Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

850km..Ciągniesz domek, zawsze możesz zrobić rozłożyć podróż na raty, np. przenocować w Toruniu, ładne miasto, jest co zwiedzać. Możliwe że też będę chciał tam zajrzeć.

Mam podobny dylemat z sylwestrem w Niedzicy, choć tu bardziej od odległości martwi mnie teren, brak auta 4x4 no i nie wiem czy 2gi będzie wolny..

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ekipy już potwierdziły urlopy i gotowość do wyjazdu ...

 

W tym roku zanosi sie na "tylko dziko", obdzwonilem pola po trasie i żadne nie było zainteresowane nawet tym aby udostępnić plac... więc pamiętajcie że nie będzie 230V ... na całej trasie mamy 3 miejsca zrzutu WC i poboru wody za drobną opłata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850km..Ciągniesz domek, zawsze możesz zrobić rozłożyć podróż na raty, np. przenocować w Toruniu, ładne miasto, jest co zwiedzać. Możliwe że też będę chciał tam zajrzeć.

Mam podobny dylemat z sylwestrem w Niedzicy, choć tu bardziej od odległości martwi mnie teren, brak auta 4x4 no i nie wiem czy 2gi będzie wolny..

 

Ja to wszystko wiem, co roku jeżdżę nad morze ;) tylko jeden mały szczegół... ferie w naszym województwie są w innym terminie tak więc dołączę do Waszej załogi duchem....

Może w późniejszym terminie np w okresie przed lub powakacyjnym będzie kolejna taka wycieczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek widzę zastanawiasz sie nad sylwkiem. My też mamy dylemat czy wybrać się z banitami do karlowic czy z wami jakoś się skumać

Niedzica ma dla mnie jeden duży minus-odległość... Może nad morze jeśli chodzi o sylwester :hmm:

3 ekipy już potwierdziły urlopy i gotowość do wyjazdu ...

 

W tym roku zanosi sie na "tylko dziko", obdzwonilem pola po trasie i żadne nie było zainteresowane nawet tym aby udostępnić plac... więc pamiętajcie że nie będzie 230V ... na całej trasie mamy 3 miejsca zrzutu WC i poboru wody za drobną opłata..

No i wszystko gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzica ma dla mnie jeden duży minus-odległość... Może nad morze jeśli chodzi o sylwester :hmm:

Hmm, w sumie czemu nie, pytanie jak daleko od Wawy :]

Myślałem żeby nieśmiało zaproponować sylwka u mnie na działce między Wyszkowem a Wawą  nad Bugiem(w pobliżu niby natura 2000), kwestia pogody no i chętnych.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.