Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prosze aby wszyscy ktorzy planuja przyjazd, sa lub nie na liscie (kilka ekip przyjedzie ale nie chca sie ujawniac na forum), aby napisaly mi na PW termin w ktorym beda z nami. Pozwoli to ogarnac spektrum areału dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe - ale i tak mróz nie doskwierał - jedno jest pewne, w tym roku będzie nas więcej ....

 

Jak dobrze się poukłada wszystkim to widzimy sie łącznie w 16 ekip (zapisanych)   :]  :]  :]  :]    :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  choć jeszcze 2 ekipy kamperowe się mocno zastanawiają z debiutem zimowym  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

 

Może się uda zorganizować jakiś meczyk - przyczepy kontra kampery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ferie zaczynamy 13.02, ale urlop chyba od 20.02. Chemy jechać nad Bałtyk, bo latem na pewno tam nie dojedziemy.

Zoaczymy na czym w końcu stanie, czy strony zachodnio- środkowe, czy jednak wschodnie wybrzeże.

Dużo tez zależy od pogody, chociaż propan zakupiony i zamontowany w przyczepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie widzę. Chyba że zastawimy całą drogę :]

 

Nie bedzie źle - w sezonie tam stoi po kilka kamprów i do tego masa osobówek...

My ferie zaczynamy 13.02, ale urlop chyba od 20.02. Chemy jechać nad Bałtyk, bo latem na pewno tam nie dojedziemy.

Zoaczymy na czym w końcu stanie, czy strony zachodnio- środkowe, czy jednak wschodnie wybrzeże.

Dużo tez zależy od pogody, chociaż propan zakupiony i zamontowany w przyczepie :)

 

Ale wpadniecie na rekonesans do nas? 

 

A my już się postaramy abyście dalej nie pojechali - bynajmniej nie szybciej jak następnego dnia po obiedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka u Was dzieci na Ferie jeżdżą rowerkami  :]  :]  :]  :]  a u nas są zmuszone do sanek  :miga:  :miga:  :miga:  :miga:

 

Ja wczoraj znowu odśnieżałem auto i walczyłem z zamarzniętym paliwem rano - po raz kolejny w tym roku - a było tylko (-16) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsss o niee my na sanki na Kaszuby od nas jakieś 50km i jest śnieg Ale Łeba i okolice czarno nawet czuć wiosną w nocy był lekki mrozik -3 pozdrawiamy wszystkich

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie źle - w sezonie tam stoi po kilka kamprów i do tego masa osobówek...

 

Ale wpadniecie na rekonesans do nas? 

 

A my już się postaramy abyście dalej nie pojechali - bynajmniej nie szybciej jak następnego dnia po obiedzie ...

No tak się cały czas czaję, żeby do Was wpaść. Zobaczymy z czasem co i jak

 

U nas też tylko na trawnikach gdzieniegdzie leży. Ale noce niestety jeszcze zimne.

Liczę, że w tym tygodniu się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.