

Mam nadzieję, że jak do Was dotrzemy na koniec ferii to już wszystko wypijecie :] i będzie nam dane wrócić do domku w zdrowiu :hmm:    

 

hmmmm to zależy od temperatury na zewnątrz  :miga:  :miga:  :miga:  im zimniej tym więcej się wypija energetyków  :]  :]  :]

 

 

Witam.

Jest wstępny plan, żeby dołączyć do Was na ten weekend w kilka załóg z lubuskiego :)

Zdjęcia miejscówki trochę nieaktualne, latem jeżdżąc rowerkiem z Gąsek do Sarbinowa pamiętam, że wzdłuż tej drogi od strony lasku były wykopane "wilcze doły" uniemożliwiające wjazd samochodem bliżej plaży i parkowanie od strony lasu.

Kilkaset metrów dalej od skrzyżowania w stronę Sarbinowa już nie było dołów i stało tam zawsze kilka kamperów i namiotów.

 

Wiem wiem - specjalnie dałem tą fotkę bo w obecnych czasach łatwiej odnaleźć sie pod "krzyżem"  :]  :]  :] - 300m i okolo 600m są dwie "wnęki" i śmiało sie wszyscy zmieszczą, jesli nie to przy polu kempingowym tez można stanąc na placyku.

 

Ile ekip mniej więcej dołączy z Lubuskiego i jakie nicki - bede przygotowywał pamiątki i nie chcę kogoś pominąć  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Dzieci jakies będą?

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.