Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... chyba kupię jakąś beczkę na zapas do bagażnika :hmm:

 

Nie kupuj, mam 5 beczek nowych po 30L - http://allegro.pl/kanister-na-wode-30l-z-hdpe-beczka-nowy-i6632994575.html- zabieram je ze sobą - w przyczepie bedę miał 2 zbiorniki, mały 40L na drogę i drugi który zaleje na wybrzeżu - 100L pod francuzem - wiec w cumulu bede mógł zabrać z jakiegoś Orlenu lub wodociągów prawie 300L wody - starczy w zupelnosci   :]

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma bojlera gazowego do wody to nie problem - jeśli Trume TT z wkładem aluminiowym zamontuje się blisko wylotu nawiewu z piecyka (okolo 1m rury spiro od piecyka)  to wystarczy aby piecyk na "3" smigał w chłodne dni - to  woda do mycia czy kąpieli będzie cały czas - a w przyczepie wcale nie będzie gorąco.

 

Przerabialiśmy to w LMC w zeszłym roku przez cały sezon jesienno-zimowy - temperatura wylatującego powietrza ma wtedy około 45-50st, co daje wodę do kąpania szybciej niż grzanie na 230V - gdy instalacja piecyka jest rozgrzana to gorąca woda jest co około 25 minut - na jednym grzaniu Trumy TT spokojnie można wziąć 2 szybkie prysznice  :]  :]  :]

 

JA jeszcze w Hobby nie przerobiłem - ale lada dzień się za to wezmę bo bojler mam 5m od piecyka i muszę go przenieść !!!

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitek jak co, to Was przenocujemy przez weekend:-) ....

Dzięki :blagac:

 

 

... w najgorszym wypadku my pojdziemy spać jak Kasia i Magda wstaną ...

 

wcale nie taki najgorszy :pub::D

 

 

Witam.Że się wtrącę,a gdzież macie zamiar w tyle przyczep stać? jeśli żadne pole nie wyraziło chęci otwarcia.

 Irku ja myśle że z miejscówkami nie będzie problemu ;)  w Łazach czy Jarosławcu to naprawde duża grupą można stanąć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle... maja jeszcze parę sztuk ...

 

a co do Białogardu - hmmmm można zrobić punkt zbiórki koło Ich placu, miejsce zaraz obok jest :miga::miga::miga: , kawę pewnie dostaniemy :slina::slina::slina: , potrzebujący mają szanse na wodę i prund :]:]:]:] i jest jakies 500m do Orlenu gdzie tez dają wodę za free i maja zrzut WC :yes::yes::yes: ...

Z tych paru sztuk może jedna będzie moja :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz informacje nt przyjazdu od zeszłorocznych uczestników, nie wiem czy Stefan46 nie zauważył tematu    :hmm:   ? 

 

Bartoszu zauważyliśmy, a deklaracja była na Grzędach ze dwa miechy nazad.

Pozdrawiamy

Kazia Stefan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tomii'emu / Administracji za możliwość edycji witryny tematu w 1 poście

Będę tam umieszczał

- informacje o uczestnikach,

- miejscach postojowych / parkingach,

- planie na spotkanie - zbiórka spotkaniu w trasie,

- punktach czerpania wody i zrzutu szarej,

- najbliższym punkcie doładowania akumulatora,

- wymiany butli,

- atrakcjach, które planujemy zaliczyć / odwiedzić,

- informacje pozostałe, które mogą być przydatne i będą zebrane w jednym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz temat obserwuję, niestety nie mogą wyruszyć razem z Wami.

Jak mnie odwiedzisz to pogadamy.

Wszystkim uczestnikom zimowego wyjazdu :przyczepa:  nad Bałtyk życzę dobrej pogody oraz pełni zadowolenia z pobytu nad morzem.Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanie kto z kibicujących nam, w tym roku dołączy - wiem, że część z Was ma ferie w innym terminie ale może jednak . . . . .?

(...)

- BiA

(...)

czujcie sie wywołani do tablicy  :]  :]  :]  :]  :]

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

 

Niestety mimo najszczerszych chęci i prób nie udało mi się przekonać żony do zimowego wyjazdu :-(

Życzę udanego wypoczynku i śledzę temat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.